ПУБЛІЧНИЙ ДОГОВІР (ОФЕРТА) про надання інформаційних послуг (користувачам)

ПУБЛІЧНИЙ ДОГОВІР (ОФЕРТА) про надання інформаційних послуг (ресторанам)

ПУБЛІЧНИЙ ДОГОВІР (ОФЕРТА)  про надання інформаційних послуг (кур’єрам)

 


ПУБЛІЧНИЙ ДОГОВІР (ОФЕРТА)
про надання інформаційних послуг (користувачам)

 

Цей документ є публічною офертою та публічним Договором  і згідно ст. 633, 641 та гл. 63 Цивільного кодексу України її умови однакові для всіх споживачів.

У відповідності з ч. 2 ст. 642 Цивільного кодексу України, звернення за наданням Послуги є акцептом даної оферти, що вважається рівносильним укладенню Договору на умовах, викладених в оферті. Ви повинні повідомити свої персональні дані та надати їх для вільного використання «Mister.Am», в такому разі Договір вважатиметься укладеним, а «Mister.Am» таким, що прийняв на себе зобов’язання надавати послуги, що визначені в предметі Договору.

1. Основні терміни

1.1. «Користувач» - фізична особа, яка досягла вісімнадцятирічного віку, має повну цивільну правоздатність та дієздатність, що є зареєстрованим користувачем або оформила замовлення на сайтах http://mister.am, http://misteram.com.ua, через мобільний додаток HTTP: // гра ? .google.com / магазин / додатки / подробиці ID = am.mister.misteram або за телефонами +380931500700, +380661400500, +380672100400 (далі - Mister.Am) і надає доручення на придбання і доставку продукції Постачальника в межах представленого Сервісу Mister.Am.

1.2. «Постачальник» - юридична особа або фізична особа-підприємець, зареєстрована відповідно до Законодавства, яка реалізує за допомогою Виконавця Продукцію, вказану на Mister.Am, з урахуванням умов даного Договору (Оферта).

1.3. «Виконавець» - власник ресурсів http://misteram.com.ua і http://mister.am, а також мобільного додаток http://play.google.com/store/apps/details?id=am.mister.misteram, який має право від імені та за рахунок Постачальника розміщувати на Mister.Am пропозиції Постачальника укласти Договір купівлі-продажу його Продукції.

1.4. «Продукція» - продукція громадського харчування, яка підлягає реалізації Постачальником на умовах цього Договору (Оферта).

1.5. «Замовлення» - відповідним чином оформлений і розміщений на Mister.Am замовлення Користувача на покупку Продукції Продавця.

1.6. «Сервіс Mister.Am» - це сервіс, який надає Користувачам широкі можливості здійснити швидкий і простий пошук, замовлення і доставку Продукції.

1.7. «Законодавство» - чинне законодавство України.

 

2. Предмет угоди

2.1. Даний Договір є публічною пропозицією (Оферта) Постачальника в особі Виконавця укласти Договір купівлі-продажу Продукції на умовах, зазначених на Mister.Am.

2.2. Користувач, який оформляє замовлення, приймає цю пропозицію (Оферту), беззастережно і безумовно погоджується з умовами оформлення замовлень, продажу та доставки Продукції в межах Сервісу Mister.Am, що передбачені цією офертою, і зобов'язаннями, покладеними на нього, і зобов'язується дотримуватися їх. Про прийняття Користувачем Оферти також може свідчити оплата вартості Продукції способом, зазначеним на сервісі.

2.3. Виконавець не є Постачальником Продукції, в тому числі в розумінні Закону України «Про захист прав споживачів». Всі претензії щодо продажу Продукції, доставки Продукції, якості, кількості та інших умов продажу, можуть пред'являтися виключно до Постачальника такої продукції.

2.4 Виконавець не є особою, яка здійснює прийняття і / або передачу, і / або розгляд претензій від користувачів, пов'язаних з Продукцією, і не здійснює повернення Користувачам грошових коштів за Продукцію і / або обмін Продукції.

2.5. Дана Оферта і інформація про Продукції, представленана сайті, є публічною офертою в контексті ст.ст. 633 і 641 Цивільного кодексу України.

 

3. Оформлення замовлення. Реєстрація на сайті

3.1. Замовлення Продукції може бути оформлений одним із таких способів: клієнтом самостійно на сайтах http://mister.am, http://misteram.com.ua, через мобільний додаток http://play.google.com/store/apps/details ? ID = am.mister.misteram або за телефонами +380931500700, +380661400500, +380672100400. При оформленні замовлення на сайтах http://mister.am, http://misteram.com.ua, через мобільний додаток http://play.google.com/store/apps/details?id=am.mister.misteram або за телефонами +380931500700, +380661400500, +380672100400, Користувач приймає і погоджується з умовами даної Оферти.

3.2. Шляхом заповнення форми замовлення Користувач погоджується на надання точної та правдивої інформації про себе. У разі надання Користувачем недостовірної інформації, Виконавець матиме право відмовити Користувачеві в оформленні та прийнятті його Замовлення і / або відмовити такому Користувачеві в доступі до Сервісу та / або реєстрації.

