Назва прес-анонсу: Фестиваль «Воля громади» поза політичними іграми

22-23 серпня 2015 року на території етнопарку «Городець Княжий», що біля с. Троєщина, пройде етнічно-патріотичний Фестиваль громадських організацій та ініціатив «Воля громади».

Фестиваль – це затишний простір для спілкування та обміну досвідом громадських організацій та ініціатив, позбавлений повсякденної метушні і показових результатів на зразок сумнозвісних п’ятирічок.

Громадські організації не мають бути кишеньковими придатками політиків і політичних утворень.

«Майдани показали, що в Україні дуже багато патріотів, які люблять свій край, свою мову, свою культуру, традиції. Цей вогонь не має згаснути, а має тільки розгоратись!» – заявив Андрій Буткевич, координатор етнічно-патріотичного майданчика, віце-президент ГО «Вольниця».

Фестиваль «Воля громади» має на меті консолідацію зусиль, досвіду та ідей громадських ініціатив задля досягнення спільної мети – створення суспільства відповідальних громадян, в якому кожен – унікальна особистість.

Тож підписання меморандуму громадськими організаціями – учасниками заходу, та узгодження стратегії підтвердять прагнення небайдужих українців і надалі рухатись шляхом змін разом.

Формат заходу – родинний відпочинок у наметах на природі.

На Фестивалі діятимуть майданчики за напрямками (етнічно-патріотичний, екологічний, творчий, дитячо-молодіжний, благодійний, інформаційно-економічний). Учасники заходу зможуть заявити про свої проекти, обравши зручний формат (презентація, доповідь, майстер-клас тощо).

«Проблема спасіння Землі, як і проблема самого Життя стає дедалі гострішою й актуальнішою. Адже Земля зараз втрачає можливість і бажання розпізнавати людей, як своїх дітей. На Фестивалі кожна ГО та ініціатива може розповісти про своє бачення, кроки і досягнення кожна у своєму напрямку, поділитися досвідом, об’єднатися і, можливо, створити спільні проекти та втілити їх у життя. А також у дружній атмосфері відпочити на природі у колі своєї родини, друзів та однодумців», – розповіла Олена Діденко, координатор екологічного майданчика, Екологічний рух «За Затишну Землю».

На учасників заходу та їхні родини чекають такі сюрпризи:

-- театралізоване дійство «Майдан – колиска Нового людства»;

-- мистецтво храмового танцю Ріт’ам;

-- майстер-класи у «Театральній майстерні»;

-- «Слово, що освітлює душу»;

-- «Лицарське містечко» для дітей;

-- запашна кава, зварена на сонячній енергії;

-- дегустація екологічно чистого меду;

-- справжній козацький куліш;

-- майстер-клас каскадерів;

-- містичне фаєр-шоу та багато ін.

Акредитація представників ЗМІ на захід обов’язкова і здійснюється за посиланням – https://docs.google.com/forms/d/1sG99fMyU5vkb_ZiZMqfl_18Wz7qO8GNjzskaPfoigXE/viewform?c=0&w=1

У разі потреби звертайтеся за тел.: 063 921-28-03 / Оксана Григоренко.

oksana.grygorenko@volyagromady.org.ua

Детальніше про захід на сайті www.vgfest.org