УКРАЇНА

БЕРШАДСЬКА МІСЬКА РАДА

ВІННИЦЬКА ОБЛАСТЬ

 ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

 РІШЕННЯ

06.06.2018р.                                                                                                                                 №38

Про звільнення від сплати за перебування дітей у міському дошкільному навчальному закладі

Керуючись підпунктом 4 пункту “а” (власні повноваження) ст.28, ч.1 ст. 47, ч.1 ст.52, ч.1 ст.73 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, підпунктами 2.2 та 2.3 Наказу Міністерства освіти і науки України №667 від 21.11.2002 року “Про затвердження порядку встановлення плати для батьків за перебування дітей у державних і комунальних дошкільних та інтернатних навчальних закладах”, розглянувши звернення гр. Фесько О.М., м. Бершадь, вул. Колосіївська, 10, та гр. Заворотної В.К., м. Бершадь, вул. Січових Стрільців, 4, кв.17, проаналізувавши всі додані заявниками документи, виконавчий комітет Бершадської міської ради                                                                                                                                    

ВИРІШИВ:

  1. Звільнити на 100% від сплати за перебування дітей у міському дошкільному навчальному закладі №3 “Малятко” Фесько Оксану Миколаївну, яка проживає за адресою м. Бершадь, вул. Колосіївська, 10, сім’я якої є засновником дитячого будинку сімейного типу, на вихованні яких перебуває дві дитини, які відвідують ДНЗ №3 “Малятко”, зокрема, Чорнобай Дмитро Сергійович, 2012 р.н., та Чорнобай Владислав Валерійович, 2015 р.н.
  2. Звільнити на 100% від сплати за перебування дитини у міському дошкільному навчальному закладі №3 “Малятко” Заворотнюк Валентину Костянтинівну, яка проживає за адресою м. Бершадь, вул. Січових Стрільців, 4, кв.17, сім’я якої є переміщеною з тимчасово окупованої території України, районів проведення антитерористичної операції та населених пунктів, розташованих на лінії зіткнення, на вихованні якої перебуває одна дитина, яка відвідує ДНЗ №3 “Малятко”, зокрема, Заворотний Павло Михайлович, 2014 р.н.
  3. Звільнення  проводити з 01 червня 2018 року по 31 травня 2019 року.
  4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію Бершадської міської ради з питань планування, бюджету, соціально-економічного розвитку та з питань регламенту, депутатської етики, правового захисту та законності (голова комісії – Москаленко В.О.) та постійну комісію Бершадської міської ради з питань освіти, культури, туризму, фізкультури, спорту, роботи з молоддю, соціального захисту, охорони здоров’я, материнства та дитинства (голова комісії – Хлівний В.С.).

                Заступник міського голови                                                                 В.С.Синявський