3.3. Оформлення замовлення дозволяється фізичним особам, які досягли вісімнадцятирічного віку, які мають повну цивільну правоздатність та дієздатність.

3.4. Користувач несе повну відповідальність за безпеку свого логіна і пароля, а також за все, що буде зроблено під його обліковим записом на Сайті.

3.5. Користувачеві рекомендується регулярно міняти свої паролі. Користувач зобов'язується негайно проінформувати Виконавця в разі неавторизованого доступу до його облікового запису третіми особами або про будь-яких інших порушеннях безпеки.

3.6. У разі, якщо Виконавець запідозрить Користувача в скоєнні протиправних дій, в тому числі: шахрайство з банківськими картами, поширення спаму, шкідливих програм, інших діянь, що порушують умови цієї Оферти, Виконавець має право звернутися до відповідних державних органів із заявою та / або заблокувати і / або видалити обліковий запис користувача.

3.7. Шляхом реєстрації та / або оформлення замовлення на Mister.Am Користувач надає Виконавцю повне право (дозвіл) на обробку його персональних даних відповідно до Цивільного кодексу України, надання та / або передачу персональних даних третім особам в порядку і на підставах, визначених чинним Законодавством. Користувач не заперечує проти обробки його персональних даних, якщо така необхідність буде визначена чинним Законодавством, а також повідомляє, що він ознайомлений з Законом України «Про захист персональних даних» від 1 червня 2010 року N 2297-VI зі всіма змінами і доповненнями до нього, зокрема про свої права, визначені цим Законом. Крім того Користувач підтверджує факт повідомлення про включення його персональних даних у відповідну базу персональних даних, про мету збору даних та осіб, яким передаються його персональні дані.

3.8. Користувач шляхом реєстрації та / або оформлення замовлення на Mister.Am дає свою згоду на отримання регулярних розсилок з актуальною інформацією щодо Продукції Продавця, акцій і бонусних програм на свою електронну пошту і / або у вигляді SMS-повідомлень. Користувач має право в будь-який момент відмовитися від послуг регулярних розсилок, звернувшись до Служби підтримки Виконавця за номером телефону або по електронній пошті Виконавця, зазначених на Сайті.

 

4. Інтелектуальна власність та авторське право

4.1. Всі використовувані і розміщені на сайті результати інтелектуальної діяльності, а також сам сайт є інтелектуальною власністю і охороняються законодавством про інтелектуальну власність України, а також відповідними міжнародними угодами і конвенціями. Будь-яке використання розміщених на сайті результатів інтелектуальної діяльності без письмового дозволу Виконавця або законного правовласника є незаконним і може послужити причиною для судового розгляду і притягнення порушників до цивільно-правової, адміністративної та кримінальної відповідальності відповідно до Законодавства.

4.2. Доступ до результатів інтелектуальної діяльності, розміщеним на сайті, надається Виконавцем виключно для особистого некомерційного використання Користувачем з метою ознайомлення з ними виключно через Сервіс, без права на відтворення (в тому числі копіювання / завантаження / збереження) таких об'єктів в пам'ять електронних пристроїв Користувача, а також без права на інше використання, не передбачене цією офертою, в тому числі їх продаж, модифікацію, поширення цілком або частинами і т.п.

4.3. Крім випадків, встановлених цією офертою, а також чинним Законодавством, жоден результат інтелектуальної діяльності, розміщений на сервісі, не може бути скопійований (відтворений), перероблений, поширений, відображений у фреймі, опублікований, викачаний, переданий, проданий або іншим способом використаний цілком або по частинах, без попередньої письмової згоди Виконавця або законного правовласника.

4.4. Виконавець залишає за собою право в будь-який час видаляти з Сервісу будь-які результати інтелектуальної діяльності, розміщені на ньому, без повідомлення Користувача.

 

5. Права і обов'язки Виконавця

5.1. Обов'язки Виконавця:

5.1.1. приймати, обробляти замовлення, повідомляти Користувачеві інформацію щодо змін у статусі замовлення, часу і вартості здійснення доставки;

5.1.2. не розміщувати на Mister.Am будь-які файли, які містять або можуть містити віруси та інші шкідливі програми;

5.1.3. не розміщувати на сайті будь-яку інформацію, що порушує права третіх осіб на результати інтелектуальної діяльності;

5.1.4. приймати грошові кошти в рахунок оплати Продукції, якщо такий спосіб оплати передбачений на Mister.Am;

5.1.5. інші обов'язки Виконавця, передбачені цією офертою.

