УКРАЇНА

ДЕЛЯТИНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

 ОБ’ЄДНАНОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ

Надвірнянського району Івано-Франківської області

Сьоме демократичне скликання

Сьома сесія

 РІШЕННЯ

від 17.08.2018 р. №288-7/2018                                                              

смт Делятин

Про затвердження Положення про

надання додаткових освітніх послуг,

порядок оплати та надання пільг по оплаті

за додаткові освітні послуги  в навчальних закладах

Делятинської селищної ради об’єднаної територіальної громади

        Відповідно до вимог законодавства, зокрема підпункту 14 пункту 1 Переліку платних послуг, які можуть надаватися навчальними закладами, іншими установами та закладами системи освіти, що належать до державної та комунальної форми власності, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27.08.2010 № 796, відповідно до Закону України «Про позашкільну освіту» (ст. 26, ст.28), ч. 1 ст. 52 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 25 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», з метою створення сприятливих умов для розвитку, підтримки, стимулювання творчо обдарованих дітей громади, селищна рада

вирішила:

1.Затвердити Положення про надання додаткових освітніх послуг,  порядок оплати та надання пільг по оплаті за додаткові освітні послуги в навчальних закладах Делятинської селищної ради об’єднаної територіальної громади згідно з додатком 1,2.

3.Контроль за виконанням рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань освіти, охорони здоров'я, культури, туризму, молоді і спорту.

Селищний голова                                                                        Богдан Клим’юк