УКРАЇНА

БЕРШАДСЬКА МІСЬКА РАДА

ВІННИЦЬКА ОБЛАСТЬ

 39 сесія 7 скликання

РІШЕННЯ

(проект)

2019 рік         

Про продаж права оренди земельної ділянки на конкурентних засадах (земельних торгах) та затвердження умов продажу

   

   Керуючись статтями 142, 143 Конституції України, пунктом 34 статті 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, статтями 12, 124, 127, 134-139 Земельного кодексу України, статтями 16, 21 Закону України “Про оренду землі”, Податковим кодексом України, Законами України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень», «Про державний земельний кадастр», рішеннями 41 сесії 6 скликання Бершадської міської ради від 10.10.2014р. «Про включення земельної ділянки несільськогосподарського призначення до переліку продажу земель, право оренди якої підлягає продажу з аукціону», 32 сесії 7 скликання №353 Бершадської міської ради від 20.12.2018року «Про внесення змін до рішення 24 сесії 6 скликання Бершадської міської ради  від 06.06.2013року «Про затвердження розрахунків нормативної грошової оцінки земель населеного пункту по Бершадській міській раді»», з метою сприяння соціально-економічного розвитку міста Бершадь, створення сприятливих умов для раціонального використання земельних ділянок орендарями та забезпечення додаткових надходжень платежів за оренду землі до міського бюджету, розглянувши матеріали по земельній ділянці площею – 0,0200га з кадастровим номером 0520410100:00:006:0714, що розташована за адресою: м. Бершадь по вул. Юрія Коваленка (колишня вул. Червоноармійська),1 «Г», для проведення аукціону з набуття права оренди на земельну ділянку для будівництва та обслуговування інших будівель громадської забудови, за рахунок земель житлової та громадської забудови, Бершадська міська рада:

ВИРІШИЛА:

1.Продати право оренди на вільну від забудови земельну ділянку, на земельних торгах у формі аукціону, яка розташована в м. Бершадь по вул. вул. Юрія Коваленка (колишня вул. Червоноармійська),1 «Г», площею – 0,0200га з кадастровим номером 0520410100:00:006:0714.

2.Затвердити умови проведення земельних торгів у формі аукціону щодо продажу права оренди вільної від забудови земельної ділянки, що визначена в додатку даного рішення.

3.Встановити:

3.1.Стартовий розмір річної орендної плати, що визначена в додатку даного рішення.

3.2.Гарантійний внесок в розмірі 5% від стартового розміру річної орендної плати, який сплачується учасниками торгів на рахунок виконавця торгів.

3.3.Крок земельних торгів у формі аукціону з продажу права оренди земельної ділянки становить 0,5% від стартового розміру річної орендної плати.

4.Бершадській міській раді:

4.1.Забезпечити організацію та проведення земельних торгів у формі аукціону з продажу права оренди на вільну від забудови земельну ділянку;

4.2.Уповноважити міського голову М.І.Кольченка укласти договір про проведення земельних торгів з Виконавцем земельних торгів та укласти договір оренди земельної ділянки з переможцем аукціону за ціною та на умовах, визначених у додатку.

5.Гарантійний внесок, сплачений Переможцем до початку торгів, зарахувати до купівельної ціни.

6.Сума витрат здійснених Організатором на підготовку лота до продажу, організацію та проведення земельних торгів підлягають сплаті Переможцем не пізніше 3 (трьох) банківських днів, з дня укладення договору оренди земельної ділянки.

7.Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань житлово-комунальної сфери, благоустрою міста, земельних питань, питань торгівлі, побуту та охорони навколишнього природного середовища міської ради (В.Смерека).

                                       Міський голова                          М.Кольченко

 

                       

                                                                                                                                   Додаток

                                                                                                                                   до рішення міської ради            

                                                                                                                                   ____сесії ___ скликання                

                                                                                                                                    від ______2019 р. №___

Умови

проведення земельних торгів у формі аукціону

щодо продажу права оренди на вільну від забудови земельну ділянку,

що розташована за адресою: м. Бершадь по вул. Юрія Коваленка

(колишня вул. Червоноармійська),1 «Г», площею – 0,0200га

1.Місцезнаходження ділянки: м.Бершадь, вул. Юрія Коваленка (колишня вул. Червоноармійська),1 «Г».

2.Площа: 0,0200га.

3.Кадастровий номер 0520410100:00:006:0714.

4.Категорія земель: землі житлової та громадської забудови.

5.Цільове призначення: 03.15 Для будівництва та обслуговування інших будівель громадської забудови.

Функціональне призначення: для капітального будівництва.

6.Обов’язкові умови використання земельної ділянки:

- дотримання вимог та обмежень, зазначених у висновках погоджувальних організацій, які мають бути враховані при використанні земельної ділянки;

- використовувати орендовану земельну ділянку відповідно до мети та цільового призначенням, дотримуючись при цьому вимог чинного законодавства, державних і місцевих стандартів, норм і правил щодо використання землі;

- дотримуватись Правил благоустрою м. Бершадь, затверджених рішенням 23 сесії 6 скликання Бершадської міської ради від 22.04.2013року;

- земельна ділянка повинна використовуватися з врахуванням охоронних зон інженерних мереж та забезпечення цілодобового доступу до існуючих поряд з ділянкою інженерних мереж для їх ремонту та обслуговування, дотримання червоних ліній забудови.

- дотримання вимог ст..168 Земельного кодексу України при необхідності зняття грунтового покриву із земельної ділянки;

- утримання в належному технічному, санітарному стані дороги, тротуару, що прилягає до земельної ділянки;

- протягом двох років з дати реєстрації договору оренди земельної ділянки розмістити нежитлову будівлю.

7.Умови відведення: право оренди - 0,0200 га.

8.Термін оренди - 10 років.

9.Нормативно грошова оцінка земельної ділянки – 39302грн. 00коп.

9.Стартовий розмір річної плати за користування земельною ділянкою в розмірі річної орендної плати -  1965грн.25коп.

10.Гарантійний внесок, для прийняття участі в земельних торгах, в розмірі – 98грн.26коп.

11.Крок земельних торгів по даному лоту – 9грн.83коп.

12.Розмір орендної плати за користування земельною ділянкою має дорівнювати ціні продажу відповідного лота.

13.Розмір орендної плати за землю обов’язково індексується, у випадках, передбачених законодавством.

14.Договір оренди земельної ділянки між Організатором земельних торгів і Переможцем торгів укладається безпосередньо в день проведення торгів.

15.Плату за користування земельною ділянкою, право оренди на яку набуто на земельних торгах у формі аукціону, Переможець сплачує в день підписання договору оренди земельної ділянки.

16.Кошти Переможцем земельних торгів перераховуються до міського бюджету на рахунок, зазначений у протоколі земельних торгів.

17.Використовувати земельну ділянку після укладення договору оренди земельної ділянки та державної реєстрації права оренди, відповідно до вимог чинного законодавства.

18.Договір оренди земельної ділянки, укладений за результатами проведених земельних торгів, після закінчення терміну його дії може бути поновлений на новий строк, за умови виконання усіх умов попереднього договору. У разі поновлення договору оренди земельної ділянки на новий строк його умови можуть бути змінені за згодою сторін.

                           Міський голова                               М.І.Кольченко