УКРАЇНА

БЕРШАДСЬКА МІСЬКА РАДА

ВІННИЦЬКА ОБЛАСТЬ

29 сесія 7 скликання

РІШЕННЯ

(проект)

2018р.

Про надання дозволу на виготовлення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність (на умовах оренди), затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду, продовження договорів оренди земельних ділянок в м. Бершадь

    Розглянувши подані заяви та керуючись Земельним Кодексом України, Законом України «Про землеустрій», Законом України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень», Законом України «Про Державний земельний кадастр», ст.26 п.34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» сесія Бершадської міської ради:  

ВИРІШИЛА:

1.Надати дозвіл:

1.1.Мазур Людмилі Василівні  на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки промисловості в оренду, що розташована за адресою: м. Бершадь по вул. Шевченка,55 «А», орієнтовною площею – 0,0400га, за цільовим призначенням: для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості, для обслуговування нежитлової будівлі, що є власністю Мазур Л.В.

1.2.Волошинській Аліні Анатоліївні  на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, у власність, що розташована за адресою: м. Бершадь по вул. Марії Заньковецької (колишня вул.. Щорса),6, орієнтовною площею – 0,0600га, за цільовим призначенням: для індивідуального садівництва.

1.3.ТОВ «БЕРСОЛАР» на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду орієнтовною площею – 15,00га за рахунок земель промисловості, що перебувають в запасі, на території Бершадської міської ради, в межах міста Бершадь по вул.Покровська (територія бувшого цукрозаводу), для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об’єктів енергогенеруючих підприємств, установ і організацій (для розміщення сонячних батарей).

1.4.Замовити в проектній організації, що має кваліфікаційний сертифікат на виконання землевпорядних робіт, виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

2.Затвердити:

2.1.Проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду  ПАТ «ВІННИЦЯОБЛЕНЕРГО» для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об’єктів передачі електричної та теплової енергії, яка знаходиться в межах м. Бершадь по вул. Гагаріна,4 «а», Бершадського району Вінницької області площею – 0,0589га з кадастровим номером 0520410100:00:009:0546, під обслуговування ПС 35/10Кв.

2.1.1.Передати ПАТ «ВІННИЦЯОБЛЕНЕРГО» земельну ділянку в користування (на умовах оренди), що розташована за адресою: м. Бершадь по вул. Гагаріна,4 «а», площею – 0.0589га з кадастровий номером 0520410100:00:009:0546 за  цільовим призначенням: 14.02 Для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об’єктів передачі електричної та теплової енергії, терміном на 49років.

2.1.2.Надати дозвіл ПАТ «ВІННИЦЯОБЛЕНЕРГО» укласти договір оренди земельної ділянки із Бершадською міською радою, що розташована за адресою: м. Бершадь по вул.Гагаріна,4 «а», площею – 0.0589га з кадастровий номером 0520410100:00:009:0546 за  цільовим призначенням: 14.02 Для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об’єктів передачі електричної та теплової енергії, терміном на 49років, за ставкою 3% від нормативної грошової оцінки землі.  

    Орендар зобов’язаний:

- своєчасно вносити орендну плату за користування земельною ділянкою на рахунок Бершадської міської ради згідно умов договору оренди земельної ділянки;

-  зареєструвати речове право на земельну ділянку у встановленому законодавством порядку.

- займатися благоустроєм земельної ділянки та прилеглої території, в разі не виконання даної умови буде ставитись питання про розірвання договору оренди земельної ділянки між орендарем та орендодавцем у судовому порядку.

2.1.3.Зареєструвати речове право на земельну ділянку у встановленому законодавством порядку.

3.Продовжити:

3.1. ПП «Бершадська друкарня» договір оренди земельної ділянки, у короткострокове платне користування, терміном на 5 років, площею – 0,0613га, що розташована за адресою:  м. Бершадь  по вул. Ярослава Мудрого (бувша вул. Леніна),25.

3.2.Костенюк Валентині Павлівні договір оренди земельної ділянки, у короткострокове платне користування, терміном на 2 роки, площею – 0,0014га., що розташована за адресою:  м. Бершадь  по вул. Юрія Коваленка (бувша вул. Червоноармійська), (біля бувшого банку «Надра»), за цільовим призначенням: для будівництва та обслуговування будівель торгівлі.                                                            

Орендар зобов’язаний:

- своєчасно вносити орендну плату за користування земельною ділянкою на рахунок Бершадської міської ради згідно умов договору оренди земельної ділянки;

- зареєструвати речове право на земельну ділянку у встановленому законодавством порядку.

- займатися благоустроєм земельної ділянки та прилеглої території, в разі не виконання даної умови буде ставитись питання про розірвання договору оренди земельної ділянки між орендарем та орендодавцем у судовому порядку.

3.3.Зареєструвати речове право на земельну ділянку у встановленому законодавством порядку.

4.Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань житлово-комунальної сфери, благоустрою міста, земельних питань, питань торгівлі, побуту та охорони навколишнього природного середовища міської ради (В.Смерека).

   

                                        Міський голова                                                         М.Кольченко

Провідний спеціаліст з питань архітектури

Бершадської міської ради                                            _____________  А.Запорожчук

Начальник юридичного відділу

Бершадської міської ради                                            _____________ І.Красиленко

Голова постійної комісії з питань

житлово-комунальної сфери, благоустрою міста,

земельних питань, питань торгівлі, побуту

та охорони навколишнього природного середовища

Бершадської міської ради                                             _____________ В.Смерека

Секретар Бершадської міської ради                            _____________ О.Рижавська