УКРАЇНА

БЕРШАДСЬКА МІСЬКА РАДА

ВІННИЦЬКА ОБЛАСТЬ

27 сесія 7 скликання

РІШЕННЯ

(проект)

2018 р.

Про внесення змін в пункт 5, підпункт 5.64 рішення 31 сесії 5 скликання Бершадської міської ради від 16.12.2009року

          Розглянувши подану заяву, керуючись  Земельним кодексом України, Законом України «Про землеустрій», Законом України «Про Державний земельний кадастр», Законом України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень»  та ст.26 п.34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», сесія Бершадської міської ради:

ВИРІШИЛА :

1.Внести зміни в пункт 5, підпункт 5.64 рішення 31 сесії 5 скликання Бершадської міської ради від 16.12.2009року «Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою, щодо виготовлення документів  що посвідчують право власності та право користування земельною ділянкою на умовах оренди» та викласти в новій редакції:

   «Надати дозвіл Скапоущенко Григорію Гавриловичу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, у власність, орієнтовною площею – 0,0700га, що розташована за адресою: м. Бершадь, вул. Юрія Коваленка (колишня вул. Червоноармійська),158, за цільовим призначенням: для індивідуального садівництва, із земель житлової та громадської забудови»

2.Замовити в проектній організації, що має кваліфікаційний сертифікат на виконання землевпорядних робіт, виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

3.Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань житлово-комунальної сфери, благоустрою міста, земельних питань, питань торгівлі, побуту та охорони навколишнього природного середовища міської ради (В.Смерека).

             

Міський голова                                              М.Кольченко