5.2. Права Виконавця:

5.2.1. змінювати, доповнювати або видаляти будь-яку опубліковану в межах Сервісу інформацію, а також контент і будь-які елементи і складові частини сайту, призупиняти, обмежувати або припиняти доступ Користувача до всіх або до будь-якого з розділів сайту в будь-який час з будь-якої причини або без пояснення причин, в тому числі, в разі порушення Користувачами даної оферти і / або застосованого Законодавства;

5.2.2. зберігати в своїй базі даних інформацію, надану Користувачами при Реєстрації та оформленні Замовлень, в тому числі Персональні дані, протягом необмеженого терміну з метою оформлення нових Замовлень, отримання статистичної інформації та інформування Користувача про діяльність Виконавця;

5.2.3. в будь-який момент вимагати від Користувача підтвердження даних, зазначених при реєстрації і / або оформленні замовлення, і так само запросити в зв'язку з цим підтверджуючі документи (зокрема, документи, що засвідчують особу);

5.2.4. призупинити виконання Замовлення в разі недостатності отриманої від Користувача інформації або наявності сумнівів в її достовірності, повідомивши про це Користувача;

5.2.5. здійснювати запис телефонних розмов між Користувачами і операторами Контакт-Центру з метою підтвердження зроблених Замовлень, наданої Користувачем інформації, умов доставки Замовлень. Записи телефонних розмов можуть зберігатися Виконавцем не більше 12 місяців і після закінчення цього терміну підлягає знищенню. Записи телефонних розмов не можуть бути надані третім особам, за винятком правоохоронних органів або суду в рамках чинного законодавства.

5.2.6. проводити маркетингові заходи, в тому числі, шляхом розсилки актуальної інформації про Продукції Продавця, акціях і бонусних програмах на електронну пошту Користувача та / або у вигляді SMS-повідомлень;

5.2.7. інші права Виконавця, передбачені цією Офертою.

 

6. Права та обов'язки Користувача

6.1. Обов'язки Користувача:

6.1.1. отримувати і оплачувати замовлення і доставку Продукції відповідно до умов, зазначених на сайті, в обумовленому місці і в обумовлений час, і гарантувати достовірність інформації про заявку, місце і час отримання замовлень. У разі зміни даної інформації, Користувач погоджується понести додаткові транспортні витрати;

6.1.2. регулярно знайомитися з інформацією, розміщеною на сайті, включаючи справжню Оферту, з метою своєчасного ознайомлення зі змінами та / або доповненнями. Використання Користувачем можливостей Сервісу після будь-яких змін і / або доповнень означає згоду Користувача з такими змінами та / або доповненнями;

6.1.3. використовувати можливості Сервісу тільки в законних цілях, дотримуватися чинного Законодавство, а також умови цієї Оферти;

6.1.4. надати при реєстрації і / або оформленні замовлення точну, актуальну і повну інформацію про себе, яка може бути запрошена реєстраційними формами Сервісу і / або Виконавцем;

6.1.5. утримуватися від здійснення дій, спрямованих на дестабілізацію роботи Сервісу, здійснення спроб несанкціонованого доступу до сайту, результатами інтелектуальної діяльності, розміщеним на ньому, а також від здійснення будь-яких інших дій, що порушують права Виконавця та / або третіх осіб;

6.1.6. не відтворювати, не повторювати, не копіювати, не продавати, не перепродавати, а також не використовувати будь-яким способом для будь-яких комерційних цілей Сервіс та / або будь-які частини вмісту Сервісу без згоди Виконавця.

6.2. Права Користувача:

6.2.1. на отримання достовірної інформацію про Продукції, представленої на сайті;

6.2.2. на отримання Продукції в обумовленому місці і в обумовлений час;

6.2.3. відмовитися від створеної ним облікового запису, відправивши відповідний запит Виконавцю згідно з формою зворотного зв'язку;

6.2.4. інші права Користувача, передбачені цією Офертою і Законодавством.

 

7. Правила здійснення оплати Продукції

7.1. В рамках Сервісу Виконавець надає Користувачеві можливість здійснити оплату Продукції кур'єру та / або банківським переказом за допомогою платіжної картки.

7.2. Перелік Продукції, ціни, порядок оформлення Замовлень, умови і способи оплати та доставки Продукції і інша інформація вказані на сайті.

7.3. У разі вибору способу оплати Продукції банківським переказом за допомогою платіжної картки, Користувач зобов'язаний провести оплату платіжною карткою згідно подальших інструкцій, представленим на сайті або озвучених оператором. Користувач підтверджує свою згоду на оплату послуг (комісій) третім особам (банку і / або платіжної системи), які забезпечують здійснення платежів за допомогою платіжної картки, якщо такі будуть встановлені.

7.4. Факт оформлення Замовлення і / або оплати Продукції, є підставою для виникнення прав та обов'язків у Постачальника і Користувача за договором купівлі-Продажі продукції.

7.5. При оплаті Продукції Користувач має права, передбачені законодавством про захист прав споживачів.

7.6. Користувачеві відомо, що згідно з Постановою Кабінету Міністрів України від 19.03.1994 року № 172, яким встановлено перелік товарів належної якості, що не підлягають обміну (поверненню), Продукція належної якості поверненню не підлягає.

7.7. При поверненні Продукції неналежної якості обов'язок повернення грошових коштів, сплачених за Продукцію неналежної якості, у всіх випадках лежить на Постачальника Продукції.

7.8. Порядок повернення коштів за Продукцію неналежної якості регулюється Законом України «Про захист прав споживачів», Цивільним кодексом України та внутрішніми документами Продавця, які регулюють такі питання.

7.9. При поверненні Продукції неналежної якості, Виконавець не несе зобов'язання брати участь у вирішенні таких питань.

