Jak uzyskać swoją stronę na pierwszej stronie Google

Chcesz uzyskać swoją stronę na stronie 1 Google, ale nie wiesz, jak to zrobić? Cóż, trafiłeś we właściwe miejsce! W rankingu znalazłem dziesiątki witryn na stronie 1 Google i pokażę, jak możesz zrobić to samo.

Najpierw zacznijmy od szybkiego sprawdzenia, jak działają Google i inne wyszukiwarki.

Jak działa Google (i inne wyszukiwarki)

Pierwszą rzeczą, którą powinieneś zdać sobie sprawę z Google, jest to, że Google NIE jest Internetem. To, że Twoja witryna nie wyświetla się w Google, nie oznacza, że ​​nie ma jej w Internecie. Twoja strona internetowa może być publikowana na żywo w Internecie bez wyświetlania w wynikach wyszukiwania Google dla danego słowa kluczowego.

Nie lubisz czytać? Uzyskaj te same informacje za pośrednictwem wideo:

Sposób, w jaki Google i inne wyszukiwarki wyświetlają witryny: Google ma zautomatyzowane systemy komputerowe działające przez całą dobę, które losowo odwiedzają witryny w całym Internecie, robią migawki każdej strony i umieszczają je w ogromnej bazie danych.

W ramach robienia migawki każdej strony internetowej, system Google odczytuje każde słowo i inną zawartość na stronie internetowej (np. Zdjęcia, filmy, pliki audio itp.) W celu ustalenia konkretnego tematu strony. Google wykorzystuje zebrane dane do określenia, które strony internetowe mają być wyświetlane, iw jakiej kolejności, dla danego wyszukiwania słów kluczowych.

Innymi słowy, algorytmy komputerowe Google dynamicznie określają, która strona w Internecie jest najbardziej odpowiednia dla określonego słowa kluczowego lub frazy kluczowej i wyświetla ją w pierwszej kolejności. Następnie wyświetla drugą najbardziej odpowiednią stronę i tak dalej. Wynikowa lista stron internetowych jest znana jako strona wyników wyszukiwania (SERP).

Zastanawiasz się, dlaczego TWOJA witryna nie ma wysokiej pozycji w Google? Odbierz BEZPŁATNY audyt SEO, aby uzyskać konkretne powody, dla których Twoja strona nie jest w rankingu. Pokażemy Ci dokładnie, co naprawić. Za kilka minut będziesz mieć pełny raport wysłany na adres e-mail. Kliknij tutaj, aby odebrać teraz swoją .

SERP może składać się z kilku sekcji:

Najczęściej sekcja składa się z 3 lub 4 płatnych reklam tekstowych, które odnoszą się do słowa kluczowego użytego do przeprowadzenia wyszukiwania

Jeśli Google uzna, że ​​użytkownik szuka lokalnej firmy w pobliżu, doda sekcję pod płatnymi reklamami zwanymi Lokalnym pakietem map

Główna sekcja w środku składa się z "ekologicznej" (nieopłacanej) listy stron internetowych, które odnoszą się do słowa kluczowego użytego do przeprowadzenia wyszukiwania

 

Przykład strony wyników wyszukiwarki Google (SERP)

Jak uzyskać stronę internetową na stronie google 1

Przykład strony wyników wyszukiwarki Google (SERP)

Jak uzyskać moją witrynę w Google?

Najpierw musisz upewnić się, że Twoja witryna została zaindeksowana przez Google. Aby sprawdzić, czy jest, wpisz site: twojadomena.com w polu wyszukiwania Google, zastępując  twoja_domena.com  rzeczywistą nazwą domeny. Jeśli zobaczysz listę stron swojej witryny, Google zaindeksował już Twoją witrynę i będzie ją odwiedzać od czasu do czasu, aby sprawdzić dostępność aktualizacji. Jeśli Twojej witryny nie ma na liście, prześlij ją tutaj:  http://www.google.com/addurl . Google zajmie 1 lub 2 tygodnie, aby odwiedzić i zindeksować Twoją witrynę.

Po drugie, pamiętaj, że Google będzie wyświetlać tylko strony internetowe, które pasują do szukanego słowa kluczowego. Pierwszym krokiem jest upewnienie się, że tekst Twojej strony jest powiązany z danym słowem kluczowym. Jeśli tak nie jest, prawdopodobnie Google go nie pokaże.

