УКРАЇНА

БЕРШАДСЬКА МІСЬКА РАДА

ВІННИЦЬКА ОБЛАСТЬ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ

(проект)

      .2017р.                                                                                                  №

Про надання дозволу на облаштування кругового руху та нанесення вертикальної дорожньої розмітки

        З метою забезпечення безпеки дорожнього руху, економічних та сприятливих умов руху транспортних засобів та пішоходів  у м. Бершаді, розглянувши  схему кругового руху, розроблену сектором БДР Бершадського ВП ГУНП у Вінницькій області, керуючись ст.17,19 Закону України “Про автомобільні дороги”, ст. 6 Закону України “Про дорожній рух”, Правилами дорожнього руху, затвердженими постановою КМУ від 10.10.2001 за  №1306, ДСТУ 4100-2002 “Знаки дорожні, загальні технічні умови, правила застосування”, затверджені наказом Держстандарту України від 03.06.2002р. №326, ст.30 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні” виконавчий комітет Бершадської міської ради

ВИРІШИВ:

  1. Надати дозвіл КУП “Бершадь-Сервіс” на облаштування кругового руху та нанесення вертикальної дорожньої розмітки по вул. Юрія Коваленка.
  2. КУП “Бершадь-Сервіс” провести облаштування кругового руху та нанести вертикальну дорожню розмітку відповідно до схеми кругового руху, погоджену з сектором БДР Бершадського ВП ГУНП у Вінницькій області.
  3. Начальнику сектору БДР Бершадського ВП ГУНП у Вінницькій області забезпечити здійснення контролю за виконанням вимог та правил кругового руху.
  4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови В.Синявського.

                       Міський голова                         М.Кольченко