Інструкція

учасника системи електронних аукціонів UBIZ.UA (Prozorro.sale)

1. Для повноцінного використання системи необхідно зареєструватися  та створити профіль компанії (користувача).

2. Зареєструватися можливо на головній сторінці веб-сайту Ubiz.ua, на будь-якій сторінці лоту або розділу системи:

 

3. Для реєстрації необхідно заповнити інформацію

4. Після реєстрації, Вам на пошту надійде електронне повідомлення з посиланням на створення профілю користувача або переходу на сайт.

Зверніть увагу!

Під одним акаунтом можна зареєструвати  необмежену кількість користувачів (юридичних чи фізичних осіб), що матимуть можливість одночасно приймати участь в аукціонах, приватних чи державних закупівлях.

Функція оголошення аукціонів, приватних чи державних закупівель  доступна після модерації профіля (філів) адміністратором (запит на активацію даної функції міститься в профілі користувача).

Якщо ви не плануєте оголошувати аукціони, приватні чи державні закупівлі  не змінюйте значення в профілі:

5. Ми рекомендуемо відразу заповнити Ваш профіль, щоб в подальшому ви не витрачали час, подаючи заявку на участь в обраному аукціоні . Визначте ваш юридичний статус та зазначте необхідну інформацію (орієнтовний час заповнення профілю користувача 3-5 хв).  Після створення профілю користувача, зачекайте модерації адміністратора, про надійде відповідне повідомлення на електронну пошту.  

6.  Оберіть  аукціон, в якому бажаєте прийняти  участь, авторизуйтеся  та на сторінці лоту натисніть кнопку  «Подати заявку»

7. Відкриється форма подачі цінової пропозиції по обраному лоту

Для подачі цінової пропозиції необхідно:

 

-  «Подати» або «Зберегти» створену заявку. За умови достатності коштів на балансі користувача, заявка відразу отримає статус «Допущено». Якщо в момент подачі заявки на участь в аукціоні коштів не достатньо, заявка матиме статус «Очікує оплати». Після зарахування коштів, статус зміниться на «Допущено»

8. Після натискання на «Зберегти»  заявка на участь в аукціоні переміститься в розділ «Купую»  із статусом  «Чернетка».  Для управління заявкою, необхідно натиснути на кнопку «Дія» і обрати необхідну функцію. Натискаємо «Подати цінову пропозицію».

Вигляд після натискання на «Подати цінову пропозицію» (за умови достатності коштів на балансі)

Статус заявки  змінено на «Допущено» і ви зможете прийняти участь в аукціоні у визначений час, натиснувши на кнопку «Участь в аукціоні»:

 

До моменту закінчення подачі цінових пропозицій, цінова пропозиція може бути «Змінена» або «Відізвана».

Важливо! Заявка в процесі проходження по системі має наступні статуси:

Якщо ви бажаєте прийняти участь в  аукціоні  і статус вашої заявки не «Допущено», чи виникли будь-які питання з використання системи  зверніться  в службу підтримки за номером  044 537 22 82.

Команда UBIZ.UA бажає Вам лише ПЕРЕМОГ!