Lietuvos Respublikos komandinio stalo teniso 2016 m. čempionato

TVARKARAŠTIS

 VYRAI

Aštuntas turas, pirma finalinė grupė

2016.04.15-16

STA „Vienuolika – 4“ (Kaunas) ir NVL Projektai-STA„Topsas“ (Kaunas) žaidžia Kaune. Vyresnysis teisėjas M.Juodiška.

2016.04.29-30

„Montuotojas“ (Panevėžys) ir „Stalo teniso klubas-1“ (Jonava) prieš V.Sėjūno vairavimo m-lą-STK „Topsas“ (Kelmė) ir „Vijurką-1“ (Mažeikiai) žaidžia Panevėžyje. Vyresnysis teisėjas V.Rezanovas.

Antra finalinė grupė

2016.04.15-16

„Stalo teniso klubas-2“ (Jonava) ir „JSO-STA „Topsas“  (Kaunas) prieš „Rytą-1“ (Vilkaviškis) ir „VU-Rytą-2“ (Vilnius, Vilkaviškis) žaidžia Jonavoje. Vyresnysis teisėjasS.Bureika.

„Širvintų STK“ (Širvintos) prieš „Br.Balaišienės v. komandą“ žaidžia Širvintose. Vyresnysis teisėjas G.Ušackas.

MOTERYS

2016-04-15-16

„VDU-„Banga“-LŠS“ (Kaunas), „1 setas“ (Smalininkai) ir „KKSC „Fuksas“ (Panevėžys) tarpusavyje žaidžia Kaune. Vyresnysis teisėjas A.Franckaitis.

 

Vyriausias teisėjas                                                               Kazimieras Gaigalis

VYRAI

Septintas turas, pirma finalinė grupė

2016.04.01-02

V.Sėjūno vairavimo m-la-STK „Topsas“ (Kelmė) ir „Vijurkas-1“ (Mažeikiai) prieš NVL Projektai-STA„Topsas“ (Kaunas) ir „STA „Vienuolika – 4“ (Kaunas) žaidžia Kelmėje. Vyresnysis teisėjas V.Valiuška.

 „Stalo teniso klubas-1“ (Jonava) prieš  „Montuotoją“ (Panevėžys) žaidžia Jonavoje. Vyresnysis teisėjas S.Bureika.

Antra finalinė grupė

2016.04.01-02

„Širvintų STK“ (Širvintos) ir „Br.Balaišienės v. komanda“ prieš „Rytą-1“ (Vilkaviškis) ir „VU-Rytą-2“ (Vilnius, Vilkaviškis) žaidžia Širvintose. Vyresnysis teisėjas G.Ušackas.

„Stalo teniso klubas-2“ (Jonava) prieš „JSO-STA „Topsas“  (Kaunas) žaidžia Jonavoje. Vyresnysis teisėjas S.Bureika.

MOTERYS

2016-04-01-02

„VDU-„Banga“-LŠS“ (Kaunas), „1 setas“ (Smalininkai) ir „KKSC „Fuksas“ (Panevėžys) prieš „ETNA“ (Klaipėda) ir „Šilalės SM“ (Šilalė) žaidžia Kaune. Vyresnysis teisėjas V.Franckaitis.

„Šiauliai-Dubysa“ (Šiauliai) ir „Sporto centras“ (Akmenė) prieš „SM Tauras- Mažoji raketė“ (Vilnius) ir „Vilniaus Universitetas“ (Vilnius) žaidžia Šiauliuose. Vyresnioji teisėja L.Sabaliauskienė.

Vyriausias teisėjas                                                          Kazimieras Gaigalis

VYRAI

Šeštas turas, pirma finalinė grupė

2016.03.04-05

„Montuotojas“ (Panevėžys) ir „Stalo teniso klubas-1“ (Jonava) prieš „NVL Projektai-STA„Topsas“ (Kaunas) ir „STA „Vienuolika – 4“ (Kaunas) žaidžia Panevėžyje. Vyresnysis teisėjas V.Martinkus.

2016.03.11-12

V.Sėjūno vairavimo m-la-STK „Topsas“ (Kelmė) prieš „Vijurką-1“ (Mažeikiai) žaidžia Kelmėje. Vyresnysis teisėjas V.Valiuška.

Antra finalinė grupė

2016.03.04-05

„Stalo teniso klubas-2“ (Jonava) ir „JSO-STA „Topsas“  (Kaunas) prieš „B.Balaišienės vardo k-dą“ (Vilnius) ir „Širvintų STK“ (Širvintos) žaidžia Jonavoje. Vyresnysis teisėjas S.Bureika.

„Rytas-1“ (Vilkaviškis) prieš „VU-Rytas-2“ (Vilnius, Vilkaviškis) žaidžia . Vilkaviškyje. Vyresnysis teisėjas V.Rybakas.

