Published using Google Docs
Lustrzane AMPPZ - co i jak
Updated automatically every 5 minutes

Lustrzane AMPPZ - zasady

 1. W Lustrzanych Zawodach AMPPZ może wziąć udział dowolna polska drużyna złożona z co najwyżej 3 osób, bez względu na wiek i lokalizację zawodników. Drużyny spoza Polski mogą startować wyłącznie na zaproszenie Jury.
 2. Drużyny mogą używać dowolnej liczby komputerów (chociaż zalecamy korzystanie z jednego).
 3. Aby się na zawody zapisać, przynajmniej jedna osoba z drużyny musi posiadać konto w systemie Satori (satori.tcs.uj.edu.pl) i je aktywować. Zapisów dokonuje się przez formularz https://forms.gle/LrU9jexrfcvBFR5S9, do piątku 5.11.2021, do godziny 12:00.
 4. W (bardzo, bardzo mało prawdopodobnym) wypadku zbyt dużej liczby zgłoszeń, zadecyduje ich kolejność.
 5. Konto na Satori prosimy zakładać z prawdziwymi danymi jednej osoby (“Jan Kowalski”, a nie “Silly Rabbit”, czy też “Drużyna Niewidocznego Uniwersytetu”). Rezerwujemy sobie prawo do odmowy startu fikcyjnych kont. Oczywiście każdy z zawodników może posiadać własne konto, każde z podanych będzie działać odpowiednio (tzn. jak konto całej drużyny).
 6. W razie problemów prosimy pisać na amppz@tcs.uj.edu.pl, ale nie gwarantujemy ich rozwiązania (jest nas mało, a musimy jednocześnie ogarnąć główne zawody AMPPZ). W szczególności, problemów typu “zapomniałem hasła”, “podałam fikcyjny email przy rejestracji i nie dostałam linku aktywacyjnego” albo “zawody co prawda już trwają, ale chcemy jeszcze się zapisać” rozwiązywać nie będziemy w ogóle.
 7. Ewentualne ważne zmiany, ogłoszenia etc. będziemy rozsyłać mailem, lub publikować na stronie konkursu: https://satori.tcs.uj.edu.pl/contest/7186446/news
 8. Zawody próbne trwają (jeśli wszystko pójdzie dobrze) od 15:00 do 16:30, 6 listopada 2021. Zawody właściwe trwają (jeśli wszystko pójdzie dobrze) od 9:00 do 14:00, 7 listopada 2021.
 9. Do zawodów stosują się przepisy regulaminu AMPPZ tam, gdzie to ma sens (“Kryteria i tryb oceny rozwiązań zadań”, “Ustalenia techniczne” i “Dane osobowe”).
 10. Pytania o treści zadań i inne pojawiające się w czasie zawodów należy zadawać przez opcję “QUESTIONS” w systemie Satori. Będziemy na nie odpowiadali.
 11. Wszelkie działania na szkodę zawodów skończą się dyskwalifikacją bez możliwości apelacji. Warto pamiętać, że jurorzy mogą być zestresowani i absolutnie nie być w nastroju do żartów.