УКРАЇНА

БЕРШАДСЬКА МІСЬКА РАДА

ВІННИЦЬКА ОБЛАСТЬ

Чергова 12 сесія 7 скликання

                                                                            Протокол № 16

04.11.2016р.                                                                                                                    м.Бершадь                                

Чергова 12 сесія 7 скликання

Всього депутатів ради: 26 чол.

Присутні на сесії: депутатів 21 чол.

Відсутні: Ахмадуллін Р.Н.,Охрименко О.М., Драган В.Г., Жабко Є.В., Табачук Г.В.

Присутніх запрошених:   чол.

Голова сесії:  М.Кольченко – міський голова.

Секретар сесії: О. Рижавська– секретар міської ради.

Запрошені: Стефанцов І.В. – голова Бершадської РДА, Пересунько С.В. – заступник голови районної ради, Матвієнко А.С. – народний депутат України, Лещенко С.І. – в.о. начальника поліції, Лялюцький В.М. – заступник начальника поліції, Гирба В.М. – керівник прокуратури, Гумен О.М. – районний архітектор,Ткачук В.В. – начальник Держземкадастру,   Менюк В.Л. – директор КУП «Бершадь-сервіс», Насідорова О.А.- завідуюча ДНЗ «Пролісок», Буняк В.- голова ГО «Оберіг», Розгон В.П. – голова ГО «Слово громади», Шалолашвіллі Д.Д. – директор ПП «АВКУБІ»,Родін В.М. – тренер РДЮСШ, Думанський В.Є. – головний інженер «АВКУБІ», Натолочна Т.Б.- представник ПАТ «Птахокомбінат «Бершадський», Рибак Л.М. – голова громадської ради при Бершадській РДА, помічники депутатів, представники МГФ з ОГП «Народна Самооборона», Новосельський Л.- священик Римо-католицької церкви, отець Назарій – священик УПЦ КП,Кобзіна Т. – кореспондент газети «Бершадський край», священики УПЦ, жителі міста.

                                                                Порядок денний:

               

1.Про внесення змін до міського бюджету м.Бершадь на 2016 рік.

2.Про  затвердження Положення про цільовий фонд по виконанню проекту розвитку територіальної громади «Здорова нація-патріотична нація, здатна в будь-який час стати на захист держави».

3.Про передачу основних засобів Бершадської міської ради.

4.Про внесення змін до міської програми реформування і розвитку житлово-комунального господарства міста Бершадь на 2016-2020 роки.

5.Про внесення змін до програми розвитку територіальної громади м.Бершадь на 2016 - 2020 роки.

6.Про надання дозволу на придбання основних засобів  для обслуговування міського сміттєзвалища.

7.Про внесення змін до рішення Бершадської міської ради від 08.12.2015р. «Про затвердження заступника міського голови та утворення виконавчого комітету Бершадської міської ради,затвердження його складу».

8.Про впорядкування умов оплати праці заступника міського голови на період 2016 року Бершадської міської ради.

9. Про надання дозволу громадянам на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної(их) ділянки(ок) в натурі (на місцевості) в м. Бершадь.

10. Про затвердження матеріалів технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) та безоплатну передачу земельних ділянок у власність громадянам в м. Бершадь.

11. Про припинення права користування земельними ділянками,  надання дозволу на розірвання договору оренди земельної ділянки, затвердження детальних планів території для визначення меж та площі земельних ділянок, надання дозволу на виготовлення, затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок на умовах оренди та на правах власності, затвердження проекту землеустрою щодо зміни цільового призначення земельної ділянки, продовження дії договорів оренди земельних ділянок в м. Бершадь

12. Про включення в перелік продажу  земельну ділянку несільськогосподарського

призначення.

13. Про продаж права оренди на земельну ділянку по вул. Покровська,134 «А» та затвердження умов продажу права оренди ділянки в м. Бершадь.

14. Різне.

Кольченко М.І. – міський голова: Шановні депутати, у зв’язку з великою кількістю присутніх, є пропозиція провести засідання чергової сесії в актовому залі РДЮСШ «Ровесник».

Засідання чергової 12 сесії 7 скликання проходить в актовому залі РДЮСШ «Ровесник».

 

Кольченко М.І. – міський голова: Шановні присутні,  депутати, жителі міста  сьогодні на засідання сесії прибув народний депутат України Матвієнко Анатолій Сергійович з пропозицією прийняття в якості пожертви в комунальну власність міста Будівлю Храму Пресвятої Богородиці. Дане питання неодноразово розглядалося на засіданнях постійної комісії з питань житлово-комунальної сфери, благоустрою міста, земельних питань, питань торгівлі, побуту та охорони навколишнього природного середовища, а також було винесено на одне з засідань чергової сесії, але було зняте з порядку денного як непідготовлене. До цього часу немає напрацьованого проекту договору пожертви, який би задовільнив обидві сторони. Але так як Матвієнко А.С. наполягає на розгляді даного питання є пропозиція включити до порядку денного питання: «Про укладення договору пожертви».

