УКРАЇНА

БЕРШАДСЬКА МІСЬКА РАДА

ВІННИЦЬКА ОБЛАСТЬ

28 сесія 7 скликання

РІШЕННЯ

(проект)

2018 р.

Про внесення змін в п.п.6.1 рішення 35 сесії 6 скликання Бершадської міської ради від 12.02.2014року

          Розглянувши подану заяву, керуючись  Земельним кодексом України, Законом України «Про землеустрій», Законом України «Про Державний земельний кадастр», Законом України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень»  та ст.26 п.34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», сесія Бершадської міської ради:

ВИРІШИЛА :

1.Внести зміни в пункт 6 рішення 35 сесії 6 скликання Бершадської міської ради від 12.02.2014року «Про припинення права користування земельними ділянками громадянам, затвердження детальних планів територій для визначення меж та площі земельних ділянок, надання дозволу на виготовлення, затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, продовження договорів оренди землі, надання дозволу на розробку  технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) в м. Бершадь» п.п.6.1 визнати таким, що втратив чинність та викласти в новій редакції:

   «Надати дозвіл Бершадській районній раді, як органу місцевого самоврядування, що представляє спільні інтереси територіальних громад сіл, селищ та міста Бершадського району на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на правах постійного користування землею для обслуговування нежитлової будівлі, станції юних техніків, відділу освіти, фізичної культури та спорту Бершадської РДА, що розташована за адресою: вул. Героїв України,20, м. Бершадь, орієнтовною площею – 0,1104га, за цільовим призначенням:03.02 Для будівництва та обслуговування будівель закладів освіти».

2.Замовити в проектній організації, що має кваліфікаційний сертифікат на виконання землевпорядних робіт, виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

3.Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань житлово-комунальної сфери, благоустрою міста, земельних питань, питань торгівлі, побуту та охорони навколишнього природного середовища міської ради (В.Смерека).

             

Міський голова                                              М.Кольченко