Huviringid 2018/2019

 

5.-8. klasside robootika – kolmapäeviti kl 13.55 – 15.35 ruumis 418 (tasuta). Juhendaja Margus Laanemäe: margus.laanemae@32kk.edu.ee 

Algklasside segarahvatantsuring esmaspäeviti ja kolmapäeviti aulas kl 16.45 - 17.30 (tasuta). Juhendaja Tiiu Üksik tiiu.yksik@32kk.edu.ee 

Gümnaasiumi segarahvatants esmaspäeviti ja kolmapäeviti aulas kl 15.00 – 16.30 (tasuta, valikaine). Juhendaja Tiiu Üksik tiiu.yksik@32kk.edu.ee 

Lastejooga (algkool) – esmaspäeviti kl 17.00 – 18.00 teatriklassis (tasuta) Juhendaja Marika Peterson: marika.peterson@32kk.edu.ee 

Mudilaskoor – kolmapäeviti 4. ja 6. tund ruumis 115 (tasuta) Juhendaja Riina Riistop: riina.riistop@32kk.edu.ee 

Lastekoor – kolmapäeviti kl 13.55 – 15.35 ruumis 309 (tasuta) Juhendaja Aime Kaarlep: aime.kaarlep@32kk.edu.ee 

Poistekoor – neljapäeviti 4.,6.,7. tund (tasuta). Juhendaja Aime Kaarlep

Noortekoor – teisipäeviti kl 15.00 – 16.30 ruumis 410/aulas (tasuta, valikaine). Juhendaja Karin Kuulpak: karin.kuulpak@gmail.com 

Algklasside teadusring “Kolm põrsakest” - esmaspäeviti kl 16.45 ruumis 111 (tasuline). Juhendaja Mario Mäng. Kontakt kaie.belkov@32kk.edu.ee 

5.-6 ja 7.-9. klasside MEKTORY ring - teisipäeviti kl 17.30-19.00 ja kolmapäeviti kl 14.00-15.30 Mektory majas (tasuta). Kontakt: rita.laur-reinumagi@32kk.edu.ee 

KOKK teatriringid:

Kontakt: eva.kalbus@32kk.edu.ee 

4.-5. klassid – esmaspäeviti kl 14.50 – 16.20 ruumis 213 (tasuta). Juhendaja Richard Sepajõe.

6. klassid – kolmapäeviti kl 16.15 – 17.45  teatriklassis (tasuline). Juhendaja Eva Kalbus

Põhikool – kolmapäeviti kl 18.00 – 19.30  teatriklassis (tasuline). Juhendaja Eva Kalbus

Gümnaasium – teisipäeviti kl 16.00 – 19.00 (tasuline). Juhendaja Eva Kalbus

3.-6. klasside hip hop tantsuring – neljapäeviti kl 16.30 – 17.30 aeroobikasaalis (tasuline). Juhendaja Keithy Kuuspu. Kontakt huvijuht: kristel.kubber@32kk.edu.ee 

1. klasside loomering – neljapäeviti kl 14.50 – 15.50 (tasuline). Juhendaja Kadri Tasane.

2.-3. klasside loomering – neljapäeviti kl 16.40 – 18.10 (tasuline). Juhendaja Kadri Tasane: kadri.tasane@32kk.edu.ee

3.b ja 4. klasside loomering – neljapäeviti kl 15.00 – 16.30 (tasuline). Juhendaja Kadri Tasane: kadri.tasane@32kk.edu.ee

Tõnu Truusi malekool igas vanuses lastele ja noortele esmaspäeviti, kolmapäeviti ja reedeti kl 16.45 – 18.15 ruumis 109 (tasuline). Juhendaja Tõnu Truus: tonu.truus@gmail.com 

7-12-aastaste iluvõimlemisring – teisipäeviti ja reedeti kl 15.30 – 17.00 ning laupäeval kl 11.00 – 12.30 võimlas (tasuline). Juhendaja Elle Kase: elle.kase@32kk.edu.ee

11.-12. klasside fitness - teisipäeviti kl 14.50 - 16.30 jõusaalis (tasuta). Juhendaja Janno Lill janno.lill@32kk.edu.ee 

32.KK Spordivaimu spordiringid: kontakt ja juhendaja Meelis Raiend meelis.raiend@32kk.edu.ee 

1.-4. klassid - teisipäeviti ja reedeti kl 15.45-17.00 (tasuline)

5.-8. klassid - esmaspäeviti ja neljapäeviti kl 15.45-17.15 (tasuline)

Gümnaasiumi spordiring - pühapäeviti kl 14.00-16.00 (tasuta)

1.-2. klasside korvpalliring - esmaspäevitil kl 15.45-17.00, kolmapäeviti kl 16.15-17.45 ja neljapäeviti 15.45-17.00

2.-4. klasside korvpalliring - esmaspäeviti kl 17.00-18.15, teisipäeviti kl 17.00-18.15, kolmapäeviti kl 16.15-17.45 ja neljapäeviti kl 16.30-18.00

Juhendaja Kris Killing. Spordiklubi RIM korvapallitreeningud on tasulised. Treeningute kohta lähemalt: www.rim.ee