Po trzecie, fakt, że twoja strona nie pojawia się na pierwszej stronie, nie oznacza, że ​​wcale się nie wyświetla. Przejdź na dół strony wyników i kliknij "Dalej" na stronie 2 i tak dalej. Twoja strona może znajdować się na stronie 2, strona 82 lub gdzieś pomiędzy.

Okay, moja strona jest w Google, ale jest na stronie 41! Jak mam go wyświetlić na stronie 1?

Ach! Zadałeś pytanie za milion dolarów. Cała branża została zbudowana, aby odpowiedzieć na to pytanie, a miliony dolarów wydawane są każdego roku, aby to osiągnąć! Moje pierwsze pytanie brzmi: "Ile masz pieniędzy?" Żartuję, ale poważnie, dobrą wiadomością są dwa główne sposoby na to, aby Twoja witryna pojawiła się na pierwszej stronie Google:

Możesz zapłacić, aby być na pierwszej stronie Google i nie musi to być dużo pieniędzy. To się nazywa reklamy Google.

Możesz zmusić swoją witrynę do rangi "organicznej" bez konieczności płacenia za reklamy.

Wyjaśnię obydwie poniżej ...

Jak pozycjonować swoją firmę na stronie 1 Google Workshop

Reklamy Google (Pay to Play!)

Najszybszym i najłatwiejszym sposobem na uzyskanie na stronie 1 Google dla danego słowa kluczowego jest zapłacić za reklamę . Państwo  zarejestrować się w Google , wybrać słowa kluczowe, które chcesz kierować, a następnie „stawkę” (tak, jak w aukcji) na ile chcesz zapłacić za każdym razem, gdy reklama jest kliknął. Nazywa się to "pay-per-click". Im wyższa stawka za kliknięcie, tym wyższa reklama wyświetli się u góry strony, a wszystkie pozostałe będą równe.

Można także ustawić budżet dzienny, aby po osiągnięciu budżetu Google nie wyświetlał reklamy więcej w tym dniu, więc nie zostanie kliknięty i nie zostanie naliczona opłata. W przypadku większości branż jest to tani i łatwy sposób na wyświetlenie na pierwszej stronie Google.

W przypadku innych branż (na przykład prawników) może to być bardzo kosztowne. Niektóre słowa kluczowe kosztują nawet 100 USD za kliknięcie lub więcej!

Rozważ wynajęcie Pro reklam Google

Uważaj na reklamy Google. Ułatwiają rejestrację i wyświetlanie reklam na swojej platformie (Bing ma bardzo podobną platformę). Ale jeśli nie wiesz, co robisz, możesz marnować dużo pieniędzy dzięki reklamom Google. Biorąc pod uwagę fakt, że jestem zawodowcem, który uzyskał certyfikat Google w tworzeniu, zarządzaniu i optymalizacji kampanii AdWords, proponuję pozostawienie go profesjonalistce do tworzenia kampanii Google Ads i zarządzania nimi.

Jeśli wynajęty przez ciebie profesjonalista lub agencja wie, co robi, to więcej niż zapłacą za siebie, jeśli chodzi o zwrot z inwestycji. Jeśli na przykład pro lub agencja pobiera opłatę w wysokości 1500 USD za kampanię, aby zarządzać kampaniami AdWords i zoptymalizować je, a oni robią wszystko dobrze, powinniśmy uzyskać znacznie więcej niż 1500 USD za miesiąc na ich wypożyczenie.

Istnieją dosłownie setki różnych ustawień i funkcji, które możesz dodać lub dostosować do dowolnej kampanii Google Ads. Jeśli nie dostaniesz wszystkich poprawnych informacji, możesz co miesiąc tracić lub tracić dużo pieniędzy. Wynajmij profesjonalistę ze sprawdzonymi wynikami, jeśli masz budżet. Jeśli nie masz budżetu na zatrudnienie specjalisty do zarządzania kampaniami reklam Google , polecam pozostawanie z dala od płatnych reklam w wyszukiwarce.

Psst! Nie zapomnij uzyskać DARMOWEGO audytu SEO poniżej.

Korzystanie z Google w sposób naturalny

Innym sposobem na wejście na stronę 1 Google i innych wyszukiwarek jest metoda organiczna lub naturalna. Są to główne wyniki, które wyświetlają się poniżej sekcji ogłoszeń lub mapy lokalnej na stronach wyników wyszukiwania (patrz grafika powyżej).