8. Відповідальність. обмеження відповідальності

8.1. Виконавець надає Користувачеві можливість користуватися Сервісом без жодних гарантій щодо якості, безпеки, можливостей використання Продукції Постачальника, представленої на сайті.

8.2. Повноваження Виконавця обмежуються розміщенням на сервісі від імені та за рахунок Постачальника інформації про Продукції. Права і обов'язки виникають безпосередньо у Постачальника і Користувача і всі претензії пред'являються Постачальнику.

8.3. Користувач розуміє і погоджується, що Виконавець не несе відповідальності перед Користувачем і / або третіми особами:

8.3.1. за якість Продукції, що поставляється, і можливу невідповідність Продукції загальноприйнятим стандартам і / або очікуванням Користувача;

8.3.2. за забезпечення Користувача актуальною, законною і достовірною інформацією про Продукції на сайті несе виключно Постачальник даної Продукції;

8.3.3. за зміст і відповідність інформації і фотоматеріалів, використовуваних / отриманих Користувачем на сайті, Продукції, що поставляється;

8.3.4. за точність і правильність інформації, що надається Користувачем при реєстрації на сайті;

8.3.5. за помилки, упущення, переривання, видалення, дефекти, затримку в обробці або передачі даних, крадіжку, знищення або неправомірний доступ третіх осіб до результатів інтелектуальної діяльності, розміщеним на сайті;

8.3.6. за технічні збої або інші проблеми телефонних мереж або служб, комп'ютерних систем, серверів або провайдерів, комп'ютерного або телефонного обладнання, програмного забезпечення, збоїв сервісів електронної пошти або скриптів з технічних причин;

8.3.7. за збитки, що виникли внаслідок несанкціонованого Використання третіми особами облікового запису користувача;

8.3.8. за будь-який прямий, непрямий, ненавмисний збиток, включаючи упущену вигоду, шкоди честі, гідності або діловій репутації, які виникли в зв'язку з використанням Користувачем Сервісу або результатів інтелектуальної діяльності, розміщених на сервісі.

8.4. Користувач несе відповідальність за точність і достовірність інформації, зазначеної ним при заповненні форми реєстрації на Сайті, за збереження свого облікового запису і пароля, і за всі дії, які виконані на Сайті під його обліковим записом і паролем;

8.5. Користувач несе відповідальність за власні дії у зв'язку зі створенням і розміщенням коментарів на Сервісі, а також у зв'язку з розміщенням інформації на персональних сторінках Сервісу відповідно до чинного Законодавства.

8.6. У разі пред'явлення третіми особами претензій до Виконавця, пов'язаних з діями Користувача на сайті, Користувач зобов'язується своїми силами і за свій рахунок урегулювати розміщення в ній інформації з третіми особами. Якщо в результаті претензій від третіх осіб Виконавцю будуть завдані збитки і / або Виконавець оплатить таким третім особам штрафні санкції, компенсації, збитки, витрати і т.п., Виконавець має право вимагати, а Користувач зобов'язується відшкодувати їх Виконавцю (штрафні санкції, компенсації , збитки, витрати, виплати і т.п.) в повному обсязі.

 

9. Конфіденційність

9.1. Користувач зобов'язується зберігати конфіденційність інформації, яка була ним отримана в процесі використання можливостей Сервісу. Конфіденційної вважається вся інформація щодо Виконавця і Постачальника, Продукції, замовлень і інших даних, які стали відомі Користувачеві.

9.2. Користувач зобов'язується не передавати третім особам конфіденційну інформацію без згоди її власника прав, крім як за запитами уповноважених державних органів та / або тільки у випадках і в порядку, встановлених Законодавством.

9.3. При невиконанні Користувачем зазначених вище вимог, якщо це спричинило неправомірне розголошення конфіденційної інформації, правовласник конфіденційної інформації має право залучити Користувача до відповідальності в порядку, встановленому Законодавством, і вимагати відшкодування завданих збитків в повному обсязі.

9.4. Виконавець залишає за собою право використовувати особисті дані Користувача, отримані в ході реєстрації на Сайті, в маркетингових цілях, в тому числі, з метою інформування Користувача про Продукції Продавця, акціях і бонусних програмах за допомогою електронної пошти та / або SMS-повідомлень.

 

10. Інші положення

10.1. Дана Оферта і всі відносини між Виконавцем і Користувачем, що виникли на підставі цієї Оферти регулюються і тлумачаться відповідно до Законодавства.

10.2. Якщо з тих чи інших причин будь-які з умов цієї Оферти є недійсними або такими, що не мають юридичної сили, це не впливає на дійсність або застосовність інших умов Оферти.

10.3. Дана Оферта укладається на невизначений термін і поширює свою дію на всіх користувачів.

10.4. Всі розбіжності і спори, що виникають у зв'язку з цією Офертою, будуть вирішуватися виключно шляхом переговорів.

10.5. У разі недосягнення згоди шляхом переговорів, всі спори, розбіжності, вимоги та претензії, які виникають щодо цієї Оферти, підлягають вирішенню в судовому порядку відповідно до чинного законодавства.

10.6. Виконавець не приймає участі в можливих конфліктах і суперечках (в т.ч. і судових) між Постачальником і Користувачем.

