Інститут педагогіки НАПН України

спільно з Громадською спілкою

«Академія інноваційного розвитку освіти»

відкриває навчальний центр для освітян України

«ОСВІТНІЙ WEEKEND»

 

ШАНОВНІ ОСВІТЯНИ!!!

 

Протягом навчального року КОЖНОЇ СУБОТИ проводяться навчальні курси, в рамках яких освітяни України отримають ті знання та навички, які є необхідними в умовах сучасних змін.

 

Навчання орієнтовано на освітян, які мають бажання постійно підвищувати свій професійний рівень. Тематика навчальних тренінгів та майстер-класів базується  на передових освітніх та наукових досягненнях, на використанні сучасних технологій із залученням провідних висококваліфікованих вітчизняних та міжнародних фахівців-практиків освітньої галузі.

 

 З ВАМИ працюватимуть неперевершені майстри своєї справи – це вчителі-новатори, ініціативні керівники навчальних закладів, управлінці, засновники інноваційних освітніх проектів, креативні тренери бізнес-компаній (Panasonic, Bristar, Microsoft, Epson та ін.), психологи, лікарі та багато інших. Усі вони є авторами тренінгових занять, майстер-класів тощо, які дають слухачам тільки перевірені стратегії інноваційного розвитку освітнього закладу та практичну допомогу у професійному та особистому зростанні.

Навчальний центр розпочав роботу з 15 ЖОВТНЯ 2016 року в м. Києві на базі Інституту педагогіки НАПН України за адресою: вул. Січових Стрільців, 52-Д, каб. № 418 (4-ий поверх, зал засідань).

 

За тематичним календарем, де зазначено дату, тему, фахівця з тренінгу, на яку категорію слухачів розрахований тренінг, ВИ за власним бажанням обираєте будь-яку тему, що зацікавила, та попередньо бронюєте місце:

(https://docs.google.com/document/d/1tGs3Nq5tm9jLT7LUDfjx7qWy8FouDBj03wp9qJCQepc/edit?usp=sharing).

 

Усі навчальні курси поділено на рівні та розроблено з урахуванням вітчизняного та міжнародного досвіду. Кожен наступний рівень доповнює попередній.

Після кожного тематичного тренінгу учасник отримує електронний сертифікат. Після проходження відповідного модуля, що становить 36 год, кожний «випускник» отримує сертифікат з мокрою печаткою Інституту педагогіки НАПН України та громадської спілки «Академія інноваційного розвитку освіти». Дані сертифікати враховуються під час педагогічної атестації.

 

На сьогоднішній день «Академія інноваційного розвитку освіти» є частиною першого в Україні інноваційного освітнього кластеру, основна мета якого – підвищити внутрішню та міжнародну конкурентоздатність учасників освітнього процесу в Україні за рахунок співробітництва, наукових досліджень, навчання, реалізації інноваційних проектів та інших заходів.

За два роки діяльності нами налагоджено співпрацю з установами та провідними компаніями, зібрано й систематизовано десятки різних технологій та методик, залучено найкращих фахівців-практиків, які готові працювати для ВАС, запроваджено десятки освітніх проектів, які пройшли перевірку часом і довели свою ефективність.

Ознайомитися з графіком проведення занять «ОСВІТНІЙ WEEKEND» та забронювати місце можна тут:

https://docs.google.com/document/d/1tGs3Nq5tm9jLT7LUDfjx7qWy8FouDBj03wp9qJCQepc/edit?usp=sharing

За численними зверненнями педагогічних працівників віддалених регіонів України, тематичні тренінги «ОСВІТНІЙ WEEKEND», які будуть заплановані та проведені у Вашій місцевості, можна вже замовити ТУТ:

https://goo.gl/forms/0AvlE6fryMcxa1bu2

Форма замовлення дуже проста: обираєте тему, вказуєте бажане місце проведення і, якщо набирається достатня кількість учасників – ми їдемо до Вас!

Просимо перед відправкою заявки  ознайомитися з основними положеннями реєстрації та підтвердити реєстрацію в разі погодження всіх прописаних нижче пунктів:

1. Для участі необхідно заповнити всі обов'язкові поля анкети, вказуючи коректну та актуальну інформацію для зворотнього зв'язку.

2. Відправка заявки розглядається як попередня резервація місця. Замовник зобов'язується здійснити організаційний внесок по завершенні реєстрації учасників у встановлені терміни. Лише після отримання коштів на рахунок банку, Ваші дані автоматично додаються до списку учасників.

3. Якщо учасник не матиме можливості взяти участь у тренінгу у вказаний термін є можливість перенесення участі на інший термін.

4. Організатори залишають за собою право скасувати або перенести навчання через несформування навчальної групи або в результаті непередбачених подій. У разі скасування навчання, кошти повертаються слухачеві у повному обсязі, або, за згоди  слухача, йому буде запропонований інший темін навчання.

5. Організаційний внесок за один тренінг становить лише 200 грн.

Вирішення організаційних питань здійснюється через систему повідомлень електронної пошти (електронна скринька для зворотнього зв'язку air.edu.ua@gmail.com) або в телефонному режимі (тел.+38066-202-77-17).

6. Доїзд до місця проведення занять та проживання покриваються коштом учасників.

7. Після кожного тематичного тренінгу учасник отримує електронний сертифікат. Після проходження відповідного модуля, що становить 36 год, кожний учасник отримує сертифікат з мокрою печаткою Інституту педагогіки НАПН України та громадської спілки «Академія інноваційного розвитку освіти». Дані сертифікати враховуються під час педагогічної атестації.

Ми працюємо для тих, хто хоче отримати максимальну кількість знань та практичних навичок в найкоротші терміни. Наша мета допомогти ВАМ бути сучасним та конкурентоспроможним в освітній сфері. Отримані знання про найсучасніші освітні технології та методики ВИ з успіхом застосуєте не лише у ВАШІЙ безпосередній роботі, а й у повсякденному житті!

Наш сайт: http://www.airo.com.ua/ 

Запрошуємо до нашої сторінки: https://www.facebook.com/air.edu.ua/

Вступайте до нашої групи:

https://www.facebook.com/groups/125131544625313/ 

Пишіть нам на електронну пошту: air.edu.ua@gmail.com

Дзвоніть нам:   (066) 202-77-17