Lietuvos Respublikos komandinio stalo teniso 2015 m. čempionato

TVARKARAŠTIS

             

VYRAI

 

Pirmas turas 2014.10.10-11

 

„Montuotojas“ (Panevėžys) ir „Kaslita-Kužiai“ (Šiauliai) prieš „Rytas-1“ (Vilkaviškis) ir VU-„Rytas-2“ (Vilnius, Vilkaviškis) žaidžia Panevėžyje. Vyresnysis teisėjas V. Rezanovas.

STK “Topsas“ (Kelmė) ir „Vijurkas-1“ (Mažeikiai) prieš  B.Balaišienės vardo k-dą (Vilnius) ir STA „Vienuolika – 4“ (Kaunas) žaidžia Kelmėje. Vyresnysis teisėjas V. Valiuška.

„Sporto centras“ (Jonava) ir STK (Jonava) prieš NVL Projektai-STA„Topsas“ (Kaunas) ir JSO-STA „Topsas“  (Kaunas) žaidžia Jonavoje. Vyresnysis teisėjas S.Bureika.

.

 

Antras turas 2014.10.24-25

 

Vijurkas-1 (Mažeikiai) ir STK-Topsas (Kelmė) prieš NVL Projektai-STA„Topsas“ (Kaunas) ir JSO-STA „Topsas“  (Kaunas) žaidžia Mažeikiuose. Vyresnysis teisėjas R. Jackevičius.

„Rytas-1“ (Vilkaviškis) ir „VU-Rytas-2“ (Vilnius, Vilkaviškis) prieš  „Sporto centras“ (Jonava) ir STK (Jonava) žaidžia Vilkaviškyje. Vyresnysis teisėjas V. Rybakas.

STA-„Vienuolika-4“ (Kaunas) ir B.Balaišienės vardo k-da (Vilnius) prieš           „Montuotojas“ (Panevėžys) ir „Kaslita-Kužiai“ (Šiauliai) žaidžia Kaune. Vyresnysis teisėjas M.Juodiška.

Trečias turas 2014.11.14-15

 

“Rytas-1“ (Vilkaviškis), VU-„Rytas-2“ (Vilnius, Vilkaviškis), NVL Projektai-STA„Topsas“ (Kaunas) ir JSO-STA „Topsas“  (Kaunas) tarpusavyje žaidžia Vilkaviškyje. Vyresnysis teisėjas V.Rybakas.

Kaslita-Kužiai“ (Šiauliai), „Montuotojas“ (Panevėžys), STK “Topsas“ (Kelmė) ir „Vijurkas-1“ (Mažeikiai) tarpusavyje žaidžia Šiauliuose. Vyresnysis teisėjas S.Mickus.

B.Balaišienės vardo k-da (Vilnius), STA-„Vienuolika-4“ (Kaunas), „Sporto centras“ (Jonava) ir STK (Jonava) ) tarpusavyje žaidžia Vilniuje. Vyresnysis teisėjas A.Litvinas.

Ketvirtas turas 2014.12.05-06

 

„Montuotojas“ (Panevėžys) ir „Kaslita-Kužiai“ (Šiauliai) prieš NVL Projektai-STA „Topsas“ (Kaunas) ir JSO-STA „Topsas“  (Kaunas) žaidžia Panevėžyje. Vyresnysis teisėjas G. Čiegis.

“Rytas-1“ (Vilkaviškis) ir VU-„Rytas-2“ (Vilnius, Vilkaviškis) prieš B.Balaišienės vardo k-dą (Vilnius) ir STA „Vienuolika – 4“ (Kaunas) žaidžia Vilkaviškyje. Vyresnysis teisėjas V.Rybakas.

STK “Topsas“ (Kelmė) ir „Vijurkas-1“ (Mažeikiai) prieš „Sporto centras“ (Jonava) ir STK (Jonava) žaidžia Kelmėje. Vyresnysis teisėjas V.Valiuška.

Penktas turas 2015.01.09-10

 

STA-„Vienuolika-4“ (Kaunas) ir B.Balaišienės vardo k-da (Vilnius), prieš NVL Projektai-STA„Topsas“ (Kaunas) ir JSO-STA„Topsas“ (Kaunas) žaidžia Kaune. Vyresnysis teisėjas M.Juodiška.

