Publicada con documentos de Google
Info jagamine kalendris
Actualizado automáticamente cada 5 minutos

Google’i kalendri kihid

  1. Sündmused on kalendrikiht,
  1. kuhu märgitakse kõik üritused, projektid, koolitused, loengud, seminarid, konverentsid, mis toimuvad koolis. Samuti kuuluvad sündmuste hulka õppekäigud ja ekskursioonid, mis toimuvad majast väljas.
  2. Sündmused kannavad kalendrisse sündmuste korraldajad ja vastutajad või osakonnajuhatajad.
  3. Sündmuste nimetused tuleb lahti kirjutada selgelt ja arusaadavalt, et teised mõistaksid, mis sündmusega on tegemist (lühendid ei pruugi kõigile üheselt mõistetavad olla). Kalendri seda osa kasutame kodulehel eelinfona sündmuste kajastamiseks - selleks peab sündmuse nimetus olema kirjeldatud korrektselt.
  4. Sündmuste põhilised sisestajad on direktor, õppedirektor, osakondade juhatajad, arendusdirektor, huvijuht, välissuhete koordinaator, koolitusspetsialist, haridustehnoloog, NÕUKE juhataja, teenindusjuht, õppejuht ja praktika koordinaator.  Kuna õppejuhi kätte koguneb info, kui toimuvad loengud õpilastele, siis oleks tema ülesanne need sündmused kalendrisse kanda juhul kui korraldaja seda pole teinud või pole korraldajal ligipääsu kalendrile. Kui keegi vajab veel täiendavalt õigusi sündmuste sisestamiseks, siis palun pöörduge Airi poole.

  1. Töötajate ärakäimised on kalendrikiht, kuhu on ligipääs kõigil töötajatel. Sinna märgivad kõik töötajad ise oma töölt ärakäimised - lähetused, stažeerimised, koolitused ja kooliskäimised, tervisepäevad, kodutööpäevad, õppeaasta sisse jäävad puhkusepäevad, vabad päevad jmt. See on oluline info kaastöötajatele meie koolisiseselt.

  1. Koosolekud - siia märgivad koosolekud direktor ja osakonnajuhatajad, samuti teised töötajad, kes koosolekuid korraldavad. Õppenõustamiskomisjonide (ÕNK) koosolekute ajakava osakondades - sisestab õppedirektor. Jällegi, kui keegi vajab veel täiendavalt õigusi sündmuste sisestamiseks, siis palun pöördugeharidustehnoloogi poole.

  1. Kooli bussi või auto broneerimine - ligipääs kõigil töötajatel.
  2. Süle- ja tahvelarvutite broneerimine - ligipääs kõigil töötajatel
  3. Õppeaasta plaan - sisestab õppejuht.  Siin võiks kirjas olla ka kõik täiskasvanu õppijate tsükliõppe ajad.
  4. Praktikad - sisestab õppejuht.
  5. Täienduskoolitused - sisestavad koolitusjuht ja/või koolitajad ise.
  6. Sünnipäevad - täidab juhiabi-personalispetsialist.
  7. Välispraktikad - täidab välissuhete koordinaator
  8.  Näitused - täidavad arendusdirektor ja käsitöö suuna õppetöö koordinaator. Kes soovivad näitusi korraldada, kooskõlastab selle käsitöö suuna õppetöö koordinaatoriga.