ПРОГОЛОСУВАЛО: за – 17, проти – 1, утримались – 4.

Кольченко М.І. – міський голова: До міської ради було подано заступником голови постійної комісії з питань планування, бюджету, соціально-економічного розвитку та з питань регламенту, депутатської етики, правового захисту та законності Тарковським О.Г. висновки та пропозиції по питаннях винесених на розгляд чергової 12 сесії.

Рижавська О.В. – секретар міської ради: Три перші питання стосуються проекту рішення «Про внесення змін до міського бюджету м.Бершадь на 2016 рік» їх будемо розглядати в процесі розгляду  питань порядку денного.

   Що до питання включення до порядку денного питання присвоєння звання «Почесний громадянин міста Бершадь», шановні депутати та всі присутні на останньому засіданні постійної комісії з питань планування, бюджету, соціально-економічного розвитку та з питань регламенту, депутатської етики, правового захисту та законності, яке відбулося вчора (03.11.2016 року)  дане питання було озвучене Тарковським О.Г. На прохання надати подання, а також висновок з результатами  широкого обговорення на основі якого було підготовлено проект даного рішення комісія нічого не відповіла. Беручи до уваги те, що міська рада не подавала в засоби масової інформації оголошення про початок відбору кандидатур на присвоєння звання почесного громадянина виникає питання чому і на основі чого дане питання вноситься до порядку денного.

  Щоб стало зрозуміла ситуація, яка склалася навколо даного питання. Наприкінці серпня місяця до міської ради почали надходити листи – клопотання від товариств, різних організацій про присвоєння звання «Почесний громадянин міста» Андрушку І.І., зроблених практично «під копірку», змінювалася лише назва керівника від кого було звернення. Ще є звернення членів громадської ради при Бершадській РДА, які спираючись на  подання районної організації ветеранів України (голова В.Крамар) та районної організації інвалідів «Оберіг» (голова В.Видайко), звертаються з проханням розглянути подання про присвоєння звання «Почесний громадянин міста Бершаді» Андрушку І.І. Подання додаються, а де протокол засідання?  Міська рада не подавала в засоби масової інформації оголошення про початок процесу висування кандидатур на присвоєння звання - це зробила громадська рада  в газеті «Бершадський край». Громадська рада – це дорадчий орган при Бершадський РДА, яке відношення вона має до міської ради?   На засіданні постійної комісії від 28.09.2016 року розглядалася заява Андрушка І.В. в якій громадянин міста відмовляється від надання йому матеріальних благ, які передбачені  положенням про присвоєння звання «Почесний громадянин міста Бершадь». Комісія прийняла рішення довести текст звернення Андрушка І.І. до депутатів міської ради під час проведення чергової сесії міської ради, який зараз я вам зачитаю.( Копія протоколу та звернення додається). Законні підстави вносити до порядку денного дане питання відсутні.

Міський голова М.Кольченко:Ставимо на голосування пропозицію Тарковського О.Г. внести до порядку денного питання «Про присвоєння звання «Почесний громадянин міста Бершадь Андрушку І.І.»

ПРОГОЛОСУВАЛО: за – 12, проти – 1, утримались – 9.

Міський голова М.Кольченко: Голосуємо за порядок денний в цілому з внесеними пропозиціями

ПРОГОЛОСУВАЛО: за – 22, проти – немає, утримались – немає.

Порядок денний затверджено.

Міський голова М.Кольченко: Є пропозиція питання «Про укладення договору пожертви» заслухати першим.

ПРОГОЛОСУВАЛО: за – 22, проти – немає, утримались – немає.

Таким чином вважати питання №1 – питанням №2,  питання №2 – питанням №3, питання №3 – питанням №4, питання №4 – питанням № 5, питання №5 – питанням №6, питання №6 – питанням №7, питання №7 – питанням №8, питання №8 – питанням №9, питання №9 – питанням №10, питання №10 – питанням №11, питання №11 – питанням №12, питання №12 – питанням №13, питання №13 – питанням №14, питання №14 – питанням №15.

СЛУХАЛИ: 1 Про укладення договору пожертви.

Міський голова М.Кольченко: Слово для виступу надається народному депутату Матвієнку А.С.

ВИСТУПИЛИ: Матвієнко А.С.- народний депутат: За весь період своєї депутатської діяльності допомагав будувати церкви незалежно від  конфесії. Сам я парафіянин Київського патріархату. Поважаю право кожного на свободу віросповідання. Являюся прихильником ідеї щоб храми Київського патріархату були в місті. Неодноразово допомагав монастирю на Флорино, храму Київського патріархату на колишньому ринку. Хочу вас запевнити, що незалежно до якої я конфесії належу, буду все робити для зміцнення духовності.

