Kviečiame dalyvauti liceistų organizuojamame konkurse „Užmūrytos durys“. Siųskite savo kūrybinę esė iki 1500 žodžių tema „įkalinimas“ el. paštu UzmurytosDurys@gmail.com. Darbus priimame iki vasario 19 d., o nugalėtojus paskelbsime ir apdovanosime kovo mėnesį.

Kodėl „įkalinimas“?

2020-ieji metai mums visiems buvo ypatingi. Vienaip ar kitaip pandemija kiekvieną mūsų suvaržė, tad norime Jums suteikti galimybę dvasiškai išsilaisvinti perteikiant savo brangiausias mintis. Tačiau nebūtina temos sieti su tiesiogine karantino patirtimi - interpretacijų yra begalė. Tik nuo Jūsų priklauso, kokius jausmus ir kokias mintis žodis „įkalinimas“ sužadina.

Kodėl esė?

Esė - tai vienas iš mažiausiai apribojančių žanrų. „Užmūrytos durys“ nėra mokyklinio samprotavimo rašinio konkursas, tad nesibaiminkite rodyti savo meniškumo ir individualumo.

Kaip vyks vertinimas?

Kadangi kūrybos vertinimas yra subjektyvus procesas, turėsime susitikimus, kuriuose aptarsime visus darbus prieš priskirdami taškus. Su mūsų vertinimo kriterijais galite susipažinti čia: https://tinyurl.com/vertinimokriterijai.

Vertinimo komisiją sudaro: Jarl Branting, Ditė Elzbergaitė, Antanas Gražulis, Kastė Ivanauskaitė, Indrė Kamarauskaitė, Bernardas Liukaitis.

Klausimus galite rašyti UzmurytosDurys@gmail.com arba Bernardui Liukaičiui Facebook, TAMO ar Microsoft Teams platformose.

Sėkmės!