Reiki farkındalık getirir.

Reiki: Yapılan bilimsel araştırmalara göre; Reiki ye kanal olan biri ile olmayan birinin ellerindeki bio-manyetik alanın gücü en az 100 en fazla 3000 kat kadar daha yüksektir. Herhangi bir yan etkisi yoktur. Uyumlama yolu ile öğrenildiği için unutulması yada etkisinin azalması mümkün değildir. Ancak reiki ye kanal oldukça etkisi artar.

Bazı Etkileri: Kronik hastalıklarınızı zaman ile ortadan kaldırır; Bağışıklık sisteminizi güçlendirerek sizi hastalıklara karşı korur; Stresli zamanlarınızda sizi rahatlatır ve sakinleştirir; Korku duygusunu yenmenize yardım eder; Ağrı ve acılarınızı azaltır; Düşüncelerinizi doğru noktaya yönlendirmenize yardım eder; Varolan hastalıklarınızın ilerlemesini durdurur; Vücudunuzu toksinlerden arındırır ve zehirli maddelerin atımını sağlar; Duygusal sorunlarınızı çözmenize yardım eder...

Günümüzde dünya, aşırı stres, savaş, şiddet, öfke ve hastalıklarla dolu... İnsanlar hem kendilerine, hem de doğaya uzaklaşmış halde... Bu harika gezegende kayıp  bir şekilde  dolaşır gibiyiz. Güçlerimizi geri almanın zamanı geldi: şifa verme gücümüzü; önceliklerimizi başkalarının değil,  kendimizin belirleme gücümüzü; hayatımızı kendi başımıza tasarlama gücümüzü ... Reiki uygulaması, kendi kendinizin efendisi olmanızı sağlıyor;  önce kendinizi, ardından da dünyayı değiştirmeniz için size gerekli vasıfları kazandırıyor. Gelin gezegenimize beraber şifa verelim: teker teker her vücudu, her ruhu, her zihni, her ağacı şifayla buluşturalım. Reiki enerjisi bir sihirli değnek gibidir; sizde o sihrin sahibi olun!

Kimimiz nasıl gevşeyeceğimizi bilemeyiz, farklı Reiki enerjileri bize nasıl gevşeyebileceğimizi gösterir. İhtiyacımız olan tek şey, bu enerjinin ve nasıl kullanılacağının  bize gösterilmesidir; bu olduğunda, bilincimiz ve inancımız artacaktır.  Farkındalık bizleri değiştirebilir; dinlememizi, öğrenmemizi ve en önemlisi iyileşmemizi sağlayabilir.

Reiki, hastalığın en derin katmanlarina işleyerek, hastayı fiziksel, duygusal ve ruhsal olarak iyileştirir. Reiki tedavisi, fiziksel rahatsızlıkları  çözümleyebildiği gibi, duygusal ve ruhsal problemlerin çözümünde de uygulanabilir.

Bir Reiki Alıcısından Yorum: 

Tara ile 1 saatlik seansımız süresince bana evrenden alıp sunduğu enerjinin tepeden tırnağa tüm vücudumu temizlediğini hissettim.  Bu süreçte konuşmadan tam anlamıyla relax olmak ve o enerjiyi hissetmek olağanüstü bir duyguydu.  Sanki sihirli bir değnek tüm dertleri temizliyordu, başka bir deyişle fiziki rahatlık ruhi rahatlığı da yanında getirmişti. Tara bu işte ve öğretmenliğinde hayli usta.  Herkese hararetle öneriyorum.         Beril, Bodrum

Reiki Master Hocaniz Tara Latifa

14 senedir Reiki ve Qigong uzmanı, yaşam  koçu, EFT ve aile dizimi kolaylaştırıcısı. Türk-Amerikan uyruklu ve "Turkish Hands" kitabının yazarı. (TurkishHands.com) Yüksek lisansını Johns Hopkins üniversitesinde Orta Doğu uzmanlığı alanında tamamladı. Tara, dünyada herkesi Reiki uzmanı yapmak istiyor.