Published using Google Docs
Privacy policy LiN:GO
Updated automatically every 5 minutes

ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ «ЮРИДИЧНІ ІННОВАЦІЇ»

01033, Київ, вул. Шота Руставелі 33-Б / 27

+380 99 060 86 83

dm.foremnyi@legalinnovations.in.ua

legalinnovations.in.ua 

Політика приватності LiN:GO

Ми, LiN:GO,  піклуємося про ваші персональні дані та робимо все можливе, щоб захистити їх. Ця політика допоможе вам зрозуміти, що відбувається з вашими персональними даними, коли ви використовуєте наші вебсайти http://legalinnovations.in.ua та http://kyivlegalhackers.org/.

У політиці приватності ми відповідаємо на такі питання:

 1. Хто ми?
 2. На що поширюється політика приватності?
 3. Які дані та як ми збираємо?
 4. Навіщо ми обробляємо ваші дані?
 5. Як довго ми зберігаємо ваші дані?
 6. Чи передаємо ми дані третім особам?
 7. Які у вас є права щодо персональних даних?
 8. Як ми оновлюємо політику приватності?

 1. Хто ми?

Ми, Громадська Організація «Юридичні Інновації» або просто LiN:GO, код ЄДРПОУ 427727350, -- володілець ваших персональних даних. Це означає, що ми визначаємо, які дані, з якою метою і як будуть оброблятися. Ми також працюємо під брендами Kyiv Legal Hackers, Legal Startup Crash Test, HiiL Innovation Hub Ukraine, Innovating Justice Challenge.

При виникненні питань щодо персональних даних, ви завжди можете написати нам на електронну пошту aostapiuk@legalinnovations.in.ua. Також ви можете відправити нам листа за адресою: 01033, м. Київ, вул. Шота Руставелі, буд. 33 Б, нежиле приміщення 27. Але ми не радимо звертатися з паперовими листами на нашу юридичну адресу, адже виїмка кореспонденції проводиться один раз на декілька місяців.

 1. На що поширюється політика приватності?

Ця політика приватності поширюється на користувачів наших вебсайтів та відвідувачів заходів, що ми проводимо.

Зверніть увагу, ми свідомо не обробляємо персональні дані дітей, молодших 16-ти років. Якщо вам менше ніж 16 років або ж ви законний представник такої дитини, будь ласка, повідомте нам про це на електронну пошту.

 1. Які дані та як ми збираємо?

Дані, які ми збираємо, поділяються на дві категорії: технічну інформацію і дані, які надаєте нам ви.

Технічна інформація. Коли ви заходите на наші вебсайти, деякі дані збираються автоматично. Нам потрібні технічні дані для роботи, підтримки та поліпшення наших вебсайтів. Сюди входять такі дані як: IP адреса, тип пристрою і тип браузера, файли cookie і дані про ваш вхід на сайт.

Якщо ви хочете відключити cookie, то ви можете знайти інструкції з управління налаштуваннями вашого браузера за цими посиланнями:

Дані, що надаються користувачем. Ви можете надавати нам ваші прізвище, ім’я, по батькові, email, номер телефону, назву акаунту в соціальних мережах, адресу доставки, коли заповнюєте реєстраційні форми, розміщені нами, звертаєтесь до нас усно або пишете нам.

Звертаємо увагу, що ми можемо розміщувати реєстраційні форми на сторонніх вебсайтах, які нам не належать. У такому разі, окрім цієї політики приватності, на вас поширюватиметься політика приватності такого стороннього вебсайту. Ми не контролюємо і не несемо відповідальності за збір та обробку ваших даних на сторонньому вебсайті за межами заповнення реєстраційної форми, розміщеної нами.

Ми не збираємо ваші платіжні дані. Однак, платіжні організації можуть надавати нам маску карти (перші та останні 4 цифри), ім’я платника та призначення платежу.

 1. Навіщо ми обробляємо ваші дані?

Ми збираємо та обробляємо ваші персональні дані для однієї або декількох цілей:

 1. Як довго ми зберігаємо ваші дані?

Ми зберігаємо ваші дані протягом строку, необхідного для досягнення цілей обробки.

Ви завжди можете скористатися своїм правом на видалення даних. Для цього напишіть нам на електронну пошту. Ми видалимо ваші дані протягом 30 днів після вашого запиту.

 1. Чи передаємо ми дані третім особам?

Для досягнення цілей, зазначених в цій політиці, ми повинні забезпечити доступ до ваших персональних даних нашим співробітникам та (або) партнерам, зокрема:

Деякі з наших партнерів знаходяться за межами України в країнах, що не забезпечують належний захист персональних даних, зокрема в США.  Ми передаємо ваші дані таким партнерам на підставі вашої згоди або забезпечення гарантій щодо невтручання у ваше особисте та сімейне життя.

Також ми можемо розкривати ваші персональні дані третім особам в тому обсязі, в якому це необхідно:

 1. Які у вас є права щодо персональних даних?

У вас як у суб'єктів персональних даних є всі права, передбачені ст. 8 Закону України “Про захист персональних даних”, зокрема це такі:

Щоб скористатися своїми правами напишіть нам листа на електронну пошту, вказану у розділі 1 цієї політики.

 

 1. Як ми оновлюємо політику приватності?

Ця політика приватності та правовідносини, що потрапляють під її дію, регулюються Законом України "Про захист персональних даних". Чинне законодавство та вимоги до обробки персональних даних можуть змінитися. У такому випадку ми опублікуємо нову версію політики приватності на наших вебсайтах. Якщо будуть внесені істотні зміни, які вплинуть на вашу приватність і конфіденційність, ми обов’язково вас повідомимо.