10.7. Дана Оферт вступає в силу з моменту її розміщення на сайті виконавця.


ПУБЛІЧНИЙ ДОГОВІР (ОФЕРТА)
про надання інформаційних послуг (ресторанам)

 

Цей документ є публічною офертою та публічним Договором  і згідно ст. 633, 641 та гл. 63 Цивільного кодексу України її умови однакові для всіх споживачів.

 

У відповідності з ч. 2 ст. 642 Цивільного кодексу України, звернення за наданням Послуги є акцептом даної оферти, що вважається рівносильним укладенню Договору на умовах, викладених в оферті. Ви повинні повідомити свої персональні дані та надати їх для вільного використання «Mister.Am», в такому разі Договір вважатиметься укладеним, а «Mister.Am»таким, що прийняв на себе зобов’язання надавати послуги, що визначені в предметі Договору.

 

1. ТЕРМІНИ ТА ВИЗНАЧЕННЯ

1.1. «Mister.Am» – Виконавець, що надає Замовнику інформаційні послуги в рамках «сервісу Mister.Am» (web-сайт http://misteram.com.ua, http://mister.am та мобільний додаток http://play.google.com/store/apps/details?id=am.mister.misteram), а також «сервісу Mister.Am Biz» (мобільного додатку Mister.Am Biz https://play.google.com/store/apps/details?id=am.mister.misterambiz або веб-версії сервісу, доступної за адресою http://misteram.com.ua/p/company/XX, де XX - наданий Замовнику ідентифікатор).

1.2 «Замовник» – фізична (або юридична) особа яка за допомогою засобів телекомунікаційного зв’язку звертається до Виконавця з метою отримання  інформаційних послуг стосовно продажу та доставки власного Товару (продукції/продуктів харчування), який має право замовити Покупець.

1.3 «Товар» - готові страви, продукти харчування та інша продукція, які продає Замовник.

1.4. Інформаційна послуга – надання Замовнику можливості розміщення інформації про Товари в рамках сервісу Mister.Am та доступу до панелі управління замовленнями в рамках сервісу Mister.Am.Biz.

1.5. «Покупець» - фізична (або юридична) особа, що зробила замовлення на певний Товар за допомогою сервісу Mister.Am або за телефоном з наміром його придбання та доставки за адресою, вказаною в замовленні.

1.6. «Кур’єр» - фізична (або юридична) особа, що згідно укладеного публічного договору (оферти) з Mister.Am, взяла на себе обов’язок щодо вчасної доставки Товару Замовника Покупцю.

 

2. ПРЕДМЕТ  ТА ЦІНА ДОГОВОРУ

2.1. Замовник розміщує в межах сервісу Mister.Am інформацію, що стосується власних Товарів, яку Покупець має можливість переглянути та використати для замовлення.

2.2. Замовник отримує доступ до сервісу Mister.Am Biz  для перегляду і управління замовленнями, які надійшли від Покупця.

2.3. Доставка замовленого Покупцем Товару Замовника може бути здійснена Кур’єром.

2.4. Виконавець зобов‘язується надати Замовнику можливість розміщення інформації про Товари в рамках сервісу Mister.Am, а також доступ до панелі управління замовлення в рамках сервісу Mister.Am Biz.

2.5. Замовник зобов‘язується  сплачувати суму винагороди за надані інформаційні послуги Виконавцем. Вартість оплати за інформаційні послуги встановлюється Виконавцем та проводиться за підсумком наданих Замовнику замовлень.

2.6. Оплата за інформаційні послуги, надані  Виконавцем за попередній місяць, проводиться Замовником до 10-го числа поточного місяця.

 

3. ПОРЯДОК НАДАННЯ ІНФОРМАЦІЙНИХ ПОСЛУГ

3.1. Послуга надається Замовнику на підставі Договору, який укладається між Замовником та Виконавцем шляхом вчинення Сторонами дій, що свідчать про згоду дотримуватися оприлюднених Правил публічної оферти. Договір про надання послуги укладається шляхом акцепту Замовником дійсної публічної оферти, що містить всі істотні умови договору, без підписання Сторонами.

3.2. Повним і беззастережним акцептом дійсної публічної оферти у відповідності до статті Цивільного законодавства України є факт звернення до Виконавця за наданням відповідних послуг, який настає безпосередньо з моменту початку використання сервісу Mister.Am та/або сервісу Mister.Am Biz.

3.3. Момент акцепту дійсної публічної оферти, що визначений п.3.2., вважається моментом укладання Договору. Договір, укладений за допомогою акцепту публічної оферти, має юридичну чинність у відповідності зі статтею 642 Цивільного кодексу України і є рівносильним договору, підписаному Сторонами.

 

4. ЗОБОВ’ЯЗАННЯ ВИКОНАВЦЯ

4.1. Виконавець зобов’язується своєчасно і належним чином надавати інформаційні послуги Замовнику.

4.2. Виконавець зобов’язується забезпечити цілодобове безперервне функціонування сервісу Mister.Am та сервісу Mister.Am Biz.

 

5. ЗОБОВ’ЯЗАННЯ ЗАМОВНИКА

5.1. Замовник зобов’язується повідомити правдиві персональні дані щодо адреси, місця знаходження Замовника, його номера телефону, Товару, зокрема актуальної ціни, складу, а також інші необхідні дані, що запитуються Покупцем.

