УКРАЇНА

БЕРШАДСЬКА МІСЬКА РАДА

ВІННИЦЬКА ОБЛАСТЬ

19 сесія 7 скликання

РІШЕННЯ

                                                                                                                                                                                             

                                                                                                                                              №202

11.05.2017р.                                                                                                                                                                                        

Про внесення змін в пункт 1.3 рішення 34 сесії 6 скликання від 30.01.2014року «Про затвердження матеріалів технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) та безоплатну передачу земельних ділянок у власність та видачу свідоцтва на право власності на земельні ділянки громадянам в м. Бершадь»

          Розглянувши подану заяву, керуючись  Земельним кодексом України, Законом України «Про землеустрій», Законом України «Про Державний земельний кадастр», Законом України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень»  та ст.26 п.34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», сесія Бершадської міської ради:

                                                                      ВИРІШИЛА :              

1.Внести зміни в пункт 1.3 рішення 34 сесії 6 скликання від 30.01.2014року «Про затвердження матеріалів технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) та безоплатну передачу земельних ділянок у власність та видачу свідоцтва на право власності на земельні ділянки громадянам в м. Бершадь» та викласти в новій редакції:

   «Передати Федоренко Людмила Миколаївна безоплатно у власність земельну ділянку за адресою: м. Бершадь по вул. Лермонтова,11 площею – 0,0661га., кадастровий  №0520410100:00:013: 0636 за цільовим призначенням: для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд, відповідно до договору дарування 1/2частини житлового будинку від 14.02.2017року».

2.Зареєструвати речове право на земельну ділянку у встановленому законодавством порядку.

3.Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань житлово-комунальної сфери, благоустрою міста, земельних питань, питань торгівлі, побуту та охорони навколишнього природного середовища міської ради (В.Смерека).

             

Міський голова                                              М.Кольченко