УКРАЇНА

БЕРШАДСЬКА МІСЬКА РАДА

ВІННИЦЬКА ОБЛАСТЬ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 06.11.2017                                                                             № 108/02-13

Про скликання чергової

23 сесії  7 скликання Бершадської міської ради          

     

 

 На підставі ст.42,46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

    1. Скликати чергову 23 сесію 7  скликання Бершадської міської ради  16 листопада 2017 року о 14.00 годині  у сесійній залі Бершадської міської ради.

   2.До порядку денного чергової 23 сесії  внести такі питання:

1. Про  найменування  вулиці та провулку міста Бершадь.

2. Про надання дозволу громадянам на виготовлення технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної(их) ділянки(ок) в натурі (на місцевості) в м. Бершадь.

3. Про затвердження матеріалів технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) та безоплатну передачу земельних ділянок у власність громадянам в м. Бершадь.

4. Про внесення змін в пункт 2.1 рішення №140 2 сесії 7 скликання від 09.11.2016року.

5. Про припинення права користування земельною ділянкою, надання дозволу на розробку технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості), затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в користування на умовах оренди, надання дозволу на передачу земельних ділянок в користування (на умовах оренди),  розірвання договору оренди земельної ділянки, укладення договорів оренди земельних ділянок в м. Бершадь.

6. Про включення в перелік продажу земельну ділянку несільськогосподарського призначення в м.Бершадь.

7. Про внесення змін в пункт 1 рішення №228 22 сесії 7 скликання від 30.08.2017року «Про

включення земельну ділянку несільськогосподарського призначення,  до переліку ділянок, що пропонується для продажу у власність на конкурентних засадах (земельних торгах) в м. Бершадь».

8. Про внесення змін в пункт 1 рішення №229 22 сесії 7 скликання від 30.08.2017року «Про виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки несільськогосподарського призначення право власності якої підлягає продажу через аукціон (земельні торги) в м.Бершадь» .

9. Різне.

3.Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.           

                               

                        Міський голова                                  М.Кольченко