УКРАЇНА

БЕРШАДСЬКА МІСЬКА РАДА

ВІННИЦЬКА ОБЛАСТЬ

14 сесія 7 скликання

РІШЕННЯ

(проект)

2016р.                                                                                                                

Про включення в перелік продажу

земельну ділянку несільськогосподарського

призначення

          З метою ефективного використання земельного фонду, залученням додаткових коштів в міський бюджет для врегулювання механізму вирішення питань по продажу земель несільськогосподарського призначення для здійснення підприємницької діяльності, керуючись Конституцією України, Законом України "Про місцеве самоврядування в Україні", Земельним кодексом України, Бершадська міська рада:

ВИРІШИЛА:

1.Включити земельну ділянку несільськогосподарського призначення до переліку, що пропонується для продажу ділянок на неконкурентних засадах в м.Бершадь:

1.1.Загородньому Руслану Миколайовичу по вул. Шевченка,80 «Г»  площею – 0,4055га. кадастровий №0520410100:00:009:0484, за видом цільового призначення: для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд будівельних організацій та підприємств.

2. Загородньому Руслану Миколайовичу укласти із Бершадською міською радою договір про оплату авансового внеску в рахунок оплати ціни земельної ділянки не сільськогосподарського призначення.

3.Бершадській міській раді виготовити звіт про експертну грошову оцінку на земельну ділянку по вул. Шевченка,80 «Г»  площею – 0,4055га. кадастровий №0520410100:00:009:0484, за видом цільового призначення: для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд будівельних організацій та підприємств.

4.Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань житлово-комунальної сфери, благоустрою міста, земельних питань, питань торгівлі, побуту та охорони навколишнього природного середовища міської ради (В.Смерека).

         

                           Міський голова                                                         М.Кольченко