12 лютого 2016 року

Семінар учителів англійської мови

Тема семінару: « Шляхи підвищення мотивації до вивчення англійської мови.

В роботі семінару взяла участь Федірко С.І ., яка висвітлила теоретичні питання теми засідання і поділилася досвідом впровадження інноваційних технологій на уроках англійської мови.

Вивчення англ.мови – це важкий і тривалий процес. Для того тому, щоб досягти серйозних результатів у навчанні, будь яка людина має потребу в мотивації. На мою думку, позитивними сторонами використання методів інтерактивного навчання є те, що:

•значно підвищується мотивація, особливо це помітно на слабких учнях;

•високий рівень засвоєння матеріалу;

•розвивається вміння працювати у групі;

•виробляються комунікативні навички

•заняття приносять задоволення учням і вчителям;

             

Методична проблема вчителя Івченко Алли Іванівни є “ Створення ситуації успіху шляхом розвитку критичного мислення на уроках англійської мови “. Вчитель дослідила витоки своєї проблеми у методиці викладання свого предмету.  Англійською мовою представила свої дослідження даної проблеми. Вчитель підібрала завдання з розвитку критичного мислення у дітей з англомовних видань. Вчителі долучились до виконання різного роду завдань з розвитку критичного мислення .

 

Вчителі переглянули фрагменти уроків.

           

Практичний психолог школи     Павленко А.С.    висвітлила проблему розвитку критичного мислення у вчителів . Вона вдало провела психологічні тренінги на розвиток критичного мислення у своїх колег.

 

Вчитель інформатики Киричок В.О. провела майстер-клас для вчителів на тему: «Використання технологій Web 2.0 для підвищення компетентності вчителя»