УКРАЇНА

БЕРШАДСЬКА МІСЬКА РАДА

ВІННИЦЬКА ОБЛАСТЬ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ

(проект)

.11.2017р.                                                                                                  №

Про надання дозволу

КУП “Бершадь-Сервіс”

на встановлення

дорожніх знаків, нанесення

дорожньої розмітки

та встановлення

автобусної зупинки

        З метою забезпечення безпеки дорожнього руху, економічних та сприятливих умов руху транспортних засобів та пішоходів  у м. Бершаді, розглянувши  схему розташування дорожніх знаків в м. Бершадь за адресою вул. Юрія Коваленка, 6”А”, розроблену Бершадським ВП ГУНП у Вінницькій області, керуючись ст.17,19 Закону України “Про автомобільні дороги”, ст. 6 Закону України “Про дорожній рух”, Правилами дорожнього руху, затвердженими постановою КМУ від 10.10.2001 за  №1306, ДСТУ 4100-2002 “Знаки дорожні, загальні технічні умови, правила застосування”, затверджені наказом Держстандарту України від 03.06.2002р. №326, п. 5.7. ДСТУ 4123:2006, ст.30 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні” та в зв’язку із необхідністю встановлення нової автобусної зупинки, виконавчий комітет Бершадської міської ради

ВИРІШИВ:

  1. Надати дозвіл:
  1. КУП “Бершадь-Сервіс” на встановлення  дорожніх знаків 5.35 (2 шт.) та 5.41 (2 шт.) за адресою вул. Юрія Коваленка, 6 ”А”.
  2. КУП “Бершадь-Сервіс” на нанесення дорожньої розмітки 1.17 за адресою вул. Юрія Коваленка, 6 ”А”.
  3. КУП “Бершадь-Сервіс” на встановлення нової автобусної зупинки за адресою вул. Юрія Коваленка, 6 ”А”.
  1. КУП “Бершадь-Сервіс” встановити дорожні знаки, нанести дорожню розмітку та встановити нову автобусну зупинку відповідно до схеми розташування дорожніх знаків, розробленої Бершадським ВП ГУНП у Вінницькій області.
  2. Бершадському ВП ГУНП у Вінницькій області забезпечити здійснення контролю за виконанням вимог дорожніх знаків та дорожньої розмітки.
  3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови Синявського В.С.

        Міський голова                                                                    Кольченко М.І.