MOTERYS

2016.03.04-05

„SM Tauras- Mažoji raketė“ (Vilnius) ir „Vilniaus Universitetas“ (Vilnius) prieš  „KKSC „Fuksas“ (Panevėžys), VDU-„Banga“-LŠS“ (Kaunas) ir „1 setas“ (Smalininkai) žaidžia Vilniuje. Vyresnysis teisėjas A.Litvinas.

„Šiauliai-Dubysa“ (Šiauliai) ir „Sporto centras“ (Akmenė) prieš „ETNA“ (Klaipėda) ir „Šilalės SM“ (Šilalės raj.) žaidžia Šiauliuose. Vyresnioji teisėja L.Sabaliauskienė.

Vyriausias teisėjas                                                                   Kazimieras Gaigalis

VYRAI

Penktas turas, 2016.02.12-13

„Stalo teniso klubas-1“ (Jonava) ir „Stalo teniso klubas-2“ (Jonava) prieš „B.Balaišienės vardo k-dą“ (Vilnius) ir „Širvintų STK“ (Širvintos) žaidžia Jonavoje. Vyresnysis teisėjas S.Bureika.

2016.02.26-27

„NVL Projektai-STA„Topsas“ (Kaunas) ir „JSO-STA „Topsas“  (Kaunas) prieš „Montuotojas“ (Panevėžys) ir „STA „Vienuolika – 4“ (Kaunas) žaidžia Kaune. Vyresnysis teisėjas V.Stankevičius.

2016.02.27-28

„Vijurkas-1“ (Mažeikiai) ir V.Sėjūno vairavimo m-la-STK „Topsas“ (Kelmė) prieš  „Rytas-1“ (Vilkaviškis) ir „VU-Rytas-2“ (Vilnius, Vilkaviškis) žaidžia Mažeikiuose. Vyresnysis teisėjas R.Franckaitis.

MOTERYS

Penktas turas, 2016.02.12-13

„SM Tauras- Mažoji raketė“ (Vilnius), „Vilniaus Universitetas“ (Vilnius), „ETNA“ (Klaipėda) ir „Šilalės SM“ (Šilalės raj.) tarpusavyje žaidžia Vilniuje. Vyresnysis teisėjas A.Litvinas

2016.02.26-27

 „KKSC „Fuksas“ (Panevėžys), VDU-„Banga“-LŠS“ (Kaunas) ir „1 setas“ (Smalininkai)  prieš „Šiauliai-Dubysa“ (Šiauliai) ir „Sporto centrą“ (Akmenė) žaidžia Panevėžyje. Vyresnysis teisėjas R.Velička.

 

Vyriausias teisėjas                                                               Kazimieras Gaigalis

Lietuvos Respublikos komandinio stalo teniso 2015-2016 m. čempionato TVARKARAŠTIS

VYRAI

Trečias turas, 2015.11.27-28

„V.Sėjūno vairavimo m-la-STK “Topsas“ (Kelmė), „Vijurkas-1“ (Mažeikiai), „Montuotojas“ (Panevėžys) ir „STA „Vienuolika – 4“ (Kaunas) tarpusavyje žaidžia Kelmėje. Vyresnysis teisėjas V.Valiuška.

„Stalo teniso klubas-1“ (Jonava), „Stalo teniso klubas-2“ (Jonava), „Rytas-1“ (Vilkaviškis) ir „VU-Rytas-2“ (Vilnius, Vilkaviškis) tarpusavyje žaidžia Jonavoje. Vyresnysis teisėjas S.Bureika.

„NLV Projektai-STA„Topsas“ (Kaunas), „JSO-STA „Topsas“  (Kaunas),  „B.Balaišienės vardo k-da“ (Vilnius) ir „Širvintų STK“ (Širvintos) tarpusavyje žaidžia Kaune. Vyresnysis teisėjas R.Stankevičius.

        Ketvirtas turas, 2015.12.04-05

        „Montuotojas“ (Panevėžys) ir STA „Vienuolika – 4“ (Kaunas) prieš „Stalo teniso klubą-1“ (Jonava) ir „Stalo teniso klubą-2“ (Jonava) žaidžia Panevėžyje. Vyresnysis teisėjas V.Rezanovas.

„NLV Projektai-STA„Topsas“ (Kaunas) ir „JSO-STA „Topsas“  (Kaunas) prieš  „Vijurką-1“ (Mažeikiai) ir “V.Sėjūno vairavimo m-lą-STK-Topsas“ (Kelmė) žaidžia Kaune. Vyresnysis teisėjas R.Stankevičius.

„Širvintų STK“ (Širvintos) ir „B.Balaišienės vardo k-dą“ (Vilnius) prieš „Rytą-1“ (Vilkaviškis) ir „VU-Rytą-2“ (Vilnius, Vilkaviškis) žaidžia Širvintose. Vyresnysis teisėjas G.Ušackas.

