УКРАЇНА

БЕРШАДСЬКА МІСЬКА РАДА

ВІННИЦЬКА ОБЛАСТЬ

7 скликання


РІШЕННЯ

(проект)

____ 2018р.

Про внесення  доповнень до Положення про

постійні комісії Бершадської міської ради

Відповідно до ст.26, ст.47  Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи рекомендації міського голови Кольченка М. І. та начальника юридичного відділу Бершадської міської ради  Красиленко І. В. , що зазначені  в письмовій відповіді від 28. 11. 2017 на депутатське звернення Нечитайла О. Г., Бершадська міська рада

                

ВИРІШИЛА:

  1. Доповнити  Положення про постійні комісії  Бершадської міської ради розділом 5 «Організація роботи постійної комісії» наступного змісту :

0.1. Про час, місце проведення засідання та питання, що вносяться на обговорення, повинно бути розміщено відповідне повідомлення на офіційному веб-сайті Бершадської міської ради.

02.01.  Про засідання постійної комісії повинні бути особисто повідомлені усі члени комісії шляхом надсилання секретарем ради  смс-повідомлення . Члени комісії повинні бути сповіщені про засідання комісії не менш як за добу.  Смс-повідомлення про скликання комісії повинно містити лише час і дату засідання постійної комісії.

    2.Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань планування, бюджету, соціально-економічного розвитку та з питань регламенту, депутатської етики, правового захисту та законності (голова комісії В.Москаленко).

Міський голова                                                                  М.Кольченко