5.2. Замовник зобов’язується надати у вільне використання всі запитувані у нього персональні дані Виконавцю, в тому числі для подальшого надання вказаних даних Виконавцем третім особам без повідомлення про це Замовника.

5.3. Замовник зобов’язується не здійснювати зловживання правом на звернення за отриманням відповідної інформації без наявної на це необхідності.

5.4. Замовник погоджується з усіма без винятку умовами Договору, а також гарантує, що має повне право та повноваження на укладення і виконання цього Договору.

5.5. Замовник зобов’язується забезпечити належне виконання отриманих через сервіс Mister.Am Biz замовлень Покупців.

 

6. ПРАВА ВИКОНАВЦЯ

6.1. З метою надання Покупцям інформації про Товари Замовника Виконавець здійснює розміщення інформації щодо цих Товарів в межах сервісу Mister.Am.

 

7. ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ СТОРІН

7.1. Виконавець не несе відповідальності за якість проданих Замовником Товарів Покупцям і наслідки їх споживання.

7.2. У випадку неналежного виконання Замовником зобов’язань за цим Договором, що призвело до виникнення претензій з боку Покупців або інших третіх осіб, Замовник зобов’язується самостійно розглянути такі скарги та здійснити усунення зазначених недоліків роботи та інформації щодо розміщеного Товару.

 

8. ВИРІШЕННЯ СПОРІВ

8.1. Будь – які спори та розбіжності, що прямо або опосередковано стосуються чи випливають з цього Договору, Сторони будуть вирішувати шляхом переговорів та у передбаченому законом порядку.

8.2. Жодна із Сторін не звільняється від своїх зобов’язань за цим Договором, як при наявності будь – якого спору чи розбіжностей, так і у випадку передачі спірного питання на розгляд господарського суду.

 

9. ОБСТАВИНИ НЕПЕРЕБОРНОЇ СИЛИ (ФОРС-МАЖОР)

9.1. Сторони звільняються від відповідальності за цим Договором, якщо невиконання або неналежне виконання зобов’язань було обумовлено настанням форс-мажорних обставин, таких як війни, повені, епідемії, страйки, ембарго.

 

10. СТРОК ДІЇ ДОГОВОРУ

10.1. Строк дії цього Договору  - необмежений, за виключенням оговорених правовідносин та передбачених відповідно строків обслуговування з окремими суб’єктами господарської діяльності.

 

11. ПЕРСОНАЛЬНІ ДАНІ

11.1. Замовник, користуючись інформаційною послугою Виконавця, в той же час залишаючи будь-яку інформацію про себе, однозначно і добровільно надає згоду і дозволяє Виконавцю здійснення будь-якої дії або сукупності дій повністю або частково в інформаційній (автоматизованій) системі та/або картотеці персональних даних, пов’язаних зі збором, реєстрацією, накопиченням, зберіганням, адаптацією, зміною, поновленням, використанням та поширенням, включаючи реалізацію і передачу, знеособленням, знищенням (далі разом - обробка) всіх переданих Замовником персональних даних на необмежений термін з метою надання Послуг, передбачених Договором, забезпечення реалізації цивільно-правових та господарсько-правових відносин, підготовки відповідно до вимог законодавства статистичної, адміністративної та іншої інформації з питань господарської діяльності суб’єкта підприємницької діяльності, а також ведення податкового та бухгалтерського обліку, розповсюдження електронних тематичних розсилок та/або іншої інформації, пов’язаної з діяльністю Виконавця за умови дотримання їх захисту відповідно до вимог відповідно до Закону України «Про захист персональних даних» від 1 червня 2010 року, № 2297-УІ.

11.2 Замовник також підтверджує відсутність будь-яких застережень щодо обмеження права на обробку переданих ним персональних даних, а також свою добровільну згоду на використання таких даних Виконавцем, надання права обробки, доступу і розповсюдження будь-яким третім особам у вищевказаних цілях на необмежений термін без повідомлення про такі передачі персональних даних.

 

12. ІНШІ УМОВИ

12.1. Виконавець не зобов'язаний зберігати дані Замовника (відомості з реєстраційної форми, статистику і т. д.) після розірвання Договору з Замовником.

12.2. Виконавець залишає за собою право змінювати будь-які з Умов даного Договору в будь-який час шляхом опублікування тексту зміненого пункту або нового Договору на сайті http://misteram.com.ua.

12.3. Виконавець не є податковим агентом Замовника, усі витрати і відповідальність по сплаті штрафів і податків Замовник повністю бере на себе.

12.5. Виконавцем («Mister.Am»), що здійснює інформаційне забезпечення Замовника, фактично являється ФО-П Меженкова О.В. в місті Чернігові, ФО-П Яроцька О.М. в місті Хмельницькому, ФО-П Музикант В.В. в місті Суми, ФО-П Колотовкін А.Г. в місті Житомир, ФО-П Поцілуйко Є.С. в місті Черкаси, ФО-П Сірік Т.О. в місті Кропивницький.

