УКРАЇНА

БЕРШАДСЬКА МІСЬКА РАДА

ВІННИЦЬКА ОБЛАСТЬ

16 сесія 7 скликання

РІШЕННЯ

31.03.2017р.                                                                                                                №196

Про включення в перелік продажу

земельну ділянку несільськогосподарського

призначення

          З метою ефективного використання земельного фонду, залученням додаткових коштів в міський бюджет для врегулювання механізму вирішення питань по продажу земель несільськогосподарського призначення для здійснення підприємницької діяльності, керуючись Конституцією України, Законом України "Про місцеве самоврядування в Україні", Земельним кодексом України, Бершадська міська рада:

ВИРІШИЛА:

1.Включити земельну ділянку несільськогосподарського призначення до переліку, що пропонується для продажу ділянок у власність на неконкурентних засадах в м.Бершадь:

1.1.Жоріну Анатолію Івановичу по вул. Шевченка,80  площею – 0,0300га, кадастровий №0520410100:00:009:0509, за видом цільового призначення: для будівництва та обслуговування будівель торгівлі.

1.1.1.Жоріну Анатолію Івановичу укласти із Бершадською міською радою договір про оплату авансового внеску в рахунок оплати ціни земельної ділянки не сільськогосподарського призначення.

2.Бершадській міській раді виготовити звіт про експертну грошову оцінку на земельну ділянку.

3.Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань житлово-комунальної сфери, благоустрою міста, земельних питань, питань торгівлі, побуту та охорони навколишнього природного середовища міської ради (В.Смерека).

         

             Секретар міської ради                                           О.Рижавська