Хто і як навчатиме першокласників з 2018 року?C:\Users\GORONO\Pictures\20180224_091716.jpg

Згідно,  освітньої реформи Міністерства освіти і науки України в 2018 році відбудеться перехід до Нової української школи. Головна мета, якої – створити школу у якій буде приємно навчатись і яка даватиме учням не тільки знання, як це відбувається зараз, а й вміння застосовувати їх у житті.

Учитель – це людина, на якій тримається реформа. Без нього будь-які зміни будуть неможливими, тому один з головних принципів Нової української школи – умотивований учитель. Це означає, що головне завдання держави сьогодні -  сприяти професійному та особистому його зростанню педагога.

Саме тому, Міністерство освіти і науки, для вчителів, які будуть навчати учнів перших класів у 2018 – 2019 навчальному році, згідно Концепції «Нова українська школа», організовує проведення  курсів  з підготовки педагогічних працівників в умовах Нової української школи.

І сесія, яких відбулась 23 – 24 лютого 2018 року на базі Марганецької спеціалізованої школи №2. Де пройшли навчання 21 вчитель з усіх загальноосвітніх закладів нашого міста.

Під час курсів вчителі мали змогу ознайомитися з основними  засадами Концепції «Нової української школи» та вимогами до нового Державного стандарту початкової загальної освіти.

Тренери ознайомили учасників тренінгу з ключовими компетентностями, якими повинні володіти учні наприкінці навчання в початковій школі  та з особливостями психологічно-емоційного розвитку  дітей 6 – 7 річного віку.

Крім того,  присутні отримали  додаткову інформацію щодо роботи на інтерактивній освітній платформі EdEra  та розширити  свої знання з використання тренінгових форм роботи в освітньому процесі.

Загалом, заняття під час курсів пройшли у теплій, дружній атмосфері, що була забезпечена керівництвом закладу.