   Стосовно храму Успіння Пресвятої Богородиці – він освячений. До мене зверталися люди з Бершаді, які ходять до церкви Московського патріархату, просили допомоги в будівництві каплички на кладовищі. Було прийняте рішення розпочати будівництво маленької церкви з вівтарем. Запроектували храм в грецькому стилі, камінь возили з Криму. Багато в чому допомагали друзі. Але сталося те що сталося - агресія Росі проти України. Я не влажу в міжконфесійну ворожнечу. Ні одна конфесія не допомагала. УПЦ МП штовхнули на певні кроки. Кожна святиня будується для люду. Напруга наростає. Я вирішив зареєструвати храм на себе, щоб унеможливити  загострення конфлікту. Подав заяву до вашого міста, тому що вважаю що зобов’язаний подарувати це громаді. Я так хочу. Хочу щоб храм залишився на цій землі. Тому роблю до вас таку пропозицію прийняти в якості пожертви храм у власність громаді, а кому ви передасте у користування – це ваша проблема. Я погоджусь з вашим рішенням, яке б ви не прийняли. Але ви всі маєте знати – я буду говорити, що міська рада відмовилася брати від мене дарунок, який я даю місту.

  Треба йти на примирення і розуміння, якщо люди ходять до  УПЦ МП – це їхнє право. Це наші виборці і хаяти їх, що вони не ходять до Київського патріархату або навпаки – це є неправильно. Це їх право і ми не можемо в них це право забрати. Це їх переконання, це їх віра і ставитися до них вороже немає ніхто права. І тому я найменше що хочу – це посіяти протистояння між конфесіями в Бершадському районі. Протистояння між церквами Київського та Московського патріархату. І тому я кажу шукаймо рішення яке може бути найбільш правильне. Київський патріархат має підтримку в цьому районі, я маю теж їх підтримувати.

  Отець Олег душу вкладав у будівництво храму.

  Треба переступити через свої конфлікти. Попробувати всій громаді України продемонструвати об’єднання всіх церков. Прийняти рішення про почергове служіння.

  Єдине моє прохання до міської ради, щоб церква була передана у власність громади, а до моменту створення Єдиної Помісної Церкви у користування будь-якій православній конфесії. Не можу передати у власність одній тій чи іншій  церковній громаді.

  Якщо ми здатні продемонструвати політичну волю готовності іти і будувати Україну в єдності, захищаючи сьогодні від супостата, то давайте це зробимо.

Кольченко М.І.- міський голова: Які є запитання?

Максимчук С.- депутат міської ради: Аналізуючи договір пожертви - храм передається у власність територіальної громади?

Матвієнко А.С. – народний депутат: Так.

Невеличко А.М.- начальник МГФ з ОГП Бершадського та Чечельницького райнів «Народна самооборона»: Ви говорите про інтерес – так у кожного є свій інтерес. На яке місце ви поставите стабільність у місті та в районі. Тому що сам факт, який уже має місце, досить дестабілізує ситуацію. Чи додасть стабільності подальше відстоювання передачі у власність громаді Храму.

Матвієнко А.С. – народний депутат: Я ні до чого вас не примушую. Я його будував  і всім говорив, що я його маю подарувати місту. Хто не знає?

Жителі: Всі не знають.

Отець Олег – священик УПЦ МП: Я хотів би повернутися до лекцій по історії все звучить красиво – і московська агресія і сепаратизм, яке це відношення має до Бершаді. Ви кажете Моква, агресія, Росія, Ви мене приймали в адміністрації в комсомол, я в Москву не збираюся. Ми з Вами  це начинали як добре діло. Ще з Вами і мови не було, я просив Михайла Івановича виділити землю на новому кладовищі під храм. Яким чином це є вашою власністю для мене і для людей це є несподіванка. І місце, і земля, і все інше. Починали як добре діло, а вийшло те що маємо.  Ото що там говорять що я московський, я такий само московський, як вони турецький.

 Глазов П.- депутат міської ради: Я є представником старообрядницької общини, ні до московського ні до київського патріархату не маю ніякого відношення. В нас місті 8 релігійних громад зареєстровано, крім того є ще 6 не зареєстрованих, в основному всі православні релігійні свята співпадають. Якщо ви передасте на баланс міської ради церкву – культову споруду, пишемо в один день, в один час провести богослужіння – це шість чи вісім заяв. Кому міський голова надасть перевагу? Неясно.

  В договорі вказано, що міська рада зобов’язана обслуговувати будівлю. Де нам брати кошти?    

 До цього часу в нас було тихо і спокійно, ми всі між собою вживалися. Але після цієї передачі як ми маємо дальше співіснувати – чи це буде мир і спокій, чи це буде прецедент на всю Україну, тому що будуть конфлікти постійні?

