УКРАЇНА

БЕРШАДСЬКА МІСЬКА РАДА

ВІННИЦЬКА ОБЛАСТЬ

Чергова 20 сесія 7 скликання

                                                                            Протокол № 24 (1)

11.07.2017р.                                                                                                                    м.Бершадь                                

Чергова 20 сесія 7 скликання

Всього депутатів ради: 26 чол.

Присутні на сесії: депутатів 16 чол.

Відсутні: Суржак В.В., Уліч В.М., Чайка С.П., Драган В.Г., Зарецький О.К., Гресько Т.М., Кольченко О.М., Жабко Є.В., Табачук Г.В., Чернишов Є.В.

Присутніх запрошених:   чол.

Голова сесії: О. Рижавська – секретар міської ради.

Секретар сесії:

Запрошені: Короновський Ю.М.- представник ТОВ «Балкі-інвест», КраснєєвМ.В.- директор ДП «Бершадське лісове господарство», Горбенко С.Я.- лісничий  ДП «Бершадське лісове господарство», Чорнокозинський О.П.- представник Бершадського відділення Гайсинської МДПІ, ТищенкоВ.- представник Бершадського відділення Гайсинської МДПІ, Ковальський В.М.- директор Бершадської ЗОШ №2, Крук Л.- депутат районної ради, помічники депутатів.

О.Рижавська- секретар міської ради: Згідно розпорядження №48 від 19.06.2017р. «Про надання відпустки Кольченко М.І.»  головуючою буду я.

 Доповіла про стан справ у місті та роботу виконавчих органів у міжсесійний період.

О.Рижавська – секретар міської ради: Шановні депутати згідно розпорядження №65-02-13 від 05.07.2017 року «Про внесення змін до порядку денного чергової 20 сесії 7 скликання» 11 питанням внесено питання пр. «Порядок та умови оплати праці педагогічних працівників дитячих дошкільних навчальних закладів м. Бершадь».

Отже на порядок денний винесено 12 питань.

Шановні депутати у кого є депутатські запити для включення до порядку денного.

Максимчук С.І.- депутат: Прошу внести до порядку денного депутатський запит «Про звернення Бершадської міської ради до керівника Бершадської місцевої прокуратори».

                                                               

Порядок денний:  

             

1. Про встановлення земельного податку на території м. Бершадь на 2018 рік

2. Про встановлення податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на території Бершадської міської ради на 2018 рік

3. Про встановлення транспортного податку на території м.Бершадь на 2018 рік

4. Про затвердження ставок єдиного податку на території Бершадської міської ради на 2018 р.

5. Про внесення змін до міського бюджету м.Бершадь на 2017 рік

6. Про внесення змін до штатного розпису Бершадського міського будинку культури .

7. Про програму поводження з твердими побутовими відходами  міста Бершадь на 2017 -2020 роки.

8. Про затвердження матеріалів технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) та безоплатну передачу земельних ділянок у власність громадянам в м. Бершадь.

9. Про надання дозволу громадянам на виготовлення технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної(их) ділянки(ок) в натурі (на місцевості) в м. Бершадь.

10. Про надання дозволу на розірвання договору оренди земельної ділянки,  укладення договору оренди земельної ділянки,  затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок на правах постійного користування землею в м. Бершадь.

11. Про порядок та умови оплати праці педагогічних працівників дитячих дошкільних навчальних закладів м.Бершадь.

12. Різне.

Які будуть пропозиції відносно запропонованого порядку денного?

Рижавська О.- секретар міської ради: Ставлю даний порядок денний за основу.

ПРОГОЛОСУВАЛО: за – 15, проти – немає, утримались – немає, не голосує- немає.

ВИСТУПИЛИ: Нечитайло О.Г.- депутат міської ради: Прошу питання 11 «Про порядок та умови оплати праці педагогічних працівників дитячих дошкільних навчальних закладів м.Бершадь» розглядати питанням 5.

ПРОГОЛОСУВАЛО: за – 11, проти – немає, утримались – 4, не голосує – немає.

Пропозиція не підтримана.

Рижавська О.- секретар міської ради: За порядок денний в цілому

ПРОГОЛОСУВАЛО: за – 15, проти – немає, утримались – немає, не голосує - немає.                

Порядок денний затверджено.

На сьогоднішньому засіданні присутній представник ТОВ «Балкі-Інвест», який ознайомить усіх присутніх з інвестиційним проектом будівництва сонячних батарей в районі колишнього цукрового заводу та Краснєєв М.В.- директор ДП «Бершадське лісове господарство», який ознайомить про лісовідновні заходи щодо мінімізації можливого негативного впливу на навколишнє природнє середовище при веденні господарської діяльності у Бершадському лісництві.

Рижавська О.- секретар міської ради: Шановні депутати прошу заслухати інформацію запрошених, а потім перейдемо до порядку денного.

Процедурним рішенням:

ПРОГОЛОСУВАЛО: за – 15, проти – немає, утримались – немає, не голосує - немає.                

Короновський Ю.М. – представник ТОВ «Балкі-Інвест»: В черговий раз доповів про доцільність будівництва сонячних батарей на території Бершадського району. Про внески до бюджету орендної плати за користування земельною ділянкою, створення робочих місць та облаштування території, інвестиції в місто.

Під час обговорення даного питання виник спір між депутатами (Охрименко О.М., Тарковський О.Г., Нечитайло О.Г., Максимчук С.І.) та Короновським Ю.М. щодо відсотка орендної плати на земельну ділянку.

Нечитайло О.Г.- депутат міської ради запропонував  комісійно напрацювати пропозиції щодо орендної плати та надати ТОВ « Балкі-Інвест» для ознайомлення.

Краснєєв М.В.- директор ДП «Бершадське лісове господарство» про проведення інформування щодо запроектованих лісогосподарських заходів на 2017 рік в лісовому фонді, постійним користувачем яким є ДП «Бершадський лісгосп» на території Бершадської міської ради (Бершадське лісництво).

Присутня Слободяник І., відсутній Глазов П.Д.

СЛУХАЛИ: 1. Про встановлення земельного податку на території м. Бершадь на 2018 рік

ДОПОВІДАЄ: Цимбалістий П.В.- провідний спеціаліст з економічних питань Бершадської міської ради. Інформував присутніх про переможця в 14 Обласному конкурсі проектів розвитку територіальних громад.

Прошу в п 1.1.1 виправити технічну помилку розмір відсотку не 0,3% а 0,03%, тобто «За земельні ділянки,  розташовані в межах населеного пункту, нормативну грошову оцінку яких проведено: - для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд; - для будівництва індивідуальних гаражів; - для ведення садівництва, у розмірі 0,03 % від їх нормативної грошової оцінки;

Секретар міської ради О.Рижавська: В голови комісії є зауваження чи пропозиції.

ВИСТУПИЛИ: Москаленко О.- депутат міської ради, голова комісії: В комісії зауважень і пропозицій немає.

Максимчук С.І.- депутат міської ради:  Прошу взяти до уваги акт (додається) про те, що на 11.07.2017 року роздаткові матеріали  чергової 20 сесії  не були готові. А також акт (додається) про відмову секретаря міської ради бути присутньою на засіданні  постійної комісії з питань планування, бюджету, соціально-економічного розвитку та з питань регламенту, депутатської етики, правового захисту та законності Бершадської міської ради, яке відбулося 06.07.2017 року. І взяти до уваги що на засіданні комісії питання щодо ставок податків не розглядалися. І дані питання оприлюдненні з порушенням ЗУ «Про доступ до публічної інформації». Отже, ці питання не можуть розглядатися на сьогоднішньому засіданні сесії.

Депутати Максимчук С.І. та Нечитайло О.Г. вступили в спір з іншими депутатами розпочався галас. На заклики заспокоїтися не реагували.

О.Рижавська – секретар міської ради : Ставлю даний проект рішення за основу.

ПРОГОЛОСУВАЛО: за – 9, проти – 1, утримались –5, не голосує- немає.

Спір і галас не припинився, що  не уможливлювало проведення засідання сесії.

У зв’язку з поведінкою окремих депутатів, згідно ст.45.4 Регламенту міської ради було оголошено перерву.  

Про дату і час продовження роботи 20 сесії буде проінформовано додатково.

         Голова сесії                                       О.Рижавська

УКРАЇНА

БЕРШАДСЬКА МІСЬКА РАДА

ВІННИЦЬКА ОБЛАСТЬ

Чергова 20 сесія 7 скликання

                                                                            Протокол № 24 (2)

                                             Продовження роботи 20 сесії 7 скликання

14.07.2017р.                                                                                                                    м.Бершадь    

                         

О. Рижавська – секретар міської ради: Згідно розпорядження № 61 від 11.07.2017 року « Про відкликання з щорічної відпустки Кольченко М.І.» сьогодні головуючим буде міський голова.

Максимчук С.І.- депутат міської ради: Попросив дати визначення сьогоднішнього зібрання.

Чергова 20 сесія 7 скликання

Всього депутатів ради: 26 чол.

Присутні на сесії: депутатів 13 чол.

Відсутні: Суржак В.В., Уліч В.М., Чайка С.П., Драган В.Г., Гресько Т.М., Жабко Є.В., Табачук Г.В., Чернишов Є.В., Тарковський О.Г., Максимчук С.І., Нечитайло О.Г., Смерека В.І., Ткачук А.О.

Присутніх запрошених:   чол.

Голова сесії: М.Кольченко – міський голова

Секретар сесії: О. Рижавська – секретар міської ради

Запрошені: Чорнокозинський О.П.- представник Бершадського відділення Гайсинської МДПІ, ТищенкоВ.- представник Бершадського відділення Гайсинської МДПІ, Романенко А.- депутат районної ради, помічники депутатів, представники МГФ з ОГП Бершадського та Чечельницького районів «Народна Самооборона».

О.Рижавська – секретар міської ради: Звернулася до депутат міської ради Максимчука С.І. зареєструватися, на що той відмовився.

Кольченко М.І.- міський голова: У зв’язку з відсутністю голови лічильної комісії Глазов П.Д. буде проводити підрахунок голосів при поіменному голосуванні.

Порядок денний затверджено 11.07.2017 року. Переходимо до першого питання.

СЛУХАЛИ: 1. Про встановлення земельного податку на території м. Бершадь на 2018 рік

ДОПОВІДАЄ: Цимбалістий П.В.- провідний спеціаліст з економічних питань Бершадської міської ради. Прошу в п 1.1.1 виправити технічну помилку розмір відсотку не 0,3% а 0,03%, тобто «За земельні ділянки,  розташовані в межах населеного пункту, нормативну грошову      

оцінку яких проведено: - для будівництва та обслуговування житлового будинку,          господарських будівель і споруд; - для будівництва індивідуальних гаражів; - для          ведення садівництва, у розмірі 0,03 % від їх нормативної грошової оцінки;

Міський голова М.Кольченко: В голови комісії є зауваження чи пропозиції.

ВИСТУПИЛИ: Москаленко В.- депутат міської ради, голова комісії: В комісії немає зауважень.

Міський голова М.Кольченко:  Ставлю на голосування даний проект рішення за основу

ПРОГОЛОСУВАЛО: за – 14, проти – немає, утримались – немає, не голосує- немає.

Кольченко М.І.- міський голова: Які є зміни чи доповнення до даного рішення? Голосуємо за проект рішення в цілому.

ПРОГОЛОСУВАЛО: за – 14, проти – немає, утримались – немає,

ВИРІШИЛИ: Рішення додається. Відомість з поіменним голосуванням додається.

