טיפול נוירופתיה פורט ויין (260) 209-1171

טיפול מתקדם לטיפול בכאב מחובר עם נוירופתיה היקפית שפותחה על ידי Busch כירופרקטיקה בפורט וויין

טיפול טיפול חדשני המיוצר על ידי ד"ר בוש מוכר באופן ארצי עם ההתפתחויות החדשות ביותר המרחיבות הבטחות עבור כמה לחיות חיים ללא כאבים יותר ומספקים

פורט ויין, IN - בוש כאב כירופרקטיקה כאב מרכז תוכנן תוכנית טיפול חדשנית עבור נוירופתיה היקפית, מצב שכיח עם תופעות לוואי מכריע. פרוטוקול בוש נוירופתיה הוא באמת אפשרות קונסטרוקטיבית יותר של טיפול אי נוחות קשורה בדרך כלל עם נוירופתיה היקפית.

כ -20 מיליון אמריקאים חיים עם הפרעה ספציפית זו מתישה היא קשורה בדרך כלל סוכרת ותרופות כימותרפיות. סימפטומים נוירופתיה גם יכול להתבטא בחולים עם תסמונת הרגל חסרת מנוח, נוירופתיה sciatic. אמנם ישנם מספר גורמים, זה היה מחובר כמה תרופות סטטינים המשמשים כדי להוריד את הכולסטרול. לאחרונה, ה- Food and Drug Administration ציין כי ישנם סיכונים משמעותיים לנוירופתיה בעת נטילת תרופות כמו Cipro ו- Levaquin בין היתר. אנטיביוטיקה אלה מקורם לעתים קרובות טופס אנטיביוטיקה (flurorquinolones).

חולים רבים חיים עם תסמינים של התכווצויות מיוסרות, צריבה ועקצוץ, קושי בהליכה, חוסר תחושה ושיבוש בשינה. תהליך הטיפול המיוחד המוצע במרכז הכאב כירופרקטיקה בוש כולל יסודות טיפול משתנים כמו למשל תרפיה אינפרא אדום ו Photomodulation. פתרון זה ידוע היטב ארצית, ושיפורים אלה האחרונים מציעים תקווה נוספת לחיות חיים יותר ללא כאבים ומהנה.

חולים רבים מבחינים בשינויים למשל, רגישות מוגברת, אבטחה וניידות בתוך זמן קצר מאוד. חולים אשר נאבקים לישון במשך שנים רבות עקב קהות ועקצוץ ברגליים וברגליהם; חולים שיש להם קשיים מתמשכים כאבים ושיווי משקל או הפסיקו להיות מועדף יחד עם משימות היומיום השגרתית ראו פתרונות מצוינים עם פרוטוקול נוירופתיה בוש ללא תרופות.

ד"ר ריצ'רד א בושש, יוצר מרכז הכאב כירופרקטיקה בוש, אמר: "במשך למעלה מ -18 שנה, השתמשנו בפרוטוקול DRS כדי לטפל בהצלחה במצבי גב וצוואר כרוניים כרוניים, כמו גם הסימפטומים לכאורה של נוירופתיה מכנית .

החוקרים מציינים כי הוא צפה בחולים רבים שחוו נוירופתיה פריפריאלית. "הם ניסו הכל כולל תרופות שעלולות להזיק לבדיקות כואבות וטיפולים אחרים.זה יכול להשאיר את המטופלים עדיין נאבקים ונדודים לאורך הדרך הארוכה של אכזבה אינסופית, ועכשיו אנחנו יכולים לטפל בכאב ובתסמינים הקשורים לנוירופתיה פריפריאלית עם פרוטוקול נוירופתיה בוש , גישה פורייה, לא פולשנית, נטולת סמים הכוללת את השימוש בטיפול אור כדי לעורר תיקון רקמות ".

ד"ר ריצ 'רד E. בוש השלישי הוא זיהה chiropractor וזיהוי ארצית ומקושר באופן מקצועי עם טיפולים Neuropathy מרכזים של אמריקה. Busch כירופרקטיקה כאב מרכז ממוקם בפורט וויין, אינדיאנה, 1-260-209-1171 או 888-471-4090. לקבלת מידע נוסף, בקר בכתובת https://buschchiropractic.com/.

איש קשר :

כאב ראש כירופרקטיקה כאב.

פורט ויין, IN

טלפון: (260) 209-1171

שיחת חינם: 888-471-4090.

דוא"ל: info@buschchiropractic.com.

אתר אינטרנט: https://buschchiropractic.com/