Хлівний В.- депутат міської ради: Шановний Анатолій Сергійович Ви сказали одну дуже цікаву фразу: «прийміть рішення і я поїхав», коли б ми прийняли рішення ви б поїхали набагато раніше, тому що ми вже тут 2 години спілкуємося і ні до якого рішення не прийшли. Ви зараз, приймемо ми рішення чи ні, поїдете і вас знову ніхто не побачить багато років, а нас люди бачать кожний день і можуть до нас звернутися. Якщо ви кажете, що допомагав отець Олег, у вас з ним дуже гарні відносини, чому ви напряму не передасте йому, громаді, подарували - і все. Тому що ви бачите що в нас і далі будуть суперечності. Яке б рішення ми не прийняли ми будемо винні. Це ваша власність – оприділіться. І це питання буде закрито.

Матвієнко А.С. – народний депутат: Питання закрито не буде. Тому що я у власність ні Київському ні Московському патріархату не віддам в цій ситуації, яка склалася в Бершаді. Я ще раз вас прошу передати у користування, а не у власність. У власність я передаю громаді. Я церкву не шукаю, якій передати, я шукаю громаду.

Островерх В. – депутат міської ради: Ми не маємо права не прийняти дарунок. Нам дарують у власність не церкву, а споруду не біймося- прийміть у власність. Ми як депутати, представники громади, не маємо права відмовитися від дарунку. Потім проведемо  громадські обговорення кому надати в користування.

Хлівний В.- депутат міської ради: А чому спочатку не провести громадське обговорення, а вже потім брати на баланс.

Кольченко М.І.- міський голова: Об’являю перерву на 15 хвилин для напрацювання проекту рішення.

                       

Оголошена перерва на 15 хв.

Міський голова М.Кольченко: Є два проекти рішення: «Про укладення договору пожертви» та « Про відмову укладення договору пожертви».  

Міський голова М.Кольченко:  Ставлю на голосування проект рішення «Про укладення договору пожертви».

Кольченко М.І.- міський голова: Які є зміни чи доповнення до даного рішення?

Максимчук С.І.- депутат міської ради: Прошу внести зміни в проект рішення замість «народний депутат» - «громадянин України».

Міський голова М.Кольченко: Голосуємо за проект рішення з внесеними змінами  в цілому.

ПРОГОЛОСУВАЛО: за – 11, проти – 4, утримались – 7.

ВИРІШИЛИ: Рішення  не прийнято Відомість з поіменним голосуванням додається.

Міський голова М.Кольченко: Ставлю на голосування проект рішення «Про відмову укладення договору пожертви».

Міський голова М.Кольченко: Які є зміни чи доповнення до даного рішення?  Голосуємо за проект рішення в цілому.

ПРОГОЛОСУВАЛО: за – 6, проти – 11, утримались – 5.

ВИРІШИЛИ: Рішення  не прийнято Відомість з поіменним голосуванням додається.

Матвієнко А.С. – народний депутат: Мабуть, це найкраще рішення. Якщо не маємо рішення, то значить ми не готові приймати рішення. Пропоную створити ініціативну групу, без емоцій, спокійно обговорити  питання і спробувати знайти вихід, і на наступній сесії заслухати інформацію від цієї групи і відмовити  або прийняти у власність громади пожертву.  Я не маю права нав’язувати вам свою думку. Давайте спробуємо вирішити питання.

Міський голова М.Кольченко: Пропозиції та побажання народного депутата Анатолія Сергійовича беремо до відома і працюємо.

Максимчук С.- депутат міської ради: Тобто ваша пропозиція залишається в силі - Ви не  відмовляєтеся від своєї заяви, клопотання про  взяття на баланс культової споруди.

Матвієнко А.С. – народний депутат: Дайте мені рішення: або відхиліть  або прийміть. Колись ми маємо приймати рішення, якщо хтось думає прожити життя і не приймати складних рішень, то той має просто мрію і немає реальної землі під ногами. Ми мусимо приймати серйозні рішення, не приймаючи їх ми будемо все життя  жити в болоті.

СЛУХАЛИ: 2.Про внесення змін до міського бюджету м.Бершадь на 2016 рік.

ДОПОВІДАЄ: Ляшевська Л.О.- начальник фінансово-господарського відділу Бершадської міської ради: У зв’язку з тим, що надпланові доходи зменшилися пропоную внести в проект рішення слідуючі зміни:

п. 1.1 викласти в новій редакції: «Збільшити доходи загального фонду в сумі 414000 грн. в тому числі:

- ККД 14040000 «Акцизний податок з реалізації суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів» в сумі 248000 грн.

- ККД 18010500 «Земельний податок з юридичних осіб» в сумі 36000 грн.

- ККД 18010600 «Орендна плата з юридичних осіб» в сумі 60000 грн.

- ККД 18010900 «Орендна плата з фізичних осіб» в сумі 70000 грн.»

п. 1.2 викласти в новій редакції: «Збільшити видатки загального фонду на виконання міської програми соціальний захист та соціальне забезпечення населення м.Бершадь на 2016-2020 роки по КФК 090412 «Інші видатки на соціальний захист населення» КЕКВ 2730 «Інші поточні трансферти населенню» в сумі 21000 грн.  для надання одноразової матеріальної допомоги на лікування в тому числі:

-        Волощук Ганна Іванівна 5000 грн.

-        Гушан Анатолій Дмитрович 5000 грн.

-        Чиркова Ольга Вікторівна 5000 грн.

-        Бурлаченко Наталя Олександрівна 1000 грн.

-        Зубенко Ніна Миколаївна 5000 грн.»;

в  п. 1.3. замість «200 000 грн» - «303388 грн»;

в п.1.7 замість « 276 400 грн» - «110 000 грн»;

п. 1.9 викласти в новій редакції: «Зменшити видатки спеціального фонду (бюджет розвитку) на виконання міської програми розвитку територіальної громади м.Бершадь на 2016-2020 роки  КФК 070101 «Дошкільні заклади освіти» КЕКВ 3132 «Капітальний ремонт інших об’єктів» в сумі 100000 грн. по капітальному ремонтові пральні та харчоблоку ДНЗ «Сонечко»;

п.1.10 викласти в новій редакції: «        Збільшити видатки загального фонду по  КФК 070101 «Дошкільні заклади освіти» КЕКВ 2240 «Оплата послуг (крім комунальних)»  в сумі 100000 грн. на поточний ремонт системи водовідведення та приміщень дошкільних навчальних закладів».

п.1.11 викласти в новій редакції: «        Зменшити:

- профіцит загального фонду міського бюджету в сумі 100000 грн.

- дефіцит спеціального фонду міського бюджету в сумі 100000 грн.

п.1.12 викласти в новій редакції: «Згідно із підпунктами 1.1-1.11 внести зміни до додатків 1-5 рішення 2 сесії 7 скликання (І-ше пленарне засідання) міської ради від 08.12.2015 року «Про міський бюджет м.Бершадь на 2016 рік».

Міський голова М.Кольченко: В голови комісії є зауваження чи пропозиції.

ВИСТУПИЛИ: Нечитайло О.- депутат міської ради, голова комісії: В комісії немає зауважень.

Тарковський О.Г. – міський депутат: Прошу внести в проект рішення кошти на закупівлю гвинтівки та байдарки.

Пересунько С.В. – заступник голови районної ради: Дані установи фінансуються з районного бюджету. Після реорганізації ГО «Колос» та РДЮСШ кошти на закупівлю гвинтівки та байдарки будуть закладені в бюджеті на 2017 рік. Доцільності виділяти субвенцію на районний бюджет немає.

Міський голова М.Кольченко: Пропозиція Тарковського О.Г. переноситься на розгляд постійної комісії.

 

В процесі обговорення питання вийшов Чернишов Є.В.

Міський голова М.Кольченко:  Ставлю на голосування даний проект рішення за основу

ПРОГОЛОСУВАЛО: за – 21, проти – немає, утримались – немає.

Кольченко М.І.- міський голова: Голосуємо за проект рішення в цілому з внесеними поправками.

ПРОГОЛОСУВАЛО: за – 21, проти – немає, утримались – немає.

ВИРІШИЛИ: Рішення додається. Відомість з поіменним голосуванням додається.

Міський голова М.Кольченко: У зв’язку з тим, що час роботи засідання вичерпано робимо перерву до 09.11.2016 року.

Засідання сесії відбудеться 09.11.206 року о 14 год.

        Голова   сесії                                 М.Кольченко        

        Секретар сесії                             О.Рижавська

УКРАЇНА

БЕРШАДСЬКА МІСЬКА РАДА

ВІННИЦЬКА ОБЛАСТЬ

Чергова 12 сесія 7 скликання

                                                                            Протокол № 16

09.11.2016р.                                                                                                                    м.Бершадь                                

Чергова 12 сесія 7 скликання

Всього депутатів ради: 26 чол.

Присутні на сесії: депутатів 22 чол.

Відсутні: Ахмадуллін Р.Н., Драган В.Г., Табачук Г.В., Гресько Т.М.

Присутніх запрошених:   чол.

Голова сесії:  М.Кольченко – міський голова.

Секретар сесії: О. Рижавська– секретар міської ради.