СЛУХАЛИ: 2. Про встановлення податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на території Бершадської міської ради на 2018 рік

ДОПОВІДАЄ: Цимбалістий П.В.- провідний спеціаліст з економічних питань Бершадської міської ради.

Міський голова М.Кольченко: В голови комісії є зауваження чи пропозиції.

ВИСТУПИЛИ: Москаленко В.- депутат міської ради, голова комісії: В комісії немає зауважень.

Міський голова М.Кольченко:  Ставлю на голосування даний проект рішення за основу

ПРОГОЛОСУВАЛО: за – 14, проти – немає, утримались – немає, не голосує- немає.

Кольченко М.І.- міський голова: Які є зміни чи доповнення до даного рішення?

Гоцуляк П.М.- депутат міської ради: Пропоную змінити відсоток податку в п.1.2 «для юридичних осіб які є власниками об’єктів житлової та нежитлової нерухомості в розмірі 0,5 відсотка розміру мінімальної заробітної плати уставленої законом на 1 січня календарного року» з  0,5 відсотка до 0,2 відсотка.

Чорнокозинський О.П.- представник Бершадського відділення Гайсинської МДПІ: Доповів про зміну надходжень податку на нерухоме майно при затвердженні даної пропозиції.

Кольченко М.І.- міський голова: Голосуємо за внесені зміни.

ПРОГОЛОСУВАЛО: за – 14, проти – немає, утримались – немає.

Кольченко М.І.- міський голова: Голосуємо за проект рішення в цілому з внесеними змінами.

ПРОГОЛОСУВАЛО: за – 14, проти – немає, утримались – немає.

ВИРІШИЛИ: Рішення додається. Відомість з поіменним голосуванням додається.

СЛУХАЛИ: 3. Про встановлення транспортного податку на території м.Бершадь на 2018 рік

ДОПОВІДАЄ: Цимбалістий П.В.- провідний спеціаліст з економічних питань Бершадської міської ради.

Міський голова М.Кольченко: В голови комісії є зауваження чи пропозиції.

ВИСТУПИЛИ: Москаленко В.- депутат міської ради, голова комісії: В комісії немає зауважень.

Кольченко М.І.- міський голова: Якщо немає змін чи доповнень до даного рішення голосуємо за проект рішення в цілому.

ПРОГОЛОСУВАЛО: за – 14, проти – немає, утримались – немає, не голосує- немає.

ВИРІШИЛИ: Рішення додається. Відомість з поіменним голосуванням додається.

СЛУХАЛИ: 4. Про затвердження ставок єдиного податку на території Бершадської міської ради на 2018 р.

ДОПОВІДАЄ: Цимбалістий П.В.- провідний спеціаліст з економічних питань Бершадської міської ради.

Міський голова М.Кольченко: В голови комісії є зауваження чи пропозиції.

ВИСТУПИЛИ: Москаленко В.- депутат міської ради, голова комісії: В комісії немає зауважень.

Кольченко М.І.- міський голова: Якщо немає змін чи доповнень до даного рішення голосуємо за проект рішення в цілому.

ПРОГОЛОСУВАЛО: за – 14, проти – немає, утримались – немає, не голосує- немає.

ВИРІШИЛИ: Рішення додається. Відомість з поіменним голосуванням додається.

СЛУХАЛИ: 5. Про внесення змін до міського бюджету м.Бершадь на 2017 рік

ДОПОВІДАЄ: Ляшевська Л.О.- начальник фінансово-господарського відділу Бершадської міської ради

Міський голова М.Кольченко: В голови комісії є зауваження чи пропозиції.

ВИСТУПИЛИ: Москаленко В.- депутат міської ради, голова комісії: В комісії немає зауважень.

Кольченко М.І.- міський голова: Якщо немає змін чи доповнень до даного рішення голосуємо за проект рішення в цілому.

ПРОГОЛОСУВАЛО: за – 14, проти – немає, утримались – немає, не голосує- немає.

