10 kroków, które lokalna firma może zrobić dzisiaj, aby poprawić SEO

Czy chcesz zdobyć więcej klientów do swojej działalności w branży ceglarskiej?

To pytanie retoryczne. Jeśli masz biznes z cegły i zaprawy, oczywiście chcesz więcej klientów.

Prowadzenie firmy to ciężka praca. Możesz mieć stały przepływ lojalnych dotychczasowych klientów, ale zawsze musimy mieć pewność, że mamy strumień nowych ludzi.

Aktualizowanie witryny może być również ciężką pracą. A twoje SEO może wymagać poważnej aktualizacji - a może nigdy nie zrobiłeś z tym zbyt wiele, myśląc, że to zbyt trudne lub zbyt drogie.

Na szczęście dla ciebie nie jesteś sam.

Jeśli skupisz się na swoich wysiłkach, zaplanujesz jakiś czas i wykonasz kroki opisane poniżej, zbudujesz inteligentną strategię SEO (lub OC / DC ), która pomoże Ci przyćmić większość konkurentów i znaleźć klientów, którzy są idealni dla ty.

Oto 10 kroków, które każda lokalna firma powinna od razu wdrożyć, aby poprawić swoją widoczność w wyszukiwarkach i znaleźć więcej klientów:

1. Sprawdź swoje słowa kluczowe

Pierwszym krokiem jest znalezienie odpowiednich słów kluczowych używanych przez klientów do wyszukiwania Ciebie.

Na przykład, jeśli jesteś właścicielem restauracji w Boulder w stanie Kolorado, restauracje z boulderami z kolorowymi boulderami  będą dla Ciebie ważnym słowem kluczowym.

Lub jeśli oferujesz kurs certyfikacyjny dla profesjonalistów winiarskich w Nowym Jorku, wybierzesz jako swoje główne słowo kluczowe frazę coś w rodzaju kursu sommeliera w Nowym Jorku .

Aby rozpocząć, możesz śledzić propozycje słów kluczowych w formie arkusza kalkulacyjnego Excel. (Stworzyłem dla ciebie szablon, który możesz znaleźć tutaj .)

W zależności od tego, jak dużą konkurencję masz, może to być trudne, jeśli chodzi o pozycję najważniejszej frazy lub "terminu głównego". Zazwyczaj jednak łatwiej jest uzyskać bardziej szczegółowe zwroty lub "długie ogony". Więc podczas planowania fraz kluczowych, które chcesz uszeregować, zastanów się zarówno nad głównymi "głównymi określeniami", jak i związanymi z nimi długimi zwrotami.

Na szczęście, Google staje się dużo mądrzejszy w zrozumieniu, w jaki sposób terminy mogą się ze sobą wiązać. Wyszukiwarki rozumieją więc, że strona, której głównym terminem jest "kurs sommeliera w Nowym Jorku", będzie również przydatna dla kogoś, kto szuka "klasy sommeliera NYC".

Główny cel: zrozum język, z którego korzystają Twoi klienci, gdy szukają firmy takiej jak Twoja.

(Jeśli potrzebujesz zasobów na badanie właściwych słów kluczowych dla swoich odbiorców, pomoże ten darmowy ebook z badaniami słów kluczowych ).

2. Zoptymalizuj swoją witrynę i zawartość

Najcenniejszą rzeczą, jaką możesz zrobić dla swojej lokalnej firmy, jest stworzenie rozsądnej ilości wysokiej jakości treści. W dzisiejszym środowisku zawartość ma kluczowe znaczenie zarówno dla użytkowników, jak i wyszukiwarek.

Zapomnij o przestarzałych radach, by "spakować" treść za pomocą słów kluczowych. Nie jest już skuteczny dla wyszukiwarek i nie jest dobry dla klientów. Zamiast tego pobierz ebook copywriting SEO Copyblogger, aby dowiedzieć się, jaki rodzaj treści powinieneś tworzyć i jak zoptymalizować go pod kątem wyszukiwania.

Scribe Content Optimization pomoże ci upewnić się, że twoje wysiłki optymalizacyjne spełniają najlepsze praktyki, a będziesz miał większą szansę na uzyskanie szybszych rezultatów.

Możesz spersonalizować swój tytuł meta - pamiętaj jednak, że jest to obecnie większość platform wykorzystywana jako tytuł, gdy Twoje treści są udostępniane na portalach społecznościowych, więc musi być atrakcyjny i odpowiedni dla prawdziwych czytelników.

Możesz również zaktualizować opis meta. Zwykle jest to (ale nie zawsze) publikowane przez Google na stronie wyników wyszukiwania ( SERP ), dzięki czemu jest ono zachęcające i przyjazne dla użytkownika.

Platforma Genesis sprawia, że ​​oba te bardzo łatwe do zaktualizowania, lub są inne wtyczki, które również to ułatwiają.

Tam, gdzie jest to naturalne, powinieneś również uwzględnić swoje miasto i stan w swoich materiałach, aby zarówno odwiedzający, jak i wyszukiwarki wiedzieli, gdzie jesteś. Jeśli jesteś restauracją w Boulder w stanie Kolorado, nie ma sensu zajmować miejsca w kategorii "restauracja" lub "restauracja w Nowym Jorku".

Będziesz także chciał w pełni wykorzystać swoją stronę Kontakt, która dla lokalnej firmy jest często drugą najważniejszą stroną w Twojej witrynie, po stronie głównej.

Pamiętaj, aby dołączyć:

Nazwa Twojej firmy lub firmy

Adres, pod którym znajduje się Twoja firma

Twój podstawowy numer telefonu

Mapa geograficzna osadzona w taki sposób, aby wyszukiwarki mogły łatwiej uzyskać do niej dostęp ( możesz ją tutaj łatwo wygenerować )

Jeśli to możliwe, użyj swojego adresu fizycznego, a nie skrytki pocztowej, aby Google mógł wyświetlić Twoją aktualną lokalizację w różnych narzędziach biznesowych.

Wreszcie, nie zapomnij stworzyć stron z referencjami , historiami klientów lub pytaniami i odpowiedziami.

Informacje na temat twojego personelu są również przydatne zarówno dla twoich klientów, jak i dla wyszukiwarek.

Im więcej treści możesz dodać, tym lepiej - pod warunkiem, że wszystkie one oferują cenne porady, informacje lub rozrywkę dla odbiorców internetowych.

Teraz, gdy masz już słowa kluczowe i optymalizację na stronie, czas zacząć analizować czynniki, które nie są bezpośrednio związane z Twoją witryną.

3. Załóż firmę w Google Local

Być może słyszałeś o stronach Miejsc Google dla Firm i Lokalnych Google+. I możesz być nieco zdezorientowany różnicą między nimi i wyborem.

Miejsca Google dla Firm zostały opracowane w celu kontrolowania, jakie informacje są wyświetlane przez Google w wyszukiwarce Google i Mapach Google, aby potencjalni klienci mogli łatwiej je znaleźć. Dzięki temu możesz mieć pewność, że Twoi klienci mają odpowiednie informacje o Twojej lokalnej firmie, takie jak godziny otwarcia, adres i dane kontaktowe.

Lokalne strony Google+ ułatwiają komunikację z klientami i pozwalają uzyskać więcej ekspozycji. Dodają interakcję społecznościową do wpisu o firmie i pomogą utworzyć dwukierunkową ścieżkę komunikacji z klientami, reagując na opinie i tworząc aktualizacje postów dla klientów.

Aby skorzystać z nowych stron Lokalnej Google+, zacznij tworzyć swoją stronę tutaj . Możesz również zaktualizować istniejący wpis o firmie na stronie lokalnej Google+.

Na szczęście Google umieściło kilka narzędzi ułatwiających zarządzanie tymi zasobami, dzięki czemu można aktualizować informacje dla obu narzędzi w jednym miejscu.

To z pewnością może być nieco mylące, więc możesz dowiedzieć się więcej o łączeniu Miejsc Google z lokalną stroną Google + .

4. Utwórz lub odbierz swoje lokalne wykazy

Niezależnie od tego, czy są to katalogi lokalne, czy witryny z recenzjami, możesz utworzyć lub odebrać wszystkie aukcje dla swojej firmy.

Każda aukcja będzie stanowić cytat, a cytaty są ważnym elementem wykorzystywanym w algorytmie rankingu przez Google i inne wyszukiwarki. (Kiedy mówimy o wyszukiwaniu, cytat jest wzmianką o Twojej firmie online, niezależnie od tego, czy zawiera ona link).

Obejmowaliśmy już Google, ale ważne jest również utworzenie wpisu w Bing, Yahoo Local i innych lokalnych katalogach.

Aby to zrobić, możesz odwiedzić stronę  GetListed.org . Wystarczy wpisać nazwę firmy i kod pocztowy, aby znaleźć swoją firmę. Zobaczysz, gdzie masz już cytowane roszczenia i jakie aukcje mogą Ci brakować.