„Sporto centras“ (Jonava) ir STK (Jonava) ) prieš Kaslita-Kužiai“ (Šiauliai) ir „Montuotojas“ (Panevėžys) žaidžia Jonavoje. Vyresnysis teisėjas S.Bureika

STK “Topsas“ (Kelmė) ir „Vijurkas-1“ (Mažeikiai) prieš “Rytas-1“ (Vilkaviškis) ir VU-„Rytas-2“ (Vilnius, Vilkaviškis) žaidžia Kelmėje. Vyresnysis teisėjas V.Valiuška.

Šeštas turas 2015.02.20-21

 

Vijurkas-1“ (Mažeikiai) ir „Montuotojas“ (Panevėžys) ir  prieš „Sporto centrą“ (Jonava) ) ir “Rytą-1“ (Vilkaviškis) žaidžia Mažeikiuose. Vyresnysis teisėjas R.Jackevičius.

NVL Projektai-STA„Topsas“ (Kaunas) ir STA-„Vienuolika-4“ (Kaunas) tarpusavyje žaidžia Kaune. Vyresnysis teisėjas V.Stankevičius.

 

Kaslita-Kužiai“ (Šiauliai) ir STK “Topsas“ (Kelmė) prieš JSO-STA„Topsas“ (Kaunas) ir B.Balaišienės vardo k-dą (Vilnius) žaidžia Šiauliuose. Vyresnysis teisėjas S.Mickus.

STK (Jonava) ir VU-„Rytas-2“ (Vilnius, Vilkaviškis) tarpusavyje žaidžia Jonavoje. Vyresnysis teisėjas S.Bureika.

 

 

Septintas turas 2015.03.13-14

 

„Montuotojas“ (Panevėžys) ir „Vijurkas-1“ (Mažeikiai) prieš STA-„Vienuolika-4“ (Kaunas) ir NVL Projektai-STA„Topsas“ (Kaunas) žaidžia Panevėžyje. Vyresnysis teisėjas V.Martinkus.

“Rytas-1“ (Vilkaviškis)  ir „Sporto centras“ (Jonava) ) tarpusavyje žaidžia Vilkaviškyje. Vyresnysis teisėjas V.Rybakas.

 

B.Balaišienės vardo k-da (Vilnius) ir JSO-STA„Topsas“ (Kaunas) prieš STK (Jonava) ir VU-„Rytas-2“ (Vilnius, Vilkaviškis) žaidžia Vilniuje. Vyresnysis teisėjas A.Litvinas.

STK “Topsas“ (Kelmė) ir Kaslita-Kužiai“ (Šiauliai) tarpusavyje žaidžia Kelmėje. Vyresnysis teisėjas V.Valiuška.

Aštuntas turas 2015.04.17-18

 

„Sporto centras“ (Jonava) ir “Rytas-1“ (Vilkaviškis)  prieš STA-„Vienuolika-4“ (Kaunas) ir NVL Projektai-STA„Topsas“ (Kaunas) žaidžia Jonavoje. Vyresnysis teisėjas S.Bureika.

 

 VU-„Rytas-2“ (Vilnius, Vilkaviškis) ir STK (Jonava) prieš „Kaslita-Kužiai“ (Šiauliai) ir STK “Topsas“ (Kelmė) žaidžia Vilkaviškyje. Vyresnysis teisėjas V.Rybakas.

 

B.Balaišienės vardo k-dą (Vilnius) ir JSO-STA„Topsas“ (Kaunas) tarpusavyje  žaidžia Vilniuje. Vyresnysis teisėjas A.Litvinas.

 

 Vyrų super finalas ir kova dėl 3 vietos vyks gegužės 23 d. Panevėžyje, Sporto rūmuose. Varžybų pradžia 12 val.

Susitikimų eiliškumas: A-X, B-Y, C-Z, B-X, A-Z, C-Y, B-Z, C-X, A-Y. Žaidžiama iki 5 pergalių.

Pastaba.

Varžybų pradžia 11 val. Vyresnieji teisėjai turi užtikrinti tinkamą teisėjavimą.

Vyresnieji teisėjai privalo užpildyti pilną susitikimo protokolą (užpildomi visi asmeniniai susitikimai, įrašant tikslų taškų santykį) ir varžybų dieną arba ne vėliau nei per 24 val. po varžybų pabaigos išsiųsti varžybų protokolą lygų administratoriui V. Martinkui el. paštu: valdasmartinkus@yahoo.com, taip pat po vieną egzempliorių, 3 dienų laikotarpyje privaloma išsiųsti adresu:

K.Gaigalis

Perkūno al. 52-1

LT-44226, Kaunas

 Vyriausias teisėjas                                                                               Kazimieras Gaigalis