УКРАЇНА

БЕРШАДСЬКА МІСЬКА РАДА

ВІННИЦЬКА ОБЛАСТЬ

2 сесія 7 скликання

(ІІ-ге пленарне засідання)

РІШЕННЯ

(проект)

29.12.2015р.

Про внесення змін до рішення 43 сесії 6 скликання

від 09.12.2014року «Про припинення права користування земельними ділянками, затвердження детального плану території для визначення меж та площі земельної ділянки, надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, продовження договору оренди землі, надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) в м. Бершадь»

          Розглянувши подану заяву, керуючись Земельним кодексом України, Законом України «Про землеустрій», Законом України «Про Державний земельний кадастр» та ст.26 п.34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Бершадська міська рада:                                                                      

                                                                       ВИРІШИЛА :

1. Внести зміни до рішення 43 сесії 6 скликання від 09.12.2014року «Про припинення права користування земельними ділянками, затвердження детального плану території для визначення меж та площі земельної ділянки, надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, продовження договору оренди землі, надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) в м. Бершадь» в пункт 5.2 та викласти в новій редакції:

 «Надати дозвіл Бершадській станції швидкої медичної допомоги Вінницької обласної ради на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, на правах постійного користування землею, площею – 0,2620га за адресою: м. Бершадь по вул. Будкевича,2 «А», для обслуговування 2/125 частки комплексу, будівель та споруд» 

2.Замовити в проектній організації, що має кваліфікаційний сертифікат на виконання землевпорядних робіт, виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.                   

3.Розроблений проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки погодити із відповідними службами у встановленому законодавством порядку та подати на розгляд і затвердження чергової сесії Бершадської міської ради.

4.Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань житлово-комунальної сфери, благоустрою міста, земельних питань, питань торгівлі, побуту та охорони навколишнього природного середовища міської ради.

Міський голова                                                                  М.Кольченко