Запрошені: Менюк В.Л. – директор КУП «Бершадь-сервіс», Буняк В.- голова ГО «Оберіг», Думанський В.Є. – головний інженер «АВКУБІ», Рибак Л.М. – голова громадської ради при Бершадській РДА, Струтинський М.- керівник РДЮСШ, Кухар Л.К.- начальник відділу Управіління праці та соціального захисту населення, Чорнобай Н.І.- начальник Управління праці та соціального захисту населення, Андрущак Р.Л – начальник Бершадського відділення поліції ГУНП у  Вінницькій області Трохименко Є.- депутат районної ради, Крук Л.- депутат районної ради, помічники депутатів, представники МГФ з ОГП «Народна Самооборона», Кобзіна Т. – кореспондент газети «Бершадський край».

Міський голова М.Кольченко: Шановні депутати та присутні продовжуємо нашу роботу. Два перші питання було розглянуто переходимо до наступного.

 Відсутній Охрименко О.М.,Чернишов Є.В.

СЛУХАЛИ: 3. Про  затвердження Положення про цільовий фонд по виконанню проекту розвитку територіальної громади «Здорова нація-патріотична нація, здатна в будь-який час стати на захист держави».

ДОПОВІДАЄ: Ляшевська Л.О.- начальник фінансово-господарського відділу Бершадської міської ради

Міський голова М.Кольченко: В голови комісії є зауваження чи пропозиції.

ВИСТУПИЛИ: Нечитайло О.- депутат міської ради, голова комісії: В комісії пропозицій та зауважень немає.

Міський голова М.Кольченко:  Ставлю на голосування даний проект рішення за основу.

ПРОГОЛОСУВАЛО: за – 23, проти – немає, утримались – немає.

Кольченко М.І.- міський голова: Які є зміни чи доповнення до даного рішення? Голосуємо за проект рішення в цілому.

ПРОГОЛОСУВАЛО: за – 23, проти – немає, утримались – немає.

ВИРІШИЛИ: Рішення додається. Відомість з поіменним голосуванням додається.

СЛУХАЛИ: 4. Про передачу основних засобів Бершадської міської ради.

ДОПОВІДАЄ: Ляшевська Л.О.- начальник фінансово-господарського відділу Бершадської міської ради

Міський голова М.Кольченко: В голови комісії є зауваження чи пропозиції.

ВИСТУПИЛИ: Нечитайло О.- депутат міської ради, голова комісії: В комісії пропозицій та зауважень немає.

Міський голова М.Кольченко: Якщо немає зауважень та пропозицій ставлю на голосування проект рішення в цілому.

ПРОГОЛОСУВАЛО: за – 21, проти – немає, утримались – немає.

ВИРІШИЛИ: Рішення додається. Відомість з поіменним голосуванням додається.

СЛУХАЛИ: 5. Про внесення змін до міської програми реформування і розвитку житлово-комунального господарства міста Бершадь на 2016-2020 роки.

ДОПОВІДАЄ: Ляшевська Л.О.- начальник фінансово-господарського відділу Бершадської міської ради

Міський голова М.Кольченко: В голови комісії є зауваження чи пропозиції.

ВИСТУПИЛИ: Нечитайло О.- депутат міської ради, голова комісії: В комісії пропозицій та зауважень немає.

Міський голова М.Кольченко: Якщо немає зауважень та пропозицій ставлю на голосування проект рішення в цілому.

ПРОГОЛОСУВАЛО: за – 21, проти – немає, утримались – немає.

ВИРІШИЛИ: Рішення додається. Відомість з поіменним голосуванням додається.

СЛУХАЛИ: 6. Про внесення змін до програми розвитку територіальної громади м.Бершадь на 2016 - 2020 роки.

ДОПОВІДАЄ: Ляшевська Л.О.- начальник фінансово-господарського відділу Бершадської міської ради

Міський голова М.Кольченко: В голови комісії є зауваження чи пропозиції.

ВИСТУПИЛИ: Нечитайло О.- депутат міської ради, голова комісії: В комісії пропозицій та зауважень немає.

Міський голова М.Кольченко: Якщо немає зауважень та пропозицій ставлю на голосування проект рішення в цілому.

ПРОГОЛОСУВАЛО: за – 21, проти – немає, утримались – немає.

ВИРІШИЛИ: Рішення додається. Відомість з поіменним голосуванням додається.

СЛУХАЛИ: 7.Про надання дозволу на придбання основних засобів  для обслуговування міського сміттєзвалища.

Міський голова М.Кольченко: Дане питання прошу зняти з порядку денного у зв’язку з тим, що кошти на придбання даної техніки комісією не виділені. На засіданні бюджетної комісії внесена пропозиція запланувати кошти на придбання трактора і причепа в міському бюджеті на 2017 рік.

Голосуємо за зняття питання з порядку денного.

ПРОГОЛОСУВАЛО: за – 21, проти – немає, утримались – немає.

ВИРІШИЛИ: Відомість з поіменним голосуванням додається.