5. Bądź konsekwentny

Ani Google, ani Bing nie przypominają niespójnych wpisów w Internecie, a niespójność może negatywnie wpłynąć na Twoją obecność.

Dlatego chcesz być konsekwentny, gdy podajesz szczegółowe informacje o firmie - takie jak dokładna nazwa firmy, adres fizyczny i numer telefonu - we wszystkich witrynach.

Korzystaj z tych samych informacji w swojej witrynie, profilach na portalach społecznościowych oraz w lokalnych katalogach i witrynach recenzujących.

6. Poproś o prawdziwe recenzje

Chciałbym zacząć od wspomnieć, że powinieneś nigdy, kiedykolwiek dodać lub zabiegać fałszywych opinii na temat swojej działalności.

Próba skorzystania z fałszywych recenzji spowoduje problemy tylko wtedy, gdy wyszukiwarki lub klienci zauważą, co robisz.

Zamiast tego uprzejmie poproś klientów, którym podałeś, o pozostawienie prawdziwej recenzji na Twojej lokalnej stronie Google+, Yelp lub w dowolnym miejscu, w którym wolą. Daj im kilka opcji i wspomnij o tym, że wystarczy jedna recenzja - nie muszą kopiować recenzji we wszystkich swoich aukcjach.

Ułatw klientom. Jeśli, na przykład, nie mają konta Google, aby opuścić recenzję Google+, lub nie chcą używać swojego profilu na Facebooku dla Yelp, mogą porzucić cały pomysł. Ale jeśli dasz im kilka opcji, uzyskasz więcej wyników.

Nie należy też prosić o pozytywne recenzje ani zachęcać ludzi do przeglądania Twojej firmy / witryny. Będziesz robić o wiele lepiej dzięki prawdziwym recenzjom. Kiedy ludzie są zachęcani do opuszczania recenzji, ich ton nie będzie prawdziwy, i to jest coś, co ma tendencję do wyróżniania się.

Należy pamiętać, że witryny z recenzjami nie są doskonałe, a wiele firm jest sfrustrowanych, gdy oryginalne pozytywne recenzje są nieprawidłowo usuwane. Będziesz potrzebował dużo cierpliwości. I znowu dać swoim klientom wiele opcji, tak aby bardziej stronnicze strony nie były ich jedyną opcją.

7. Zoptymalizuj profile społeczne

Google+ nie jest jedyną platformą społecznościową, z której powinieneś skorzystać, aby zwiększyć widoczność swojej witryny.

Musisz upewnić się, że każdy profil społecznościowy obejmuje Twoją fizyczną lokalizację (w tym miasto i stan), nazwę firmy lub sklepu oraz adres URL z powrotem do Twojej witryny. Pamiętaj, aby zachować spójność na wszystkich platformach.

Nawet jeśli masz już silną obecność na Facebooku, możesz zwiększyć ekspozycję.

Upewnij się, że Twoja strona na Facebooku jest wymieniona jako lokalna firma, dzięki czemu użytkownicy mogą zameldować się w Twojej lokalizacji. Jeśli zachęcisz ludzi do meldowania się, możesz zwiększyć szanse pojawienia się w wyszukiwarce na Facebooku w górnej części list. (I to także dobry dowód społeczny).

Ponadto, jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś, musisz zgłosić dowolne strony z miejscem na Facebooku.

Gdy ludzie odwiedzają Twoją firmę, mogą zameldować się na Facebooku. Jeśli nie znajdą swojej strony na Facebooku, automatycznie tworzone jest Miejsce Facebook. Upewnij się, że otrzymujesz punkty za wszystkie te lajki i meldunki, zgłaszając te miejsca.

8. Lokalny zasięg

Jednym świetnym sposobem na zwrócenie uwagi na lokalny biznes jest zachęcenie innych osób do rozmowy i połączenia z Tobą. A jeśli jeszcze tego nie zrobili, możesz dotrzeć do nich lub znaleźć sposób, aby skłonić ich do mówienia o tobie.

Możesz użyć  Narzędzi Google dla webmasterów  lub  Eksploratora Open Site,  aby zobaczyć, kto teraz łączy się z Tobą. Może to zainspirować Cię do znalezienia nowych miejsc, które mogą Ci pomóc.

Dodatkowo, możesz użyć Eksploratora Open Site, aby "szpiegować" swoich konkurentów i zobaczyć, kto do nich prowadzi. Następnie możesz sprawdzić, czy możesz również uzyskać link z tych samych witryn.

(Pamiętaj, zarabiać linki poprzez wysokiej jakości treści, które dobrze przestrzegane witryn chcesz połączyć. Ale raz, że zawartość jest na swoim miejscu, nie ma nic złego grzecznie pyta, czy strony będą zainteresowani w łączeniu).

Możesz także użyć wyszukiwań w Google, takich jak "Twoja lokalizacja i blogi", aby znaleźć blogerów, którzy mogą chcieć napisać o Twojej lokalnej firmie. I możesz użyć mediów społecznościowych, aby znaleźć autorytety w swojej lokalizacji. Followerwonk  pomaga wyszukiwać osoby na Twitterze, które mieszkają w określonym obszarze, a następnie możesz nawiązać z nimi kontakt, aby utworzyć połączenie.

Inne sposoby na to, aby ludzie mówili o Tobie i Twojej firmie, to sponsorowanie lokalnych wydarzeń, stypendiów lub organizowanie wydarzeń w Twojej społeczności. Udział w wydarzeniach związanych z siecią w Twojej okolicy może również pomóc w tworzeniu połączeń, które mogą przynieść pozytywne rezultaty w przyszłości.

9. Przejdź na telefon komórkowy

Pomyśl o tym:

Istnieje ponad 1 milion więcej urządzeń mobilnych aktywowanych każdego dnia na całym świecie niż są dzieci urodzone.

Wszyscy wiedzą, że mobile to teraz przyszłość. Dotyczy to również lokalnych firm, których klienci często podróżują i szukają ich na swoich urządzeniach.

Jeśli nie masz jeszcze obecności na urządzeniach mobilnych, musisz zacząć działać.

Nadszedł czas, aby zacząć analizować, czy Twoja strona mobilna jest responsywna , aby klient mógł mieć lepsze wrażenia podczas odwiedzania Twojej witryny.

Zwróć jeszcze większą uwagę na to, jak najważniejsze strony w Twojej witrynie - na przykład strona kontaktowa, strona Twojego produktu lub usługi, menu, jeśli jesteś restauracją - spoglądają na przeglądarkę mobilną. Uważaj na technologie takie jak Flash lub PDF, które są mniej przydatne (lub całkowicie nieużyteczne) na popularnych urządzeniach.

10. Analizuj i monitoruj wyniki

Kiedy zaczynasz pracę nad swoją lokalną optymalizacją wyszukiwania, musisz skonfigurować narzędzia, które pomogą Ci śledzić i analizować wyniki.

Możesz zacząć od monitorowania wybranych słów kluczowych. Moim ulubionym narzędziem do tego jest  AWR Cloud . Rozpoczęcie pracy i dodanie słów kluczowych zajmuje kilka sekund. Możesz wybrać częstotliwość otrzymywania aktualizacji: na żądanie, codziennie lub co tydzień.

Możesz korzystać z codziennych aktualizacji podczas wykonywania pracy, a następnie przełączać się na cotygodniowe po zakończeniu kampanii i po prostu chcesz zachować karty.

Dodatkowo możesz wykorzystać  Moz Analytics  jako dobre źródło wglądu do monitorowania rankingu.

Co tydzień możesz także przeglądać wyświetlenia i kliknięcia słów kluczowych w Narzędziach Google dla webmasterów. Nie przejmuj się tym zbytnio, ponieważ nie możesz kontrolować tych liczb, ale dobrze jest wiedzieć, gdzie idą trendy.

Na koniec użyj Google Analytics do analizy ruchu organicznego i sprawdź, czy się poprawia.

Jeśli robisz to dobrze, powinieneś zacząć obserwować wzrost natężenia ruchu w ciągu kilku tygodni od rozpoczęcia pracy nad lokalną kampanią optymalizacji SEO.

Mimo że obecnie żyjemy w świecie nieobsługiwanym przez Google Analytics (chociaż są rozwiązania tymczasowe ), nadal można zrobić wiele, aby uzyskać wgląd w ruch związany z wyszukiwaniem.

Po prostu zacznij!

Teraz, gdy masz już pojęcie, od czego zacząć, i poradnik, jak to zrobić, możesz wrócić do kroku 1 i zacząć wdrażać strategie, których się nauczyłeś.

W tej chwili może wyglądać jak najwięcej, ale postaw jedną stopę przed drugą, a dostaniesz się tam.

