Інтегруюча творча подія  для студентів НаУКМА – випускників програми «ПРОФІ+»

«ДЖАЗ ЯК МЕТАФОРА ЖИТТЯ»

Основна мета – з допомогою джазу проілюструвати основні знання та навички, отримані студентами під час навчання на програмі. На прикладах джазових композицій та через спілкування з джаз-музикантами розкрити  важливість розвивати в собі творчу здатність імпровізувати та адаптуватись, необхідну для досягнення успіху в навчанні, в роботі  і в житті в цілому.  

Студенти матимуть можливість по-новому осмислити такі ключові soft компетенції лідера, як вміння комунікувати, вести дискусію та діалог, будувати конструктивні стосунки в команді та співпрацювати, об’єднувати та надихати, ініціювати зміни та досягати результату.

Подія проводиться з участю джаз-гурту “JT Fresh”, художній керівник Ольга Горбач

Автор програми:

 

Любомира Бурлачук

Заступник Декана kmbs з розвитку міжнародних зв’язків

-------------------------------------------------------------------------------------------

Викладає в kmbs авторську програму “Стратегічне лідерство, системне мислення та управління змінами через призму симфонічної музики”

 

Любомира Бурлачук має більш ніж 14-літній досвід роботи у фармацевтичній галузі України, працюючи Головою представництва американської фармацевтичної компанії "Eli Lilly" в Україні, Молдові та Білорусі та, згодом, заступником Генерального директора з розвитку зовнішніх стосунків у фармацевтичній компанії ВАТ "Фармак". Стратегічне партнерство цих двох компаній - “Eli Lilly” та ВАТ “Фармак” - було ініційовано Любомирою в 1999 р. з метою створення в Україні ексклюзивного виробництва вітчизняних людських генно-інженерних інсулінів у флаконах та картриджах за інноваційними технологіями та з високоякісної субстанції інсуліну “Eli Lilly”. Успішна реалізація цього трансформаційного проекту протягом 1999-2011 рр. – унікальний та яскравий приклад того, як стратегічне партнерство вітчизняного виробника з світовим лідером в галузі ендокринології компанією “Eli Lilly” радикально змінило імідж ВАТ “Фармак”, допомогло компанії стати лідером фармацевтичної галузі України, вплинуло на якість ендокринологічної служби, ефективність лікування хворих на цукровий діабет. Співпраця двох компаній має потужний потенціал розвитку і на майбутнє.

 

Любомира має також досвід науково-дослідницької роботи в Інституті кібернетики ім. В.М.Глушкова АНУ, співпраці з kmbs та “Strategic Consulting Group”. Отримала диплом Київського національного університету ім. Т.Г.Шевченка (факультет кібернетики, кафедра структурної та прикладної лінгвістики), диплом Executive MBA [kmbs], випуск 2006 р.

 

Любомира захоплюється симфонічною музикою та мистецтвом. Персональна місія – “Надихати, об’єднувати та змінювати!”