УКРАЇНА

БЕРШАДСЬКА МІСЬКА РАДА

ВІННИЦЬКА ОБЛАСТЬ

34 сесія 7 скликання

РІШЕННЯ

(проект)

2019 р.        

Про внесення змін в рішення №276 27сесії 7скликання Бершадської міської ради від 29.03.2018року «Про надання дозволу на виготовлення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність, технічних документацій із землеустрою щодо відновлення (встановлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості), затвердження технічних документацій  із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) в м. Бершадь»

         

         

Відповідно до ст. 92 Земельного кодексу України, Закону України «Про землеустрій», , керуючись ст.26 п.34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», розглянувши подану заяву ДНЗ «Пролісок» Бершадська міська рада

                                                                      ВИРІШИЛА :              

1.Внести зміни в рішення №276 27 сесії 7 скликання Бершадської міської ради від 29.03.2018року «Про надання дозволу на виготовлення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність, технічних документацій із землеустрою щодо відновлення (встановлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості), затвердження технічних документацій  із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) в м. Бершадь», підпункт 1.5 пункту 1 викласти в новій редакції:

   «1.5.Надати дозвіл ДНЗ «Пролісок» на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на правах постійного користування землею, що розташована за адресою: м. Бершадь вул.Покровська,206 орієнтовною площею – 0,7500га, за цільовим призначенням: для будівництва та обслуговування будівель закладів освіти, за рахунок земель комунальної власності житлової та громадської забудови.

    ДНЗ «Пролісок» замовити в організації, що має кваліфікаційний сертифікат на

виконання землевпорядних робіт, виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки».

2.Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань житлово-комунальної сфери, благоустрою міста, земельних питань, питань торгівлі, обуту та охорони навколишнього природного середовища міської ради (В.Смерека).