Nie zrobisz tego wszystkiego w jeden dzień. Lepiej zaplanować czas każdego tygodnia lub nawet trochę każdego dnia. Ale od razu podejmij działanie.

Wiesz, najlepszy czas na posadzenie drzewa było 20 lat temu. Ale drugi najlepszy czas jest dzisiaj.

Dane Kontaktowe

Setia.pl

Adres: Milusińskich 2, 43-300, Bielsko-Biała, śląsk

Zadzwoń Teraz: 33 496-84-88, +48 606-428-824

Strona: https://www.setia.pl

Oferta: https://www.setia.pl/pozycjonowanie-lokalne-seo-mapach-google/

Dodatkowe informacje:

https://www.setia.pl/cennik-pozycjonowanie-lokalne-seo-mapach-google/

https://www.setia.pl/case-study-pozycjonowanie-lokalne-seo-mapach-google/

https://www.setia.pl/faq-pozycjonowanie-lokalne-seo-mapach-google/

Konta Społecznościowe

Twitter: https://twitter.com/setiapl

Kontakt: https://www.setia.pl/kontakt/

Katalog Google: https://drive.google.com/drive/folders/1aXrC2hBaN1W9C1P3RMMORAI_WDojnrwX

Powiązane Treści:

Pozycjonowanie Lokalne Sklepu Bielsko-Biała, śląsk 

Pozycjonowanie Lokalne Cena Bielsko-Biała, śląsk 

Optymalizacja Stron Www Bielsko-Biała, śląsk 

Strony Internetowe Pozycjonowanie Lokalne Bielsko-Biała, śląsk 

Pozycjonowanie Lokalne W Wyszukiwarkach Bielsko-Biała, śląsk 

Optymalizacja I Pozycjonowanie Lokalne Bielsko-Biała, śląsk 

Pozycjonowane Stron Bielsko-Biała, śląsk 

Pozycjonowanie Lokalne Dla Firm Bielsko-Biała, śląsk 

Pozycjonowanie Lokalne Oferta Bielsko-Biała, śląsk 

Pozycjonowanie Lokalne Stron W Wyszukiwarkach Bielsko-Biała, śląsk 

Pozycjonowanie Lokalne Strony W Internecie Bielsko-Biała, śląsk 

Pozycjonowanie Lokalne I Optymalizacja Bielsko-Biała, śląsk 

Profesjonalne Pozycjonowanie Lokalne Stron Internetowych Bielsko-Biała, śląsk 

Pozycjonowanie Lokalne Google Cena Bielsko-Biała, śląsk 

Stron Pozycjonowanie Lokalne Bielsko-Biała, śląsk 

Pozycjonowanie Lokalne Stron Internetowych Cena Bielsko-Biała, śląsk 

Katalogowanie Stron Bielsko-Biała, śląsk 

Powiązane linki

http://bit.ly/2S20FUw 

http://bit.ly/2S03ipY 

http://bit.ly/2T68B4u 

http://bit.ly/2U2Q8Gb 

http://bit.ly/2AWSpLS 

http://bit.ly/2MmJMyN 

http://bit.ly/2T6TaZO 

http://bit.ly/2R6lmuk 

http://bit.ly/2W5YCyg 

http://bit.ly/2HoUpCf 

http://bit.ly/2FFo090 

http://bit.ly/2FCB4fj 

http://bit.ly/2HjgnXk 

http://bit.ly/2REohzl 

http://bit.ly/2AYoXFn 

http://bit.ly/2FDHGKe 

http://bit.ly/2FEbeaD 

http://bit.ly/2AWSOxS 

http://bit.ly/2Dn4prA 

https://www.copyblogger.com/local-seo/

Setia.pl

Adres: Milusińskich 2, 43-300, Bielsko-Biała, śląsk

Zadzwoń Teraz: 33 496-84-88, +48 606-428-824

Strona: https://www.setia.pl

Oferta: https://www.setia.pl/pozycjonowanie-lokalne-seo-mapach-google/

Dodatkowe informacje:

https://www.setia.pl/cennik-pozycjonowanie-lokalne-seo-mapach-google/

https://www.setia.pl/case-study-pozycjonowanie-lokalne-seo-mapach-google/

https://www.setia.pl/faq-pozycjonowanie-lokalne-seo-mapach-google/

Konta Społecznościowe

Twitter: https://twitter.com/setiapl

Kontakt: https://www.setia.pl/kontakt/