Published using Google Docs
ПРАВИЛА ТА УМОВИ ДІЇ ПРОГРАМИ ЛОЯЛЬНОСТІ ПРОНТО ПІЦА ТА ЦУНАМІ СУШІ
Updated automatically every 5 minutes

ПРАВИЛА ТА УМОВИ ДІЇ ПРОГРАМИ ЛОЯЛЬНОСТІ

ПРОНТО ПІЦА ТА СУШІ ПРО - “PRONTO CLUB”

 1. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ

1.1. Програма лояльності “Pronto Club” є загальною Програмою лояльності для покупців закладів харчування ТМ «Pronto Pizza» та ТМ «Sushi Pro», що спрямована на формування та підтримання обізнаності, просування,  стимулювання продажів та просування на ринку товарів та послуг, що реалізуються закладами харчування ТМ «Pronto Pizza» та ТМ «Sushi Pro».

1.2. Організатором Програми “Pronto Club” є ТОВ «Пронто Піца» (надалі - Організатор). Програма діє по Україні.

1.3. Організатор програми має право залучати до організації, проведення, програми третіх осіб на свій розсуд.

1.4. Програма діє безстроково, однак Організатор Програми зберігає за собою право змінити або скасувати ці правила, включаючи структуру накопичення та порядок використання бонусів, та/або припинити дію Програми в цілому в будь-який час.

1.5. Інформація про правила Програми та внесення змін або припинення дії Програми  оприлюднюється в інформаційних джерелах Програми лояльності в т.ч. на сайтах prontopizza.ua, prontopizza.lviv.ua, prontopizza.cv.ua, prontopizza.km.ua, prontopizza.if.ua, prontopizza.kiev.ua, prontopizza.uz.ua, prontopizza.te.ua, prontopizza.lutsk.ua. Повідомлення про зміни в Програмі, в тому числі зміни, що вносяться в Правила, вступають в дію з моменту оприлюднення таких змін на сайтах prontopizza.ua, prontopizza.lviv.ua, prontopizza.cv.ua, prontopizza.km.ua, prontopizza.if.ua, prontopizza.kiev.ua, prontopizza.uz.ua, prontopizza.te.ua, prontopizza.lutsk.ua. Учасники Програми самостійно здійснюють контроль за наявністю нової інформації щодо правил Програми та внесення змін або зупинення дії Програми.

2.  ЗМІСТ ПРОГРАМИ “PRONTO CLUB”

2.1. В рамках Програми реалізується накопичувальна система нарахованих бонусів та їх подальша реалізація на придбання страв, товарів в закладах харчування ТМ «Pronto Pizza» та ТМ «Sushi Pro» або при замовленні товарів на сайтах prontopizza.ua, prontopizza.lviv.ua, prontopizza.cv.ua, prontopizza.km.ua, prontopizza.if.ua, prontopizza.kiev.ua, prontopizza.uz.ua, prontopizza.te.ua, prontopizza.lutsk.ua та додаткових не грошових переваг учасникам Програми.

2.2. Під реалізацією бонусів на придбання страв, товарів в закладах харчування ТМ «Pronto Pizza» та ТМ «Sushi Pro» мається на увазі зменшення ціни товару (або суми, що підлягає оплаті за товар) на суму накопичених бонусів та в порядку, встановленому цими Правилами.

2.3. Під наданням додаткових не грошових переваг мається на увазі організація та проведення Організатором для учасників Програми рекламних, маркетингових акцій (заходів), адресне розповсюдження рекламної, довідкової та іншої інформації.

2.4. Учасник Програми має право на умовах цих Правил одночасно використовувати бонуси та додаткові негрошові переваги.

2.5. Участь в Програмі є безкоштовною та не передбачає сплати учасниками Програми будь-яких платежів, призначенням яких є оплата участі в Програмі.

3. ЯК СТАТИ УЧАСНИКОМ ПРОГРАМИ                    

3.1. Учасниками Програми лояльності ТМ «Pronto Pizza» та ТМ «Sushi Pro» можуть бути тільки фізичні особи, що досягли 18- років.

3.2. Стати учасником Програми має право будь-яка фізична особа, що відповідає вимогам п.3.1. цих Правил, та зробила перше замовлення через додаток на смартфоні “Pronto Tsunami” (Android або iOS).

3.3. Для участі в Програмі особі, що виявила таке бажання, необхідно зареєструватись у додатку “Pronto Tsunami” за допомогою номера мобільного телефону. Також, учасник програми з метою використання переваг Програми, зобов’язаний надавати касиру свій номер мобільного телефону, який був вказаний при реєстрації, при кожній купівлі товарів у піцеріях або замовленні на сайтах prontopizza.ua, prontopizza.lviv.ua, prontopizza.cv.ua, prontopizza.km.ua, prontopizza.if.ua, prontopizza.kiev.ua, prontopizza.uz.ua, prontopizza.te.ua, prontopizza.lutsk.ua. Ваш номер телефону стає вашим ідентифікатором.

