LIETUVOS STALO TENISO ASOCIACIJA

LIETUVOS KOMANDINIO ČEMPIONATO

         2014 m.  NUOSTATAI

 

Vyrų ir moterų komandinės varžybos vykdomos dviem ratais.

Pirmame rate visos komandos susitinka tarpusavyje po vieną kartą. Esant vyrų ar moterų grupėje 10 ar daugiau komandų, po pirmo rato komandos, užėmusios 1-6 vietas, sudaro pirmą, o užėmusios 7-12 vietas – antrą finalines grupes (antras ratas). Jose komandos taip pat susitinka po vieną kartą. Visi pirmame rate iškovoti taškai įskaitomi. Po antro rato nustatomos galutinės komandų užimtos vietos (1-6 ir 7-12).

Jei vyrų ar moterų grupėje yra mažiau kaip 10 komandų, tai visos komandos tarpusavyje žaidžia po du kartus ir po to nustatomos komandų užimtos vietos.

Visi komandiniai susitikimai susideda iš devynių asmeninių susitikimų, o žaidžiama iki pergalės, t.y. kol viena iš komandų laimi 5 asmeninius susitikimus, tokia tvarka: 1. A-X, 2. B-Y, 3. C-Z, 4. B-X, 5. A-Z, 6. C-Y, 7. B-Z, 8. C-X, 9. A-Y.

Komanda, iškovojusi 1 vietą, turi teisę žaisti Europos klubų čempionų varžybose. Komandos, iškovojusios 2-7 vietas – Europos klubų Nancy Evans taurės varžybose.

Komandos, užėmusios dvi paskutines vietas, iškrenta iš komandinio čempionato ir 2014-2015 metų sezone žais pirmoje lygoje.

Komanda, laimėjusi 1 vietą, apdovanojama prizu ir diplomu. II ir III vietas laimėjusios komandos apdovanojamos atitinkamo laipsnio diplomais.

Komandų nariai (4 žaidėjai ir treneris), laimėję 1-3 vietas, apdovanojami atitinkamo laipsnio diplomais ir medaliais bei piniginiais prizais (iš komandos dalyvavimo varžybose mokesčio lėšų) pagal LSTA Vykdomojo komiteto patvirtintą sąmatą.

 Komandos dalyvavimo varžybose nario mokestis – 450 LT.