Nie  można tego  osiągnąć, płacąc Google pieniądze - są one osiągane dzięki  ostrożnej i długofalowej optymalizacji wielu czynników, z  których Google korzysta, gdy oceniają trafność. Praktyka optymalizacji obecności w sieci, aby wyświetlała się ona w Google w sposób organiczny, nazywa się Search Engine Optimization (SEO).

Oto niektóre z najważniejszych czynników, które wpływają na ranking strony Google 1 :

Jakość i długość zawartości strony - strony Twojej witryny powinny być pełne unikatowych i użytecznych informacji, które przyniosą korzyści Twojemu idealnemu klientowi lub klientowi. Im dłużej, tym lepiej, o ile jest to wysoka jakość. Staraj się pomóc docelowym odbiorcom, tworząc wysokiej jakości treści, które będą chcieli konsumować (np. Ten artykuł!).

Jakość i liczba linków przychodzących  - jeśli inne witryny łączą się z twoimi, zwłaszcza z ważnymi witrynami, które mają treść związaną z twoją, Google zwiększy twoją witrynę o wyższą pozycję. Linki stron trzecich do Twojej witryny zapewniają "kciuk do góry" lub głos zaufania, który informuje Google, że twoje treści mogą być warte przeniesienia na wyższy poziom SERP.

Mobilna strona internetowa - większość osób korzysta obecnie z telefonów komórkowych do wyszukiwania informacji w Internecie. Czy Twoje witryny są przyjazne dla urządzeń mobilnych? Twoja strona powinna być zoptymalizowana pod kątem urządzeń mobilnych i łatwa w nawigacji, aby użytkownicy każdego urządzenia mogli szybko i łatwo znaleźć to, czego potrzebują.

Szybkość strony - Twoje strony internetowe powinny ładować się szybko na wszystkich urządzeniach. Powolne ładowanie stron internetowych może negatywnie wpłynąć na pozycję w rankingu w Google. Nikt nie lubi czekać kilka sekund na załadowanie strony. Możesz przeprowadzić tutaj test szybkości strony  lub użyć narzędzia takiego jak Gtmetrix, aby przetestować prędkość strony internetowej.

Słowa kluczowe w zawartości strony  - Oczywiście, jeśli słowa kluczowe, na które kierujesz reklamy, faktycznie pojawiają się w Twojej witrynie w tekście i tytułach stron, uzyskasz lepszy ranking w przypadku tych słów kluczowych. Nie "słów kluczowych". Ta praktyka jest nieaktualna i teraz będzie cię tylko bolała. Napisz swoje treści dla ludzi, ale pamiętaj o Google. Nie używaj zbyt wielu słów kluczowych. W razie wątpliwości zachowaj naturalne brzmienie.

Urząd nazwy domeny  - im dłużej masz domenę, tym lepiej. Im więcej stron treści o wysokiej jakości na nazwie domeny, tym lepiej. Podaj także słowa kluczowe w nazwie domeny, jeśli możesz (chociaż Google twierdzi, że to nie wpływa bezpośrednio na Twój ranking, może to wpłynąć na to, że użytkownik kliknie Twoją stronę internetową w stosunku do konkurencji).

Bezpieczne strony - Twoje strony internetowe powinny być ładowane przez https, aby były bezpieczne. Google i zwykli ludzie lubią widzieć bezpieczne strony, nawet jeśli nie przetwarzają kart kredytowych lub nie uzyskują danych osobowych. W przeglądarce Chrome Google określa teraz wszystkie strony, które są ładowane przy użyciu protokołu SSL jako niezabezpieczone. Nie bądź jedną z tych niegrzecznych stron ... uzyskaj certyfikat SSL przez firmę hostingową, aby wszystkie strony ładowały się bezpiecznie.

Struktura adresu URL  - "ładne" adresy URL są lepsze (https://cristersmedia.com/blog jest lepszy niż https://cristersmedia.com/index.php&id=54). Jeśli adres URL Twojej strony jest czytelny dla człowieka, to dobrze.

Inne rzeczy, które powinieneś zrobić, by uszeregować na Google Page 1

Google Moja Firma

Zgłoś roszczenie i zoptymalizuj wizytówkę w Google Moja Firma, zwłaszcza jeśli prowadzisz firmę tylko dla lokalnej społeczności (np. Piekarni lub hydraulika). Następnie zdobądź jak najwięcej pozytywnych recenzji, jak tylko możesz. To znacznie zwiększy Twoje szanse na pojawienie się w sekcji Pakietu mapy lokalnej nad pierwszą aukcją organiczną. Może to być ogromne, jeśli zrobisz to poprawnie!