3.4. При реєстрації, вказаній  у п. 3.3., особа, що бажає стати учасником Програми добровільно, дає Організатору повну згоду, шляхом підписання анкеті на обробку його персональних даних, зокрема: прізвища ім’я, по-батькові, місця проживання (поштова адреса), номера телефону, електронна пошта (за наявності), дата народження, будь-яким способом, включаючи, але не обмежуючись, згоду на збір, реєстрацію, накопичення, зберігання, адаптацію, зміну, оновлення, використання, оприлюднення (в тому числі розповсюдження, реалізацію, передачу и т.п.), знеособлення, виокремлення, блокування та знищення їх персональних даних в базі персональних даних Програми Лояльності ТМ «Pronto Pizza» та ТМ «Sushi Pro».

3.5. Обробка персональних даних здійснюється з метою формування та підтримання обізнаності про діяльність та проведення рекламних, маркетингових та інших заходів у мережі закладів харчування ТМ «Pronto Pizza» та ТМ «Sushi Pro»; розповсюдження повідомлень, реклами про будь-які заходи, стравах, послугах, що проходять або надаються у мережі закладів харчування ТМ «Pronto Pizza» та ТМ «Sushi Pro» за вибором  Власника  бази персональних даних Програми Лояльності ТМ «Pronto Pizza» та ТМ «Sushi Pro», проведення статистичних та/або оціночних досліджень про ефективність роботи закладів харчування ТМ «Pronto Pizza» та ТМ «Sushi Pro».

3.6. Власником бази персональних даних Програми Лояльності ТМ «Pronto Pizza» та ТМ «Sushi Pro» є ТОВ «Пронто Піца», місцезнаходження бази даних та Власника є м. 76018, Івано-Франківська обл., місто Івано-Франківськ, вул. Івасюка 11.

3.7. При обробці персональних даних Власник бази персональних даних Програми Лояльності ТМ «Pronto Pizza» та ТМ «Sushi Pro» здійснює всі необхідні організаційні та технічні заходи для захисту персональних даних від неправомірного або випадкового доступу до них, знищення, перекручення, блокування, відтворення, розповсюдження, а також від інших неправомірних діянь.

3.8. Використання покупцем бонусів, рекламних і інших спеціальних пропозицій, що надаються покупцям в закладах харчування ТМ «Pronto Pizza» та ТМ «Sushi Pro» в рамках «Програми лояльності», передбачає ознайомлення і згода учасників Програми з цими Правилами.

3.9. Термін дії статусу учасника Програми не обмежений і поширюється на весь термін дії Програми.

 

4. ПОРЯДОК ЗДОБУТТЯ І ВИКОРИСТАННЯ БОНУСІВ (ЗНИЖОК) І ІНШИХ ПЕРЕВАГ ПРОГРАМИ

4.1. Учасник Програми отримує право на використання бонусів (знижок) і негрошових переваг з моменту реєстрації (активації) в Програмі лояльності.

4.2. З метою нарахування/використання бонусів учасник Програми зобов'язаний озвучити  касиру номер мобільного телефону, який був використаний для реєстрації в Програмі.

4.3. Для реалізації накопичених бонусів необхідно зателефонувати операторам для оформлення замовлення.

4.4. Розмір бонусів, що нараховується учасникові Програми, формується у встановленому цими Правилами порядку.

4.5. Отримання і використання негрошових переваг в рамках рекламних, маркетингових акцій (заходів), що проводяться Організатором для учасників Програми, встановлюється правилами проведення таких заходів, які публікуються Організатором, або іншими особами за його дорученням, в рекламі або інших інформаційних повідомленнях, у тому числі на сайтах  prontopizza.ua, prontopizza.lviv.ua, prontopizza.cv.ua, prontopizza.km.ua, prontopizza.if.ua, prontopizza.kiev.ua, prontopizza.uz.ua, prontopizza.te.ua, prontopizza.lutsk.ua.

5. ВИЗНАЧЕННЯ РОЗМІРУ БОНУСІВ (КЕШБЕКУ)

5.1. Система надання учасникам Програми знижок на придбання страв, товарів в закладах харчування ТМ «Pronto Pizza» та ТМ «Sushi Pro» реалізується шляхом реалізації накопичених бонусів (Бонусна система) за здійснені таким учасником Програми покупки в закладах харчування ТМ «Pronto Pizza» та ТМ «Sushi Pro».