Присутні: Охрименко О.М., Чернишов Є.В.

СЛУХАЛИ: 8. Про внесення змін до рішення Бершадської міської ради від 08.12.2015р. «Про затвердження заступника міського голови та утворення виконавчого комітету         Бершадської міської ради, затвердження його складу».

ДОПОВІДАЄ: Усатюк Т.Д. – провідний спеціаліст юридичного відділу Бершадської міської ради

Міський голова М.Кольченко: В голови комісії є зауваження чи пропозиції.

ВИСТУПИЛИ: Нечитайло О.- депутат міської ради, голова комісії: В комісії пропозицій та зауважень немає.

Міський голова М.Кольченко: Ставлю на голосування даний проект рішення за основу.

ПРОГОЛОСУВАЛО: за – 13, проти – немає, утримались – 10.

Ще раз ставлю на голосування, щоб не виникало лишніх запитань.

Міський голова М.Кольченко: Ставлю на голосування даний проект рішення за основу.

ПРОГОЛОСУВАЛО: за – 13, проти – немає, утримались – 10.

ВИРІШИЛИ: Рішення  не прийнято . Відомість з поіменним голосуванням додається.

СЛУХАЛИ: 9.Про впорядкування умов оплати праці заступника міського голови на період 2016 року Бершадської міської ради.

Міський голова М.Кольченко: Дане питання прошу зняти з порядку денного у зв’язку з тим, що  рішення «Про внесення змін до рішення Бершадської міської ради від 08.12.2015р. «Про затвердження заступника міського голови та утворення виконавчого комітету         Бершадської міської ради, затвердження його складу» не прийнято.

Голосуємо за дану пропозицію.

ПРОГОЛОСУВАЛО: за – 21, проти – немає, утримались – немає.

ВИРІШИЛИ: Відомість з поіменним голосуванням додається.

СЛУХАЛИ: 10. Про надання дозволу громадянам на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної(их) ділянки(ок) в натурі (на місцевості) в м. Бершадь.

ДОПОВІДАЄ: Янчук А.М.- провідний спеціаліст з земельних питань  Бершадської міської ради. Прошу внести зміни в п.1.11 «Закордонець» замість «Андрейцовій» у зв’язку зі зміною прізвища.

Міський голова М.Кольченко: В голови комісії є зауваження чи пропозиції.

ВИСТУПИЛИ: Смерека В.І.- депутат міської ради, голова комісії: В комісії зауважень немає.

Міський голова М.Кольченко:  Ставлю на голосування даний проект рішення за основу.

ПРОГОЛОСУВАЛО: за – 23, проти – немає, утримались – немає.

Кольченко М.І.- міський голова:Голосуємо за проект рішення в цілому з внесеними змінами.

ПРОГОЛОСУВАЛО: за – 23, проти – немає, утримались – немає.

ВИРІШИЛИ: Рішення додається. Відомість з поіменним голосуванням додається.

СЛУХАЛИ: 11. Про затвердження матеріалів технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) та безоплатну передачу земельних ділянок у власність громадянам в м. Бершадь.

ДОПОВІДАЄ: Янчук А.М.- провідний спеціаліст з земельних питань  Бершадської міської ради. Прошу виключити п1.5 та п. 2.2 у зв’язку з тим, що по даній технічній документації питання розглядалося раніше.

Міський голова М.Кольченко: В голови комісії є зауваження чи пропозиції.

ВИСТУПИЛИ: Смерека В.І.- депутат міської ради, голова комісії: В комісії зауважень немає.

Міський голова М.Кольченко:  Ставлю на голосування даний проект рішення за основу.

ПРОГОЛОСУВАЛО: за – 23, проти – немає, утримались – немає.

Кольченко М.І.- міський голова: Голосуємо за проект рішення в цілому з внесеними змінами.

ПРОГОЛОСУВАЛО: за – 23, проти – немає, утримались – немає.

ВИРІШИЛИ: Рішення додається. Відомість з поіменним голосуванням додається.

СЛУХАЛИ: 12. Про припинення права користування земельними ділянками,  надання дозволу на розірвання договору оренди земельної ділянки, затвердження детальних планів території для визначення меж та площі земельних ділянок, надання дозволу на виготовлення, затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок на умовах оренди та на правах власності, затвердження проекту землеустрою щодо зміни цільового призначення земельної ділянки, продовження дії договорів оренди земельних ділянок в м. Бершадь

ДОПОВІДАЄ: Янчук А.М.- провідний спеціаліст з земельних питань  Бершадської міської ради. Прошу внести зміни: додати п.8.2 «8.2.Головатчук Ларисі Іванівні передати безкоштовно у  власність  земельну ділянку за цільовим призначенням: для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), що розташована за адресою: м. Бершадь, вул. Народна,33 площею – 0,0650га, кадастровий №0520410100:00:006:0738».

