LIETUVOS STALO TENISO ASOCIACIJA

II LYGOS KOMANDINIO ČEMPIONATO

   2014 m.  NUOSTATAI

                                                                     

I etapas: komandos teritoriniu principu („A“ ir „B“ grupėse) suskirstomos į 4 pogrupius. Keturiuose turuose jos tarpusavyje sužaidžia po vieną susitikimą. Taip išaiškinamos visos vietos „A“ ir „B“ grupėse.

II etapas: „A“ pogrupyje 1-3 vietas laimėjusios komandos žaidžia su „B“ pogrupio 1-3 vietų laimėtojais dėl 1-6 vietų. „A“ pogrupyje 4-6 vietas laimėjusios komandos žaidžia su „B“ pogrupyje 4-6 vietas laimėjusiomis komandomis dėl 7-12 vietų. „A“ pogrupyje laimėjusios 7-9 vietas susitinka su „B“ pogrupyje laimėjusiomis 7-9 vietas komandomis dėl 13-18 vietų. „A“ ir „B“ pogrupiuose laimėjusios 10 ir žemesnes vietas žaidžia dėl 19 ir žemesnių vietų. Taip išaiškiname visas vietas II lygoje. Žaidžiama vienu ratu (penkiais turais).

Finalinį etapą komandos pradeda su visais iškovotais taškais pirmame ir antrame etapuose.

1 ir 2 vietas laimėjusios komandos iškovoja teisę 2014-2015 m. sezone žaisti I lygoje. Dvi paskutines vietas užėmusios komandos 2014-2015 m. sezone. žais III lygoje.

Komandos, užėmusios 1-3 vietas, apdovanojamos atitinkamo laipsnio diplomais.

Komandų nariai (4 žaidėjai ir treneris), laimėję 1-3 vietas, apdovanojami atitinkamo laipsnio diplomais bei piniginiais prizais (iš komandos dalyvavimo varžybose mokesčio lėšų) pagal LSTA Vykdomojo komiteto patvirtintą sąmatą.

Komandos dalyvavimo varžybose nario mokestis – 200 Lt.