УКРАЇНА

БЕРШАДСЬКА МІСЬКА РАДА

ВІННИЦЬКА ОБЛАСТЬ

12 сесія 7 скликання

РІШЕННЯ

09.11.2016р.        №136

Про  затвердження Положення про цільовий фонд по виконанню проекту розвитку територіальної громади «Здорова нація-патріотична нація, здатна в будь-який час стати на захист держави»

       Керуючись п.25 ст.26 та с.68 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  п.2 ст.69 Бюджетного кодексу України, з метою забезпечення сталого соціально-економічного розвитку населеного пункту та підвищення рівня життя населення міста Бершадська міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Затвердити Положення про цільовий фонд по виконанню проекту розвитку територіальної громади «Здорова нація-патріотична нація, здатна в будь-який час стати на захист держави»  (додається).
  2. Контроль за виконання даного рішення покласти на постійну комісію з питань планування, бюджету, соціально-економічного розвитку та з питань регламенту, депутатської етики, правового захисту та законності (голова комісії О.Нечитайло)

Міський голова                               М.Кольченко

                                                                                                         Додаток до рішення №136            

                                                                                                        12 сесії 7 скликання від  

                                                                                                                                  09.11.2016р.

Положення
 про цільовий фонд по виконанню проекту розвитку територіальної громади «Здорова нація-патріотична нація, здатна в будь-який час стати на захист держави»

1. Загальні положення

1.1. Керуючись п.25 статті 26 та статтею 68 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, статтею 69 Бюджетного Кодексу України, у складі спеціального фонду міського бюджету утворюється цільовий фонд  по виконанню проекту розвитку територіальної громади «Здорова нація-патріотична нація, здатна в будь-який час стати на захист держави» (далі цільовий фонд). Основною метою та завданням фонду є акумулювання коштів різних джерел надходжень для подальшого використання в інтересах спорудження пам’ятного знаку «Героям боротьби за волю України».

 2. Склад надходжень цільового фонду

2.2. Доходи цільового фонду утворюються за рахунок благодійних внесків, грантів та дарунків від підприємств, організацій, окремих громадян і інших надходжень, які не суперечать чинному законодавству. Надходження до цільового фонду акумулюються на котловому рахунку міського бюджету спеціального фонду, відкритого у управлінні Державної казначейської служби у Бершадському районі Вінницької області

 

3.       Порядок використання коштів цільового фонду та контроль

3.1. Кошти цільового фонду використовуються виключно на роботи, які пов’язані із виконанням проекту розвитку територіальної громади «Здорова нація-патріотична нація, здатна в будь-який час стати на захист держави»

3.2. Головним розпорядником коштів цільового фонду є Бершадська міська рада

3.3. Надати право Бершадській міській ради вносити пропозиції щодо використання коштів цільового фонду у межах загального обсягу фонду за обов’язковим погодженням з постійною комісією з питань планування, бюджету, соціально-економічного розвитку, з питань регламенту, депутатської етики, правового захисту та законності (далі постійна комісія).

3.4. Постійна комісія міської ради здійснює контроль за цільовим використанням коштів цільового фонду. Щоквартально звітує перед сесією міської ради про надходження та використання коштів цільового фонду.

3.5. Фізичні та юридичні особи, які спрямували кошти до цільового фонду одержують на свою вимогу пояснювальну записку про використання зазначених коштів, яка надається головним розпорядником коштів цільового фонду.

3.6. Невикористані у звітному році кошти цільового фонду вилученню не підлягають і переходять для використання на наступний рік.

4.       Внесення змін та доповнень до Положення

4.1. Зміни та доповнення до Положення про цільовий фонд затверджуються сесією міської ради за  висновком постійної комісії.

               5.       Ліквідація цільового фонду

5.1. Цільовий фонд ліквідується за рішенням сесії міської ради.

5.2. Кошти цільового фонду в разі його ліквідації спрямовуються до міського бюджету м.Бершадь.

Секретар міської ради                                    О.Рижавська