5.2. В рамках бонусної системи одиницю накопичення всіх покупок учасника Програми та основу для розрахунку розміру знижки складають бонуси.

5.3. Бонуси нараховуються на віртуальний рахунок покупця на загальну суму чека в мережі ТМ «Pronto Pizza» та ТМ «Sushi Pro» у розмірі 5% від загальної суми покупки.

5.6. Нарахування і активація бонусів відбувається через 24 години після здійснення покупки, переводяться у статус  АКТИВНІ та можуть бути використані учасником Програми протягом наступних 31 (тридцяти одного) календарного дня для отримання знижки при здійсненні покупки у  мережі ТМ «Pronto Pizza» та ТМ «Sushi Pro». По завершенню вказаного строку такі бонуси списуються з віртуального рахунку та не підлягають жодному відшкодуванню.

5.7. Знижка надається з розрахунку 1 (одна) гривня знижки за 1 (один) бонус. При використанні бонусів, відповідна кількість бонусів списується з віртуального рахунку учасника Програми.

5.8. Накопиченими бонусними балами ви можете оплатити до 100% покупки.

5.9. Організатор має право розробляти і впроваджувати інші способи накопичення бонусів. Про терміни впровадження, тривалість і правила інших способів накопичення бонусів Організатор завчасно повідомляє в рекламних та інформаційних матеріалах, а також на сайтах  prontopizza.ua, prontopizza.lviv.ua, prontopizza.cv.ua, prontopizza.km.ua, prontopizza.if.ua, prontopizza.kiev.ua, prontopizza.uz.ua, prontopizza.te.ua, prontopizza.lutsk.ua.

5.10. Учасник Програми не може передавати накопичені бонуси іншій особі, у тому числі іншому учасникові Програми. Накопичені бонуси не підлягають грошовому відшкодуванню.

5.11. Учасник Програми може перевірити кількість бонусів, нарахованих на віртуальний рахунок, в своєму особистому кабінеті у додатку “Pronto Tsunami” на смартфоні.

5.12. Деякі товари/послуги можуть бути виключені з переліку статей для нарахування бонусів, що окремо обмовляється в інформаційних джерелах Програми.

6.   ПРИПИНЕННЯ УЧАСТІ В ПРОГРАМІ

6.1. Кожен учасник Програми може припинити участь в Програмі, направивши лист-заяву для припинення участі за електронною адресою info@prontopizza.ua або звернувшись за телефоном Контакт-центру (095) 277 57 57.

6.2. Даний лист-заява повинна містити наступні необхідні дані: ім'я, прізвище, номер мобільного телефону, який використовувався при реєстрації, дата завершення участі. Після здобуття заяви центром Програми, акаунт буде анульовано, здобуття знижок і накопичення балів/бонусів по даному номеру буде заблоковано.

7.  ЗЛОВЖИВАННЯ

7.1. Продаж, обмін, аукціон або будь-який інший вигляд комерційної операції з третіми особами, в яких предметом операції є накопичені на віртуальному рахунку бонуси, строго заборонені і кваліфікуються як «зловживання».

7.2. У будь-якому випадку зловживань, порушник буде виключений із складу учасників Програми. Нарахування і реалізація бонусів згідно  умов Програми  буде заблоковано.

7.3. Участь в Програмі  може бути  припинена без попередження на невизначений термін з метою проведення перевірки/розслідування по будь-яких обґрунтованих фактах порушень, підозр в зловживаннях, що передбачає блокування віртуального рахунку учасника Програми.

 8. ІНШІ УМОВИ        

 8.1. В разі втрати/заміни номера мобільного телефону учасник Програми має можливість зберегти накопичені бонуси шляхом повідомлення на електронну адресу info@prontopizza.ua або дзвінком за телефоном Контакт-центру (095) 277 57 57 наступні дані: ім'я, прізвище, новий номер мобільного телефону, попередній номер мобільного телефону. Протягом 5-ти робочих днів з моменту звернення покупця віртуальний рахунок буде переведений на новий номер мобільного телефону.

8.2. Незалежно від положень, зазначених в цих Правилах, Організатор Програми лояльності також залишає за собою право на власний розсуд припиняти або призупиняти накопичення та/або списання бонусів учаснику Програми лояльності, а також виключати будь-яку особу зі складу учасників Програми лояльності шляхом блокування віртуального рахунку, без попередження і без пояснення причин, в цілому у будь-який час, при цьому Організатор Програми лояльності не відшкодовуватиме учаснику або колишньому учаснику Програми лояльності, а також третім особам будь-які витрати і не здійснює будь-які компенсації.