Міський голова М.Кольченко: В голови комісії є зауваження чи пропозиції.

ВИСТУПИЛИ: Смерека В.І.- депутат міської ради, голова комісії: Просимо вказати термін погашення заборгованості по ПП «Фірма «Дуумвірат», тобто п.9.1 викласти в слідкуючій редакції: «9.1.ПП «ФІРМА «ДУУМВІРАТ»  договір оренди земельної ділянки, у короткострокове платне користування, терміном на 5років, площею – 1,00га за адресою:  м. Бершадь  по вул. Леоніда Каденюка (Пархоменка),24.

    -ПП «ФІРМА «ДУУМВІРАТ» здійснити погашення заборгованості по орендній  платі за користування земельною ділянкою за попередні роки на протязі 6 місяців».

Максимчук С.- депутат міської ради : Так як розглядається питання, що стосується особисто мене, тобто є конфлікт інтересів, я приймати участі у голосуванні не буду.                      

Міський голова М.Кольченко:  Ставлю на голосування даний проект рішення за основу.

ПРОГОЛОСУВАЛО: за – 22, проти – немає, утримались – немає.

Кольченко М.І.- міський голова: Голосуємо за проект рішення в цілому з внесеними змінами.

ПРОГОЛОСУВАЛО: за – 22, проти – немає, утримались – немає.

ВИРІШИЛИ: Рішення додається. Відомість з поіменним голосуванням додається.

СЛУХАЛИ:13.Про включення в перелік продажу  земельну ділянку несільськогосподарського призначення.

ДОПОВІДАЄ: Янчук А.М.- провідний спеціаліст з земельних питань  Бершадської міської ради.

Міський голова М.Кольченко: В голови комісії є зауваження чи пропозиції.

ВИСТУПИЛИ: Смерека В.І.- депутат міської ради, голова комісії: В комісії зауважень немає.

Кольченко М.І.- міський голова: Які є зміни чи доповнення до даного рішення? Голосуємо за проект рішення в цілому.

ПРОГОЛОСУВАЛО: за – 23, проти – немає, утримались – немає.

ВИРІШИЛИ: Рішення додається. Відомість з поіменним голосуванням додається.

СЛУХАЛИ: 14.Про продаж права оренди на земельну ділянку по вул. Покровська,134 «А» та затвердження умов продажу права оренди ділянки в м. Бершадь.

ДОПОВІДАЄ: Янчук А.М.- провідний спеціаліст з земельних питань  Бершадської міської ради.

Міський голова М.Кольченко: В голови комісії є зауваження чи пропозиції.

ВИСТУПИЛИ: Смерека В.І.- депутат міської ради, голова комісії: В комісії зауважень немає.

Кольченко М.І.- міський голова: Які є зміни чи доповнення до даного рішення? Голосуємо за проект рішення в цілому.

ПРОГОЛОСУВАЛО: за – 23, проти – немає, утримались – немає.

ВИРІШИЛИ: Рішення додається. Відомість з поіменним голосуванням додається.

СЛУХАЛИ: 12. Різне.

ВИСТУПИЛИ: Андрущак Р.Л – начальник Бершадського відділення поліції ГУНП у  Вінницькій області: Інформація до відома про роботу поліції, про необхідність співпраці з міською радою. Подав пропозицію про виділення коштів на закупівлю додаткових камер відеоспостереження та модернізацію діючих.

Рибак Л.М.- голова громадської ради при Бершадській РДА: Запропонував ще раз розглянути питання про виділення земельної ділянки Маланчуку В.П.

Чорнобай Н.І. – начальник управління праці та соціального захисту населення: Про нарахування та виплату субсидій по місту. Актуальне питання про доставку повідомлень про нарахування субсидій до жителів міста. Запропонувала виділити кошти на закупівлю конвертів для відправлення повідомлень.

Думанський В.Є.- директор ТОВ «ВІН-ТЕП»: Про створення нового підприємства ТОВ «ВІН-ТЕП» для сплати податків в місцевий бюджет. Погодження тарифу  виконавчим комітетом міської ради.

Гоцуляк П.М. – депутат міської ради: Комісійно обстежити участок дороги по вул.. Коцюбинського, зробити решітку, щоб закрити  яму в яку може попасти машина.

Глазов П.Д. – депутат міської ради: Проведено ремонт трансформатора в районі Пилипонівки - подяка міському голові.

Максимчук С.І. – депутат міської ради: Подяка Жабку Є.В.- депутату міської ради, який виправив недоробки міської ради, за власні кошти відремонтував паркан польського кладовища.

 

На цьому 12 сесія 7 скликання закінчила свою роботу.

                         Голова сесії                                                  М.Кольченко

                      Секретар сесії                                                 О. Рижавська