ВИРІШИЛИ: Рішення додається. Відомість з поіменним голосуванням додається.

Оголошена перерва на 15 хвилин.

СЛУХАЛИ: 6. Про внесення змін до штатного розпису Бершадського міського будинку культури .

ДОПОВІДАЄ: Ляшевська Л.О.- начальник фінансово-господарського відділу Бершадської міської ради

Міський голова М.Кольченко: В голови комісії є зауваження чи пропозиції.

ВИСТУПИЛИ: Москаленко В.- депутат міської ради, голова комісії: В комісії немає зауважень.

Кольченко М.І.- міський голова: Якщо немає змін чи доповнень до даного рішення голосуємо за проект рішення в цілому.

ПРОГОЛОСУВАЛО: за – 14, проти – немає, утримались – немає, не голосує- немає.

ВИРІШИЛИ: Рішення додається. Відомість з поіменним голосуванням додається.

СЛУХАЛИ: 7. Про програму поводження з твердими побутовими відходами  міста Бершадь на 2017 -2020 роки.

ДОПОВІДАЄ: Цимбалістий П.В.- провідний спеціаліст з економічних питань Бершадської міської ради.

Міський голова М.Кольченко: В голови комісії є зауваження чи пропозиції.

ВИСТУПИЛИ: Москаленко В.- депутат міської ради, голова комісії: В комісії немає зауважень.

Кольченко М.І.- міський голова: Якщо немає змін чи доповнень до даного рішення голосуємо за проект рішення в цілому.

ПРОГОЛОСУВАЛО: за – 14, проти – немає, утримались – немає, не голосує- немає.

ВИРІШИЛИ: Рішення додається. Відомість з поіменним голосуванням додається.

СЛУХАЛИ: 8. Про затвердження матеріалів технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) та безоплатну передачу земельних ділянок у власність громадянам в м. Бершадь.

ДОПОВІДАЄ: Янчук А.М.- провідний спеціаліст з земельних питань Бершадської міської ради

Міський голова М.Кольченко: В голови комісії є зауваження чи пропозиції.

ВИСТУПИЛИ: Глазов П.Д..- депутат міської ради, член комісії: В комісії немає зауважень.

Кольченко М.І.- міський голова: Якщо немає змін чи доповнень до даного рішення голосуємо за проект рішення в цілому.

ПРОГОЛОСУВАЛО: за – 14, проти – немає, утримались – немає, не голосує- немає.

ВИРІШИЛИ: Рішення додається. Відомість з поіменним голосуванням додається.

СЛУХАЛИ: 9. Про надання дозволу громадянам на виготовлення технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної(их) ділянки(ок) в натурі (на місцевості) в м. Бершадь.

ДОПОВІДАЄ: Янчук А.М.- провідний спеціаліст з земельних питань Бершадської міської ради. В п.1.5 виправити технічну помилку не 0,0500 га  а 0,1000 га.

Міський голова М.Кольченко: В голови комісії є зауваження чи пропозиції.

ВИСТУПИЛИ: Глазов П.Д..- депутат міської ради, член комісії: В комісії немає зауважень.

Кольченко М.І.- міський голова: Голосуємо за проект рішення в цілому з внесеними змінами.

ПРОГОЛОСУВАЛО: за – 14, проти – немає, утримались – немає, не голосує- немає.

ВИРІШИЛИ: Рішення додається. Відомість з поіменним голосуванням додається.

СЛУХАЛИ: 10. Про надання дозволу на розірвання договору оренди земельної ділянки,  укладення договору оренди земельної ділянки,  затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок на правах постійного користування землею в м. Бершадь.

ДОПОВІДАЄ: Янчук А.М.- провідний спеціаліст з земельних питань Бершадської міської ради Прошу п.2.1 викласти в новій редакції:«Проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки Бершадській міській раді із земель комунальної власності, житлової та громадської забудови площею – 0,0009га, для спорудження пам’ятника (пам’ятного знака) «Шевченку Т.Г.» за цільовим призначенням:03.04 Для будівництва та обслуговування будівель громадських та релігійних організацій, за адресою: вулиця Героїв України (площа Героїв України), м. Бершадь Вінницької області, кадастровий №0520410100:00:006:0761, для державної реєстрації права комунальної власності».