Rozpocznij blog

Jedną z najlepszych rzeczy, które możesz zrobić, aby uzyskać wysoką pozycję w Google, jest regularne otwieranie bloga i publikowanie artykułów. Jeśli nie masz pewności, o czym pisać, zastanów się nad pięcioma najważniejszymi pytaniami, które Twoi klienci Cię proszą. Następnie napisz dokładną odpowiedź na każde pytanie - jeden wpis na blogu na pytanie. Zauważ tytuł tego wpisu na blogu?

Zdobądź niewielu

Partnerów w zakresie jakości połączeń z organizacjami non-profit w lokalnej społeczności i wygraj konkurs lub gratisów. Może lokalny papier odbierze go i da ci trochę PR (i link do twojej strony). Dołącz do lokalnej Izby Handlowej lub BNI i uzyskaj wpis na swojej stronie internetowej. Zaoferuj napisanie artykułu gościnnego dla lokalnej gazety lub magazynu sąsiedzkiego. Często zawierają link do Twojej strony w twoim biuletynie na końcu artykułu.

Twórz cytaty.

Jakie jest twoje życzenie? Cytat jest listingiem twojej firmy w lokalnej witrynie katalogowej. Przejdź do stron takich jak Yelp, Foursquare, YP.com, Angie's List itp. I upewnij się, że informacje o firmie są tam wyświetlane i że informacje są dokładne. Pomaga to utworzyć solidny profil linków do nazwy domeny i wyśle ​​do Google sygnały, że informacje znalezione w Twojej witrynie można zaufać, ponieważ znajdują się w innych witrynach w sieci.

Nigdy nie jesteście gotowi

Dodatkowo, tylko dlatego, że rangujesz dobrze dla jednego słowa kluczowego lub frazy kluczowej, nie oznacza, że ​​będziesz dobrze pozycjonować podobne słowo kluczowe / frazę. Pamiętaj też, że Google stale aktualizuje algorytmy rankingu, więc dzisiejsze rankingi mogą nie być równe jutrzejszym rankingom.

Spodziewaj się, że Twoja strona będzie się zmieniać w górę i w dół w rankingu codziennie lub co tydzień - może nawet spaść z rankingu. Dlatego SEO zawsze powinno być w toku.

Pamiętaj, że twoi konkurenci prawdopodobnie podążają za tymi samymi protokołami, którymi jesteś. Prawdopodobnie optymalizują swoją obecność w sieci przy użyciu tych samych metod, z których korzystasz. Zachowaj bloga i otrzymuj linki. Popraw zawartość, którą już masz w swojej witrynie. Dużo staranności i cierpliwości okaże się tego warte, gdy zdobędziesz upragnione miejsce u góry strony Google 1. W zależności od firmy może to być dosłownie warte milionów dolarów przychodu. Coś, co cenne, nigdy nie będzie łatwe.

Następne kroki

Teraz, gdy już wiesz, jak ustawić swoją witrynę na pierwszej stronie Google, oto kilka "Kolejnych kroków", które możesz wykonać, aby pomóc Ci zacząć ...

Uzyskaj darmowy audyt SEO dla swojej witryny

Pobierz The Definitive Guide to Getting on Page 1 of Google

Zarejestruj się w internetowym warsztacie - jak pozycjonować lokalną firmę na stronie 1 Google (nie płacąc za reklamy ani nie wydając w dowolnym czasie na media społecznościowe!)

Dowiedz się, jak Twoja strona może mieć wyższą pozycję w Google Now

Ten BEZPŁATNY raport z audytu SEO poda konkretne kroki, które należy podjąć, aby uzyskać wyższą pozycję witryny w Google.

Nie musisz już martwić się, dlaczego Twoja witryna nie jest w rankingu. Uzyskaj odpowiedź tutaj!

INSTRUKCJA: wpisz adres strony, którą chcesz pozycjonować w polu bezpośrednio poniżej. Następnie wpisz słowo kluczowe, które chcesz uszeregować. Zakończ swoje imię i adres e-mail, aby móc wysłać wyniki bezpośrednio do Twojej skrzynki odbiorczej. OPCJONALNIE: Dodaj konkurenta, aby porównać wyniki z najlepszym konkurentem (po prostu kliknij link + URL konkurencji poniżej).

