Lietuvos Stalo Teniso Asociacija

Lithuanian Table Tennis Association

 1. Žemaitės g. 6,  LT-03117    Vilnius  tel./fax.   8-5-2-33-79-43
 2.       2014 m. LSTA VIII lygos vyrų                                        TVIRTINU:
 3.    komandinių stalo teniso pirmenybių                                       LSTA prezidentas   R. Balaiša
 4.                      NUOSTATAI                                                      2013-09-18

 1. Tikslas ir uždaviniai

             Populiarinti stalo teniso žaidimą visoje Lietuvos Respublikoje ir sudaryti galimybę naujoms komandoms dalyvauti LSTA rengiamose varžybose bei kelti savo meistriškumą.

 1. Dalyviai

             Pirmenybėse gali dalyvauti visi norintys, bet kurio miesto ar miestelio žaidėjai susibūrę į komandą. Paraiškoje turi būti ne mažiau kaip trys žaidėjai. Šioje lygoje neturi teisės žaisti Aukščiausios, I-os, II-os, III-ios, IV-os, V-os, VI-os ir VII-os lygų žaidėjai.

 1. Varžybų vykdymo sąlygos

             Pirmenybės vykdomos penkiais turais. Pirmas turas 2013 11 09 d. 11 val. Jame rungtyniaujama keturiose zonose po 9 (12)  komandų, kurios į pogrupius kiek įmanoma paskirstytos prisilaikant teritorinio principo (žiūrėk pridėtą sąrašą ). Zonose komandos susitinka po vieną kartą ratų sistema, išaiškinant kiekvienos komandos vietą. Žaidimo sistema tokia: 1.A-Y; 2.B-X; 3.C-Z; 4.Dvejetas; 5.A-X; 6.C-Y; 7.B-Z.

Komandiniai susitikimai žaidžiami iki pergalės, t.y. kol viena komanda laimi 4 taškus. Asmeniniai susitikimai žaidžiami iš 3 laimėtų setų. Už pergalę komandai į lentelę įrašomi 2 taškai, už pralaimėjimą 1 taškas, o už neatvykimą į turą 0 taškų ir dar tokia komanda baudžiama 50 Lt bauda. Šią sumą prasižengusi komanda sumoka LSTA buhalteriai iki sekančio turo pradžios, priešingu atveju komanda praranda teisę žaisti šioje lygoje. Vieno ir to paties susitikimo metu žaidėjų keitimas draudžiamas. Atsakingi asmenys privalo užtikrinti varžybų vyksmą vadovaujantis šiais nuostatais ir varžybų taisyklėmis.

 1. Antras turas 2013 12 15. Trečias turas  2013 12 29. Ketvirtas turas 2013  01 (?). Kaip juose žaidžia zonų  komandos yra nurodyta tvarkaraščiuose.
 2. Finalas – 2014 m. kovo mėnesį (Jis bus vykdomas vieno minuso sistema su visų vietų išaiškinimu. Vyr. teisėjas kartu su komandų vadovais pasitars dėl burtų traukimo).
 3.              1.Dėl 1 - 8 vietų žaidžia keturių zonų  pirmų dviejų vietų laimėtojai.
 4.              2.Dėl 9- 16 vietų žaidžia keturių zonų  trečių ir ketvirtų vietų laimėtojai.
 5.              3.Dėl 17 - 24 vietų žaidžia keturių zonų  penktų ir šeštų vietų laimėtojai.
 6.              4.Dėl 25 - 32 vietų žaidžia keturių zonų  septintų ir aštuntų vietų laimėtojai..

            5.Dėl 33 - 40 vietų žaidžia keturių zonų devintų ir dešimtų vietų laimėtojai ir t.t..

 1.              4.    Apdovanojimas

            Pirmos, antros ir trečios vietų laimėtojai (komandos 4 žaidėjai ir treneris) apdovanojami atitinkamo laipsnio diplomais LSTA VK nustatytais piniginiais prizais. Be to, pirmosios trys komandos iškovos teisę 2015 metų sezone žaisti VII-oje lygoje. 4 – 24 vietas užėmusios komandos ir VII-os lygos trys paskutinės komandos sudarys VIII-ąją lygą, o likusios komandos kartu su naujomis ateinantį sezoną žais jau naujoje IX-oje lygoje.

 1. Paraiškos ir startinis nario mokestis

Visos komandos, norinčios dalyvauti VIII lygos pirmenybėse pateikia gydytojo vizuotas paraiškas LSTA atsakingai sekretorei K.Juknytei, kuriose visi įrašai turi būti aiškūs ir nurodyti atsakingų asmenų adresai, telefonai ir el. paštas bei salių adresai taip pat.

Kiekviena komanda, norinti dalyvauti LSTA VIII lygos pirmenybėse privalo iki nustatyto laiko sumokėti nario - starto mokestį  150 Lt (vieną šimtą penkiasdešimt litų) ir už žaidėjų licencijas (suaugusiems 30 Lt, studentams 20 Lt ir moksleiviams 15 Lt). Visas komandiruotės išlaidas apmoka komandą komandiruojanti organizacija.

 1. Rezultatų pasiuntimas ir informacija

             Atsakingi asmenys po I, II, III, IV ir finalinio turo du protokolo egzempliorius (pvz. jums bus pateikti) ir dalyvių sąrašą nedelsiant išsiunčia VII lygos Vyr. teisėjui R.Franckaičiui (Knygnešių g. 8, LT- 84103 Joniškis, tel./faks. 8-426-51345 ir Mob.8-610-43998).

 1.