Published using Google Docs
Урок 23 АП 11
Updated automatically every 5 minutes

Урок 23                                                                                     Інформатика 11 (АП)


Об’єкти та класи у програмуванні; атрибути та методи класів; зв’язки між класами та об’єктами: успадкування класів, асоціація і такі її різновиди, як агрегація, композиція, залежність.


Мета.

Навчальна. Ознайомити з об’єктами та класами у програмуванні; атрибутами та методами класів; зв’язками між класами та об’єктами: успадкуванням класів, асоціаціями і такими її різновидами, як агрегація, композиція, залежність.

Розвиваюча. Розвивати логічне мислення, самостійність, вміння застосовувати набуті знання до практичних завдань.

Виховна. Виховувати наполегливість, естетичність у оформленні, грамотно висловлювати свої думки.

Тип уроку. Засвоєння нових знань і навичок.

Матеріали для роботи з учнями:

Інформатика: Методи побудови алгоритмів та їх аналіз. Oбчисл. алгоритми: Навч. посіб. для 9-10 кл із поглибл. вивч. інформатики. - К.: Генеза, 2009.

Мультимедійне обладнання.

Об'єктно-орієнтоване проектування

Объектно-ориентированное проектирование

Основні поняття об’єктно-орієнтованого проектування

План

Пам’ятка для учня!

Хід уроку


1. Організаційний момент.


2. Актуалізація опорних знань.

        Тестування.


3. Мотивація навчальної діяльності.

Об'єктно-орієнтований аналіз та проектування (ООАП) - конструктивне використання мови UML грунтується на розумінні загальних принципів моделювання складних систем і особливостей процесу об'єктно-орієнтованого аналізу і проектування зокрема. Вибір виразних засобів для побудови моделей складних систем зумовлює ті завдання, які можуть бути вирішені з використанням даних моделей. При цьому одним з основних принципів побудови моделей складних систем є принцип абстрагування, який наказує включати в модель тільки ті аспекти проектованої системи, які мають безпосереднє відношення до виконання системою своїх функцій або свого цільового призначення. При цьому всі другорядні деталі опускаються, щоб надмірно не ускладнювати процес аналізу та дослідження отриманої моделі.


4. Вивчення нового матеріалу.

Лекція вчителя (презентація)


5. Завдання для виконання


6. Питання до уроку.


7. Домашнє завдання.

Вивчити конспект.