Мережа центрів пермакультури (веб-сайт, фейсбук сторінка)

ЦП "Екоінкубатор"

Рівень: визначатиметься пізніше

Тип: навчально-демонстраційний, Експериментальний

Характер: навчальний заклад

Опис: 

Колишній меліоративний полігон екологічного коледжу, який був 25 років закинутим . У 2017 році прийнято рішення створити на його базі багатофункціональне господарство для навчання студентів і усіх бажаючих методів пермакультури і органічного землеробства. Стажування проходять постійно з квітня по листопад згідно плану.

Які елементи та методи господарювання можна побачити: 

мульчування, змішані посадки, вітролам, теплі грядки Розума, сонячні пастки, вирощування енергетичних рослин, живоплоти та рукотоворні ліси; методи ефективного обігріву; рукотворний ставок, природний басейн; система місцевого товарообміну та кредитування

Основні рішення щодо функціонального поєднання елементів:

замкнений цикл: відходи міста - переробка (вирощування еко-продукції) - доставка продуктів в місто. Можливість порівняти: просто посадки смородини і створене з таких посадок алейне землеробство. Грядки Розума. Курячий трактор, свинний трактор.

Основні рішення щодо зонування та розміщення елементів із врахуванням секторів:

дизайн дуже обмежений попереднім плануванням, але враховує основну мету ЦП: навчально-демонстраційну. Для цього розроблений маршрут загального огляду господарства і окремі тематичні маршрути. Найтепліша ділянка господарства - виноградник відкритого грунту; найсонячніша і захищена від вітрів - парк теплиць.

Прийом відвідувачів: за домовленістю

Можливість приймати волонтерів: за домовленістю: в теплий період: квітень, травень, червень, липень, серпень, вересень, жовтень, на 1 день (без ночівлі); на вихідні, на тиждень, із власним наметом

Чому волонтери можуть навчитися: можна проводити індивідуальне і групове навчання "по запиту". 4-5 годин волонтерської роботи - 1-2 год. навчання.

Проведення навчальних курсів: 

19-25 серпня - КПД 2018, 15 квітня - 30 жовтня - створення "Саду трав", вересень-жовтень - побудова теплиці.

Рік заснування: 2017

Сайт

Адреса: с. Воля Гомулецька, Львівська обл.

Контактна особа: Чучко Тетяна

Телефон: 067-750-11-40

E-mail: Tatyanach71gmail.com