 


ПУБЛІЧНИЙ ДОГОВІР (ОФЕРТА)
про надання інформаційних послуг (кур’єрам)

 

Цей документ є публічною офертою та публічним Договором  і згідно ст. 633, 641 та гл. 63 Цивільного кодексу України її умови однакові для всіх споживачів.

У відповідності з ч. 2 ст. 642 Цивільного кодексу України, звернення за наданням Послуги є акцептом даної оферти, що вважається рівносильним укладенню Договору на умовах, викладених в оферті. Ви повинні повідомити свої персональні дані та надати їх для вільного використання «Mister.Am», в такому разі Договір вважатиметься укладеним, а «Mister.Am» таким, що прийняв на себе зобов’язання надавати послуги, що визначені в предметі Договору.

1. ТЕРМІНИ ТА ВИЗНАЧЕННЯ

1.1. «Mister.Am» – Виконавець, що надає Замовнику інформаційні послуги в рамках «сервісу Mister.Am Biz» (мобільного додатку Mister.Am Biz https://play.google.com/store/apps/details?id=am.mister.misterambiz або веб-версії сервісу, доступної за адресою http://misteram.com.ua/p/courier/XX, де XX - наданий Замовнику ідентифікатор).

1.2. «Замовник» – фізична (або юридична) особа, яка за допомогою засобів телекомунікаційного зв’язку звертається до Mister.Am з метою отримання інформації, яку в подальшому використовує для доставки Товарів Закладу Покупцю.

1.3. «Заклад» - фізична (або юридична) особа, що згідно укладеного публічного договору (оферти) з Mister.Am, взяла на себе обов’язок щодо виготовлення та/або продажу Товару Покупцю.

1.4 «Товар» - готові страви, продукти харчування та інша продукція, які продає Заклад.

1.5. «Інформаційна послуга – надання Замовнику доступу до сервісу  Mister.Am Biz з даними про поточні замовлення Покупців.

1.6. «Покупець» - фізична (або юридична) особа, що зробила замовлення на певний Товар за допомогою web-сайту http://misteram.com.ua, http://mister.am, мобільного додатку http://play.google.com/store/apps/details?id=am.mister.misteram або за телефоном (в подальшому -  «сервіс Mister.Am») з наміром його придбання та доставки за адресою, вказаною в замовленні.

1.7. «Звітний період» – встановлений строк, протягом якого Виконавець надавав інформаційні послуги Замовнику.

1.8. «Право на інформацію» – передбачена конституцією, законом України «Про інформацію» та іншими нормативно-правовими актами можливість вільного одержання, використання, поширення, зберігання та захисту інформації,  необхідної  для  реалізації  своїх  прав,свобод  і законних інтересів.

1.9. «Запит» – звернення Замовника засобами зв’язку за отриманням відповідної інформації, надання якої є сферою діяльності Mister.Am  згідно умов Договору.

 

2. ПРЕДМЕТ  ТА ЦІНА ДОГОВОРУ

2.1. Виконавець зобов‘язується надавати Замовнику інформаційні послуги на умовах та в порядку, передбачених у цьому Договорі, а Замовник зобов‘язується приймати надані послуги, та відповідно до отриманої інформації здійснювати доставку Товару за місцем, визначним Покупцем, за що і отримує винагородження від останнього.

2.2. Вартість оплати за інформаційні послуги встановлюється Виконавцем та проводиться за підсумком виконаних заявок Замовником.

 

3. ПОРЯДОК НАДАННЯ ІНФОРМАЦІЙНИХ ПОСЛУГ

3.1. Послуга надається Замовникові на підставі Договору, який укладається між Замовником та Виконавцем шляхом вчинення Сторонами дій, що свідчать про згоду дотримуватися оприлюднених Правил публічної оферти. Договір про надання послуги укладається шляхом акцепту Замовником дійсної публічної оферти, що містить всі істотні умови договору, без підписання Сторонами.

3.2. Повним і беззастережним акцептом дійсної публічної оферти у відповідності до статті Цивільного законодавства України є факт звернення до Виконавця за наданням відповідних послуг, який настає безпосередньо з моменту початку використання сервісу Mister.Am Biz.

3.3. Момент акцепту дійсної публічної оферти, що визначений п.3.2., вважається моментом укладання Договору. Договір, укладений за допомогою акцепту публічної оферти, має юридичну чинність у відповідності зі статтею 642 Цивільного кодексу України і є рівносильним договору, підписаному Сторонами.

 

4. ЗОБОВ’ЯЗАННЯ ВИКОНАВЦЯ

4.1. Виконавець зобов’язується своєчасно і належним чином надавати інформаційні послуги Замовнику.

4.2. Виконавець зобов’язується забезпечити цілодобове безперервне функціонування сервісу Mister.Am Biz.

 

5. ЗОБОВ’ЯЗАННЯ ЗАМОВНИКА

5.1. Замовник зобов’язується повідомити правдиві персональні дані щодо адреси, місця знаходження Замовника, його номера телефону, часу та маршруту слідування до конкретного місця, а також інші необхідні дані, для здійснення діяльності Виконавця.