І п 2.2. в новій редакції: «Проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки Бершадській міській раді із земель комунальної власності, житлової та громадської забудови площею – 0,0041га, для спорудження пам’ятника (пам’ятного знака) «Героям боротьби за волю України» за цільовим призначенням:03.04 Для будівництва та обслуговування будівель громадських та релігійних організацій, за адресою: вулиця Героїв України (площа Героїв України), м. Бершадь Вінницької області, кадастровий №0520410100:00:005:0544, для державної реєстрації права комунальної власності».  

Міський голова М.Кольченко: В голови комісії є зауваження чи пропозиції.

ВИСТУПИЛИ: Глазов П.Д..- депутат міської ради, член комісії: В комісії немає зауважень.

Кольченко М.І.- міський голова: Голосуємо за проект рішення в цілому з внесеними змінами.

ПРОГОЛОСУВАЛО: за – 14, проти – немає, утримались – немає, не голосує- немає.

ВИРІШИЛИ: Рішення додається. Відомість з поіменним голосуванням додається.

СЛУХАЛИ: 11. Про порядок та умови оплати праці педагогічних працівників дитячих дошкільних навчальних закладів м.Бершадь.

ДОПОВІДАЄ: Нечитайло З.М. – помічник депутата Нечитайло О.Г.

Міський голова М.Кольченко: В голови комісії є зауваження чи пропозиції.

ВИСТУПИЛИ: Москаленко В.О.- депутат міської ради, голова комісії: В комісії немає зауважень.

Кольченко М.І.- міський голова: Якщо немає змін чи доповнень до даного рішення голосуємо за проект рішення в цілому.

ПРОГОЛОСУВАЛО: за – 14, проти – немає, утримались – немає, не голосує- немає.

ВИРІШИЛИ: Рішення додається. Відомість з поіменним голосуванням додається.

СЛУХАЛИ: 12. Депутатський запит Максимчука С.І. «Про звернення Бершадської міської ради до керівника Бершадської місцевої прокуратори».

ДОПОВІДАЄ: О.Рижавська – секретар міської ради.

Міський голова М.Кольченко: В кого є які зауваження та пропозиції.

ВИСТУПИЛИ: Островерх В.Д.- депутат міської ради: Пропоную перенести дане питання на наступну сесію у зв’язку з відсутністю ініціатора проекту рішення.

Гоцуляк П.М.- депутат міської ради: Пропоную поставити даний проект рішення на голосування.

Невеличко А.М.- начальник штабу МГФ з ОГП Бершадського та Чечельницького районів «Народна Самооборона». Доповів про діяльність формування.

Кольченко М.І.- міський голова: Ставлю проект рішення на голосування.

ПРОГОЛОСУВАЛО: за – немає, проти – 3, утримались – 11, не голосує- немає.

ВИРІШИЛИ: Рішення не прийнято. Відомість з поіменним голосуванням додається.

СЛУХАЛИ: 13. Різне.

Глазов П.Д.- депутат міської ради: Висловив подяку за проведену роботу біля кладовища та встановлення паркану. А також підняв питання про стихійні сміттєзвалища і  не контрольоване використання земельних ділянок біля доріг. Вніс пропозицію про інспектора-еколога, який буде слідкувати за дотриманням Правил благоустрою жителями міста.

 Боровецький І.О.- помічник депутат: Проінформував депутатів міської ради про знаходження на його земельній ділянці нічийних будівельних матеріалів та конфлікт з депутатом Максимчуком С.І.

На цьому 20 сесія 7 скликання закінчила свою роботу.

                         Голова сесії                                                  М.Кольченко

                      Секретар сесії                                                 О. Рижавська