MOTERYS

Trečias turas, 2015.11.27-28

„SM Tauras- Mažoji raketė“ (Vilnius), „Vilniaus Universitetas“ (Vilnius), „ETNA“ (Klaipėda) ir „Šilalės SM“ (Šilalės raj.) tarpusavyje žaidžia Vilniuje. Vyresnysis teisėjas A.Litvinas

„Šiauliai-Dubysa“ (Šiauliai) ir „Sporto centras“ (Akmenė) prieš „VDU-„Banga“-LŠS“ (Kaunas),  „KKSC „Fuksas“ (Panevėžys) ir „1 setas“ (Jurbarkas) žaidžia Šiauliuose. Vyresnioji teisėja L.Sabaliauskienė.

Ketvirtas turas, 2015.12.04-05

„Sporto centras“ (Akmenė) prieš „Šiaulius-Dubysą“ (Šiauliai) žaidžia Akmenėje. Vyresnysis teisėjas K.Barauskas.

„VDU-„Banga“-LŠS“ (Kaunas),  „KKSC „Fuksas“ (Panevėžys) ir „1 setas“ (Jurbarkas) tarpusavyje žaidžia Kaune. Vyresnysis teisėjas V.Franckaitis.

VYRAI

Pirmas turas, 2015.10.09-10

„Montuotojas“ (Panevėžys) ir STA „Vienuolika – 4“ (Kaunas) prieš „B.Balaišienės vardo k-dą“ (Vilnius) ir „Širvintų STK“ (Širvintos) žaidžia Panevėžyje. Vyresnysis teisėjas V.Rezanovas

„NLV Projektai-STA„Topsas“ (Kaunas) ir „JSO-STA „Topsas“ (Kaunas) prieš „Rytą-1“ (Vilkaviškis) ir „VU-Rytą-2“ (Vilnius, Vilkaviškis) žaidžia Kaune. Vyresnysis teisėjas R.Stankevičius.

„V.Sėjūno vairavimo m-la-STK “Topsas“ (Kelmė) ir „Vijurkas-1“ (Mažeikiai) prieš „Stalo teniso klubą-1“ (Jonava) ir „Stalo teniso klubą-2“ (Jonava) ) žaidžia Kelmėje. Vyresnysis teisėjas V.Valiuška.

Antras turas, 2015.10.30-31

„Rytas-1“ (Vilkaviškis) ir „VU-Rytas-2“ (Vilnius, Vilkaviškis) prieš „Montuotoją“ (Panevėžys) ir „STA „Vienuolika – 4“ (Kaunas) žaidžia Vilkaviškyje. Vyresnysis teisėjas V.Rybakas.

„Širvintų STK“ (Širvintos) ir „B.Balaišienės vardo k-dą“ (Vilnius) prieš „Vijurką- 1“ (Mažeikiai) ir “V.Sėjūno vairavimo m-lą-STK-Topsas“ (Kelmė) žaidžia Širvintose. Vyresnysis teisėjas G.Ušackas.

„NLV Projektai-STA„Topsas“ (Kaunas) ir „JSO-STA „Topsas“ (Kaunas) prieš „Stalo teniso klubą-1“ (Jonava) ir „Stalo teniso klubą-2“ (Jonava) žaidžia Kaune. Vyresnysis teisėjas R.Stankevičius.

MOTERYS

Pirmas turas, 2015.10.09-10

„SM Tauras- Mažoji raketė“ (Vilnius) ir „Vilniaus Universitetas“ (Vilnius) prieš „Šiaulius-Dubysą“ (Šiauliai) ir „Sporto centrą“ (Akmenė) žaidžia Vilniuje. Vyresnysis teisėjas A.Litvinas

„VDU-„Banga“-LŠS“ (Kaunas), „KKSC „Fuksas“ (Panevėžys) ir „1 setas“ (Jurbarkas) prieš „ETNA“ (Klaipėda) ir „Šilalės SM“ (Šilalės raj.) žaidžia Kaune. Vyresnysis teisėjas V.Franckaitis.

Antras turas, 2015.10.30-31

„VDU-„Banga“-LŠS“ (Kaunas), „KKSC „Fuksas“ (Panevėžys) ir „1 setas“ (Jurbarkas) prieš „SM Tauras-„Mažąją raketę“ (Vilnius) ir „Vilniaus Universitetą“ (Vilnius) žaidžia Kaune. Vyresnysis teisėjas V.Franckaitis.

„Šilalės SM“ (Šilalės raj.) ir „ETNA“ (Klaipėda) prieš „Šiaulius-Dubysą“ (Šiauliai) ir „Sporto centrą“ (Akmenė) žaidžia Laukuvoje. Vyresnioji teisėja O.Jucevičiūtė

Vyriausias teisėjas Kazimieras Gaigalis