Dane Kontaktowe

Setia.pl

Adres: Milusińskich 2, 43-300, Bielsko-Biała, śląsk

Zadzwoń Teraz: 33 496-84-88, +48 606-428-824

Strona: https://www.setia.pl

Oferta: https://www.setia.pl/pozycjonowanie-lokalne-seo-mapach-google/

Dodatkowe informacje:

https://www.setia.pl/cennik-pozycjonowanie-lokalne-seo-mapach-google/

https://www.setia.pl/case-study-pozycjonowanie-lokalne-seo-mapach-google/

https://www.setia.pl/faq-pozycjonowanie-lokalne-seo-mapach-google/

Konta Społecznościowe

Twitter: https://twitter.com/setiapl

Kontakt: https://www.setia.pl/kontakt/

Katalog Google: https://drive.google.com/drive/folders/1aXrC2hBaN1W9C1P3RMMORAI_WDojnrwX

Powiązane treści

Strony Internetowe Pozycjonowanie Lokalne Bielsko-Biała, śląsk 

Pozycjonowanie Lokalne W Wyszukiwarkach Bielsko-Biała, śląsk 

Optymalizacja I Pozycjonowanie Lokalne Bielsko-Biała, śląsk 

Pozycjonowane Stron Bielsko-Biała, śląsk 

Pozycjonowanie Lokalne Dla Firm Bielsko-Biała, śląsk 

Pozycjonowanie Lokalne Oferta Bielsko-Biała, śląsk 

Pozycjonowanie Lokalne Stron W Wyszukiwarkach Bielsko-Biała, śląsk 

Pozycjonowanie Lokalne Strony W Internecie Bielsko-Biała, śląsk 

Pozycjonowanie Lokalne I Optymalizacja Bielsko-Biała, śląsk 

Profesjonalne Pozycjonowanie Lokalne Stron Internetowych Bielsko-Biała, śląsk 

Pozycjonowanie Lokalne Google Cena Bielsko-Biała, śląsk 

Stron Pozycjonowanie Lokalne Bielsko-Biała, śląsk 

Pozycjonowanie Lokalne Stron Internetowych Cena Bielsko-Biała, śląsk 

Katalogowanie Stron Bielsko-Biała, śląsk 

Pozycjonowanie Lokalne Stron Internetowych W Google Bielsko-Biała, śląsk 

Koszt Pozycjonowania Strony Bielsko-Biała, śląsk 

Pozycjonowanie Lokalne Koszt Bielsko-Biała, śląsk 

Promowanie Strony Bielsko-Biała, śląsk 

Koszt Pozycjonowania Bielsko-Biała, śląsk 

Pozycjonowanie Lokalne Stron Www W Google Bielsko-Biała, śląsk 

Pozycjonowanie Lokalne Internetowe Bielsko-Biała, śląsk 

Powiązane linki

http://bit.ly/2AWSOxS 

http://bit.ly/2Dn4prA 

http://bit.ly/2U5e7Vf 

http://bit.ly/2CAKO5G 

http://bit.ly/2DqjyIV 

http://bit.ly/2FNs8TC 

http://bit.ly/2MoaV4q 

http://bit.ly/2CBJO1l 

http://bit.ly/2CzQEV4 

http://bit.ly/2FEVoN7 

http://bit.ly/2AZ3XhJ 

http://bit.ly/2sBjxeS 

http://bit.ly/2AWWos1 

http://bit.ly/2FFI37b 

http://bit.ly/2REZ2wO 

http://bit.ly/2sEH9zb 

http://bit.ly/2U8fzGe 

http://bit.ly/2DrzJWi 

http://bit.ly/2DrAqio 

http://bit.ly/2CDHuqv 

http://bit.ly/2MssArO 

https://brainchildstudios.com/blog/local-seo/10-ways-to-optimize-your-website-for-local-seo/

Setia.pl

Adres: Milusińskich 2, 43-300, Bielsko-Biała, śląsk

Zadzwoń Teraz: 33 496-84-88, +48 606-428-824

Strona: https://www.setia.pl

Oferta: https://www.setia.pl/pozycjonowanie-lokalne-seo-mapach-google/

Dodatkowe informacje:

https://www.setia.pl/cennik-pozycjonowanie-lokalne-seo-mapach-google/

https://www.setia.pl/case-study-pozycjonowanie-lokalne-seo-mapach-google/

https://www.setia.pl/faq-pozycjonowanie-lokalne-seo-mapach-google/

Konta Społecznościowe

Twitter: https://twitter.com/setiapl

Kontakt: https://www.setia.pl/kontakt/