5.2. Замовник зобов’язується надати у вільне використання всі запитувані у нього персональні дані Виконавцю, в тому числі для подальшого надання вказаних даних Виконавцем третім особам, без повідомлення про це Замовника.

5.3. Замовник зобов’язується не здійснювати зловживання правом на звернення за отриманням відповідної інформації, без наявної на це необхідності.

5.4. Приймаючи умови Договору означає згоду Замовника з усіма без винятку умовами Договору. А також Замовник гарантує, що має повне право та повноваження на укладення і виконання цього Договору.

5.5. Забезпечити вчасне та належне виконання отриманих через сервіс Mister.Am Biz замовлень Покупців, шляхом доставляння Товару за місцем, визначеним Покупцем.

 

6. ПРАВА ВИКОНАВЦЯ

6.1. З метою впорядкування діяльності та забезпечення функціонування сервісу Mister.Am Biz, Виконавець здійснює збір інформації щодо специфіки запитів Змовників, персональних даних Замовників.

 

7. ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ СТОРІН

7.1. У випадку неналежного виконання Замовником зобов’язань за цим Договором, що призвело до виникнення претензій з боку Покупців або інших третіх осіб, Виконавець зобов’язується самостійно розглянути такі скарги та здійснити усунення зазначених недоліків роботи.

 

8. ВИРІШЕННЯ СПОРІВ

8.1. Будь – які спори та розбіжності, що прямо або опосередковано стосуються чи випливають з цього Договору, Сторони будуть вирішувати шляхом переговорів та у передбаченому законом порядку.

8.2. Жодна із Сторін не звільняється від своїх зобов’язань за цим Договором, як при наявності будь – якого спору чи розбіжностей, так і у випадку передачі спірного питання на розгляд господарського суду.

 

9. ОБСТАВИНИ НЕПЕРЕБОРНОЇ СИЛИ (ФОРС-МАЖОР)

9.1. Сторони звільняються від відповідальності за цим Договором, якщо невиконання або неналежне виконання зобов’язань було обумовлено настанням форс-мажорних обставин, таких як війни, повені, епідемії, страйки, ембарго.

 

10. СТРОК ДІЇ ДОГОВОРУ

10.1. Строк дії цього Договору  - необмежений, за виключенням оговорених правовідносин та передбачених відповідно строків обслуговування з окремими суб’єктами господарської діяльності.

 

11. ПЕРСОНАЛЬНІ ДАНІ

11.1. Замовник, користуючись інформаційною послугою сервісу «Mister.Am Biz», в той же час залишаючи будь-яку інформацію про себе, однозначно і добровільно надає згоду і дозволяє Виконавцю здійснення будь-якої дії або сукупності дій повністю або частково в інформаційній (автоматизованій) системі та/або картотеці персональних даних, пов’язаних зі збором, реєстрацією, накопиченням, зберіганням, адаптацією, зміною, поновленням, використанням та поширенням, включаючи реалізацію і передачу, знеособленням, знищенням (далі разом - обробка) всіх переданих Замовником персональних даних на необмежений термін з метою надання Послуг, передбачених Договором, забезпечення реалізації цивільно-правових та господарсько-правових відносин, підготовки відповідно до вимог законодавства статистичної, адміністративної та іншої інформації з питань господарської діяльності суб’єкта підприємницької діяльності, а також ведення податкового та бухгалтерського обліку, розповсюдження електронних тематичних розсилок та/або іншої інформації, пов’язаної з діяльністю Виконавця за умови дотримання їх захисту відповідно до вимог відповідно до Закону України «Про захист персональних даних» від 1 червня 2010 року, № 2297-УІ.

11.2 Замовник також підтверджує відсутність будь-яких застережень щодо обмеження права на обробку переданих ним персональних даних, а також свою добровільну згоду на використання таких даних Виконавцем, надання права обробки, доступу і розповсюдження будь-яким третім особам у вищевказаних цілях на необмежений термін без повідомлення про такі передачі персональних даних.

 

12. ІНШІ УМОВИ

12.1. Виконавець має право видалити Замовника та розірвати з ним Договір, якщо Замовник не виконав жодного замовлення протягом 1 (одного) місяця.

12.2. Виконавець не зобов'язаний зберігати дані Замовника (відомості з реєстраційної форми, статистику і т. д.) після розірвання Договору з Замовником.

12.3. Виконавець залишає за собою право змінювати будь-які з Умов даного Договору в будь-який час шляхом опублікування тексту зміненого пункту або нового Договору на сайті http://misteram.com.ua. У разі якщо Виконавець продовжує приймати заявки, це підтверджує прийняття ним змін у цей договір або нового договору.

12.4. Виконавець не є податковим агентом Замовника, усі витрати і відповідальність по сплаті штрафів і податків Замовник повністю бере на себе.

12.5. Виконавцем («Mister.Am»), що здійснює інформаційне забезпечення Замовника, фактично являється ФО-П Циганенко Я.П. в місті Чернігові, ФО-П Яроцька О.М. в місті Хмельницькому, ФО-П Музикант В.В. в місті Суми, ФО-П Колотовкін А.Г. в місті Житомир, ФО-П Поцілуйко Є.С. в місті Черкаси, ФО-П Сірік Т.О. в місті Кропивницький.