ЗАТВЕРДЖЕНО

Президент Федерації альпінізму

        і скелелазіння України

_______________ В.К. Симоненко

 __________________ 2015 р.

ЗАТВЕРДЖЕНО

Комітет з фізичного виховання

та спорту Міністерства

освіти і науки України

Голова

________________ М. Г. Мельник

_______________ 2015 р.

Регламент

чемпіонату України серед студентів зі скелелазіння

вид – болдеринг (ІІІ ранг)

Глава I. Мета і завдання

        Стаття 1. Змагання проводяться з метою:

- подальшого розвитку і популяризації скелелазіння серед студентської молоді;

- залучення студентів вищих навчальних закладів України до активних занять масовим спортом та участі у змаганнях зі скелелазіння;

- визначення кращих спортсменів-студентів України;

- підготовка збірної команди України для участі у Європейському чемпіонаті зі скелелазіння серед  студентів.

Глава II. Умови проведення змагань

Стаття 2. Термін та місце проведення змагань

        Чемпіонат України  серед студентів зі скелелазіння вид -  болдеринг (ІІІ ранг) проводиться 20-22.02 2015 року  у спорткомплексі стадіону «Металург» за адресою: проспект Металургів, 5,  м. Кривий Ріг, Дніпропетровської обл..

        День приїзду: 20.02.2015 до 16.00.

Стаття 3. Керівництво змагань

Загальне керівництво організацією та проведенням змагань здійснюється Комітетом з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України (далі – Комітет) і Федерацією альпінізму і скелелазіння України (далі – Федерація).    

Відповідальність за підготовку місць та безпосереднє проведення змагань покладається на головну суддівську колегію (далі - ГСК) яка затверджується Виконкомом Федерації.

Стаття 4. Учасники  змагань

         Чемпіонат України серед студентів зі скелелазіння (чоловіки, жінки вид – болдеринг) – змагання особисто-командні. До складу команди входять студенти та аспіранти незалежно від форми навчання (стаціонар, вечірній, заочний), та випускники 2014 року. при наявності студентських квитків і залікових книжок, для аспірантів – посвідчення аспірантів, для випускників диплому, та паспорта.

До участі у змаганнях допускаються по одній збірній  команді студентів та аспірантів громадян України, представників областей України та міста Києва, та по одній збірній команді вузів, за станом здоров'я допущені до змагань за висновками лікувально-фізкультурного диспансеру та за умови обов’язкової наявності страхового медичного полісу на термін проведення змагань.

          Склад команди: чоловіки – 4, жінки – 2, тренер – 1, представник -1.

 Поіменний склад команди визначається представником під час проходження мандатної комісії змагань. У разі необхідності, представник має право  зробити заміну учасника в команді до закриття зони ізоляції у перший день змагань.

     В особистому заліку спортсмени допускаються в необмеженій кількості. Учасники команд повинні мати кваліфікацію не  нижче II спортивного розряду.

Змагання зі скелелазіння проводяться згідно з діючими правилами, проведення змагань що відповідають Міжнародним правилам Міжнародної федерації спортивного скелелазіння (IFSC).

            Командні місця серед вузів і серед регіонів, визначаються за найменшою сумою місць, набраних командами,  які мають всіх залікових учасників. Потім між  командами, які не мають одного залікового учасника, потім двох та більше учасників. При рівності зайнятих місць, перевагу має та команда у якої більше 1,2, і т.д. місць.

Стаття 5. Програма змагань

День

Час

Зміст

20.02.2015

15.00 – 18.00

засідання мандатної комісії

17.30 – 19.00    

збори представників та суддів

21.02.2015

09.00  

кваліфікаційні змагання з болдерингу серед чоловіків та жінок перша група;

11.00

урочисте  відкриття змагань

11.30

кваліфікаційні змагання з болдерингу серед чоловіків та    жінок друга група;

14.00

кваліфікаційні змагання з болдерингу серед чоловіків та жінок третя група;

16.30

кваліфікаційні змагання з болдерингу серед чоловіків та жінок четверта група;

22.02.2015

09.00

фінальні змагання серед жінок

12.00

фінальні змагання серед чоловіків;

15.00

нагородження переможців і призерів, закриття  змагань,

Стаття 6. Нагородження

Учасники, які посіли І-III місця серед чоловіків та жінок, нагороджуються дипломами і медалями Федерації.

Команди, які посіли I-III місця, серед вузів і регіонів нагороджуються дипломами Комітету.

Стаття 7 . Фінансові умови

Нагородження переможців і призерів змагань, оплата обслуговуючого персоналу, друкування афіш, розміщення реклами тощо - за рахунок Федерації, зацікавлених установ, організацій і спонсорів.

Комітет несе витрати на нагородження дипломами команд – переможців.         Витрати на відрядження учасників змагань,  тренерів і представників команд (проїзд в обох напрямках, добові у дорозі, проживання, харчування) – за рахунок власних коштів, організацій, що відряджають та інших позабюджетних коштів.

Стаття 8. Місця проведення змагань

Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 18 грудня 1998 року № 2025 “Про порядок підготовки спортивних споруд та інших спеціально відведених місць для проведення масових спортивних та культурно-видовищних заходів ”:

Стаття 9. Медичне забезпечення змагань

Відповідно до “Положення про медичне забезпечення спортивних заходів”, що затверджене наказом Міністерства охорони здоров’я України  від 27.10.2008 № 614, медичне забезпечення спортивно-масових заходів здійснюється Українським центром спортивної медицини, обласними і міськими диспансерами, центрами незалежно від їх відомчої належності, відділеннями спортивної медицини лікувально-профілактичних закладів загальної мережі.

До медичного забезпечення змагань залучаються  кваліфіковані медичні працівники. Присутність лікаря обов’язкова на змаганнях усіх рангів.

Лікар входить до складу суддівської колегії на правах заступника головного судді. Усі його рішення в межах компетентності обов’язкові для учасників,  суддів, організаторів змагань.

Лікар представляє в оргкомітет чи суддівську колегію план медичного забезпечення змагань, а також звіт після їх закінчення.

Стаття 10. Заявкова документація

Попередні іменні заявки на участь у змаганнях подаються обов’язково до ГСК не пізніше, ніж за 5 днів до початку змагань на електронну адресу Федерації: www.ukrclimbing.com.ua , та Комітету: fantazir@ukr.net.

Іменні заявки на участь у змаганнях (два примірники оригінали), завірені диспансером, страховий поліс, паспорт, ідентифікаційний код, студентський квиток та залікова книжка, посвідчення аспіранта подаються безпосередньо до мандатної комісії. До змагань допускаються спортсмени, які підтвердили в установлений строк свою участь у змаганнях, при цьому склад команди в іменній заявці має не більше ніж на десять відсотків відрізнятися від складу команди у попередній іменній заявці.

        Телефон для довідок:

ГСК                Побережець Микола Йосипович        050-909-99-10 моб.,

Комітет        Захарчук Іван Романович                044-486-49-61 тел./факс.

Команда або спортсмени, які не подали вищевказані документи вчасно,

до змагань не допускаються.

        Регламент є офіційним  викликом для участі в змаганнях!