Published using Google Docs
Новый документ
Updated automatically every 5 minutes

1. Учасники турніру

У благодійному турнірі 3x3 в дисципліні World of Tanks беруть участь команди у складі

3-ох осіб (капітан + основа команди). Крім того, в команді може бути будь-яка кількість запасних гравців. Весь склад повинен бути вказаний в реєстраційній формі. Заявку потрібно надіслати на mxmclubwot@gmail.com до 5 квітня 2013 р. включно

Заборонено одному і тому ж гравцеві перебувати у складах двох і більше команд, що беруть участь в одному і тому ж турнірі.

2. Система проведення

Ігри благодійного турніру проводяться за системою Single Elimination, в рамках одного ігрового дня.

4. Суддівство

Капітани команд можуть звертатися до судді на пошту mxmclub@gmail.com або по телефону

Головний суддя турніру:

Ali - Пятаков Павло - 0676959375, Pavel.pyatakov (skype)

Заступник головного судді:

Inferno - Микита Юрій 0936987169

Суддя турніру приймає рішення згідно з Регламентом. У спірних і нестандартних ситуаціях суддя має право особисто вирішити ту чи іншу ситуацію. Рішення судді є остаточним і не підлягає обговоренню чи оскарженню.

6. Організація матчу

За замовчуванням турнір проводиться на першому ігровому кластері (RU1). Матчі можуть бути проведені на іншому кластері за обопільною домовленістю команд. Гравці команд повинні завчасно подбати про вхід в гру перед початком матча.

Команди повинні бути готові до матчу за 10 хвилин до зазначеної в розкладі дати і часу Усі матчі проводяться в тренувальних кімнатах.

Матч між командами проводиться в серії з 5 боїв до 2 перемог, з почерговою зміною респаунів.

Тренувальну кімнату створюють команди по домовленностіі. Налаштування кімнати: час бою 10 хвилин, голосовий чат роздільний.

Порядок визначення карти: монетки визначається хто з капітанів починає викреслювати першим. Кожен з капітанів викреслює по 2 карти, відповідно залишається 1 карта.

Порядок вибору респаунів: монетки визначається капітан який вибирає респаун.

Творець тренувальної кімнати зобов'язаний зв'язатися з командою-опонентом і запросити всіх її учасників в кімнату (також запрошуються коментатори / судді, якщо даний матч транслюється).

Перед початком бою створює повинен переконатися в готовності суперника, після чого матч може бути розпочато.

7. Склад команди на матч

У кожному з боїв в команді повинні бути присутніми 3 гравця. Участь команди у неповному складі не допускається.

До початку бою капітани команд повинні звірити нікнейми і кількість гравців, а також відповідність техніки Регламенту. Після початку бою претензії по складу і кількості гравців, а також ігровим акаунтам не приймаються.

Запасний гравець зі складу команди має право замінити учасника на будь-якій дозволеній техніці. Техніку можна міняти як між зустрічами, так і між боями під час зустрічі.

Команди набирають склади в бій таким чином:

- Перша команда вибирає танк, за нею свій танк вибирає друга команда, і т.д.

Затримка із взяттям складу (або з інших причин) більш 5 хвилин між боями в матчі тягне за собою технічну поразку для команди, яка винна у затримці.

8. Дозволена техніка

Гравець може брати участь у бою на будь-якій техніці, дозволеної даним Регламентом.

У гру допускаються танки, ПТ-САУ та АРТ-САУ не вище 8 рівня.

У складі команди допускається участь не більше 1 одиниці техніки з барабаном заряджання.

Допускається використання преміумного танків, снарядів і розхідники

.

9. Позаштатні ігрові ситуації

Команди зобов'язані фіксувати виникнення і рішення позаштатних ситуацій за допомогою скріншотів і реплєєв.

Якщо в бою присутній суддя, він вправі зупинити гру або призначити перегравання раунду, виходячи з ігрової ситуації. Обов'язкове згоду команд в даному випадку не потрібно.

У разі непрогрузкі гравця (показується сірим з списку команди після початку бою) на вимогу команди, у якої не прогрузілся гравець, гра зупиняється до моменту його прогрузки.

Після відновлення з'єднання матч продовжується через 1 хвилину (на лічильнику бою 9:00).

У випадку, якщо гравець не завантажуються протягом хвилини (на лічильнику бою залишилося менше 9:00), даний раунд повинен бути зіграний знову

У разі виникнення технічних труднощів у однієї з команд після початку бою, вона може запитати перегравання даного бою, за згодою команди-суперника.

Всі претензії з приводу правильності налаштувань тренувальної кімнати приймають до початку бою. Якщо Команда пішла в бій, вона автоматично погодилась грати на даних умовах. (Але в будь-якому випадки за помилки при створенні тренувальної кімнати будуть покарання).

10. Визначення переможця у матчі

Команда вважається переможцем в раунді, якщо були знищені всі танки противника, або захоплена база опонентів.

У разі нічийного результату (тільки в разі нічиєї по закінченні часу раунду) перемога в раунді присуджується команді, яка має на момент закінчення бою перевага в 8 і більше очок за сумою незнищеної техніки. У випадку, якщо різниця менше 8 очок, у раунді присуджується нічия.

11. Оформлення результатів матчу

У разі виникнення спірних ситуацій команда може подати протест на результат матчу. У повідомленні судді повинна бути чітко і ясно викладено суть протесту, описана ігрова ситуація і прикладені скріншоти і / або реплєї. Протести приймаються не пізніше ніж через 10 хвилин після закінчення матчу.

12. Порушення і санкції

Суворо заборонені:

Будь-які дії, що суперечать даному Регламенту, а також Правилам гри World Of Tanks.

Образи на адресу супротивників, гравців команди і інших учасників турнірів, суддів, коментаторів, уболівальників, розробників гри і інш.

Флуд в чат.

Використання недобросовістних прийомів гри.

Неспортивна поведінка (наприклад саботування матчів).

Використання техніки, забороненої в форматі турніру.

Участь в бою гравців, які не перебувають в даній команді.

Участь в бою на чужих акаунтах.

Використання помилок гри і сервера (наприклад застрявання в текстурах і т.п.).

У разі зафіксованого факту порушення, суддя турніру вправі винести рішення про покарання у вигляді: