УКРАЇНА

БЕРШАДСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

 РІШЕННЯ

18.01.2019р.                                                                                                                              №11

Про роботу адміністративної комісії

при виконавчому комітеті

Бершадської міської ради за 2018 рік

Керуючись підпунктом 4 пункту “б” (делеговані повноваження) ч.1 ст.38 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Кодексом України про адміністративні правопорушення, Положенням про адміністративні комісії Української РСР, затвердженого Указом Президії Верховної Ради Української РСР від 9 березня 1988 року №5540-ХІ, заслухавши та обговоривши звіт про роботу адміністративної комісії за 2018 рік, виконавчий комітет Бершадської міської ради

ВИРІШИВ:

1.Інформацію відповідального секретаря адміністративної комісії “Про роботу адміністративної комісії при виконавчому комітеті Бершадської міської ради за 2018 рік” взяти до відома (додаток №1 додається).

2.Адміністративній комісії при виконавчому комітеті Бершадської міської ради продовжити цілеспрямовану роботу по своєчасному та об’єктивному розгляду справ.

3.Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію Бершадської міської ради з питань планування, бюджету, соціально-економічного розвитку та з питань регламенту, депутатської етики, правового захисту та законності (голова комісії – В.О.Москаленко).

    Міський голова                                                                       М.І.Кольченко

Додаток №1 до рішення виконавчого комітету

Бершадської міської ради №11 від 18.01.2019р.

Впродовж 2018 року адміністративна комісія при виконавчому комітеті Бершадської міської ради здійснювала свою діяльність, виконуючи основні, покладені на неї завдання: розгляд справ про адміністративні правопорушення, охорона прав і свобод громадян, власності, конституційного ладу України, прав і законних інтересів підприємств, установ і організацій, встановленого правопорядку, зміцнення законності, запобігання правопорушенням, виховання громадян у напрямку  неухильного додержання Конституції і законів України, поваги до прав, честі і гідності інших громадян, до правил співжиття, сумлінного виконання своїх обов’язків, відповідальності перед суспільством.

Адміністративна комісія при виконавчому комітеті Бершадської міської ради розглядає справи про адміністративні правопорушення передбачені підвідомчістю ст.218 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Протягом 2018 року розглянуто 40 справ, що на 18 більше ніж минулого року, що в свою чергу свідчить про активізацію роботи органів, уповноважених на складання адміністративних протоколів. Зокрема, розглядались протоколи:

За результатами розгляду винесено 40 постанов, з них:

Постанови на громадян, які не сплатили накладені стягнення в добровільному порядку, надіслані для примусового виконання до державної виконавчої служби.  

Зробивши аналіз розглянутих протоколів про порушення, адміністративною комісією встановлено, що справи розглядаються  в  присутності  особи,  яка притягається   до адміністративної відповідальності. Під час відсутності цієї особи, справи  розглядаються  лише у випадках, коли є дані про своєчасне її сповіщення про місце і час
розгляду  справи  і  якщо  від  неї  не  надійшло  клопотання  про відкладення розгляду справи.

Постанови комісії присутнім порушникам вручаються під підпис, іншим надсилаються поштовим зв’язком не пізніше наступного дня після засідання комісії.  Квитанції про добровільну сплату штрафу надходять до адмінкомісії вчасно.

Керуючись ст.287-289 КУпАП особи, які притягаються до адміністративної відповідальності, мають право на оскарження постанов по справах про адміністративні правопорушення. Впродовж 2018 року заяв про оскарження постанов адміністративної комісії не надходило. Судові провадження про оскарження постанов адміністративної комісії відсутні.

З огляду на вищевказане, адміністративна комісія при виконавчому комітеті Бершадської міської ради впродовж 2018 року чітко виконувала покладені на неї завдання, дотримувалась вимог та завдань законодавства, розгляд справ та прийняття рішень по них здійснювався із дотриманням законності згідно вимог нормативно-правових документів.

                Міський голова                                                                  М.І.Кольченко