Інформаційний центр обласного педагогічного марафону, присвяченого 100-річчю Василя Сухомлинського

25 вересня 2017 року

У м. Благовіщенському урочисто стартує очний етап Марафону.

21 вересня 2017 року

Олександрівський та Маловисківський райони отримали право доступу для висвітлення виконаних завдань Марафону на презентації зі спільним доступом.

16 червня 2017 року

Звертаємо увагу на розмаїття розробок уроків, підготовлених під час виконання творчо-дослідницього завдання Марафону “Урок. Гурткове заняття”.

Матеріали презентовані педагогічними працівниками Вільшанського, Новоархангельського, Гайворонського, Голованівського та Петрівського районів і міста Знам’янки.

Технічна довідка: якщо Вам не вистачає місця для розміщення на слайді, то створюйте новий слайд, на якому розміщуйте продовження таблиці.

15 червня 2017 року

Розпочали роботу по наповненню презентацій зі спільним доступом педагогічні працівники Вільшанського, Новоархангельського, Благовіщенського, Гайворонського районів і міста Знам’янки.

14 червня 2017 року

Просимо завершити роботу над технологічною карткою Марафону та надіслати її на адреси koippo414@gmail.com та koippo412@gmail.com творчу локацію, де проведення презентаційних заходів передбачено на базі міста Бобринець.

03 червня 2017 року

Педагогічні працівники міст Знам’янка та Мала Виска отримали право доступу для висвітлення виконаних завдань Марафону на презентації зі спільним доступом.

31 травня 2017 року

Шановні учасники Марафону!

Просимо завершити роботу над технологічною карткою Марафону та надіслати її на адреси koippo414@gmail.com та koippo412@gmail.com

30 травня 2107 року

Педагогічні працівники Благовіщенського та Онуфріївського районів отримали право доступу для висвітлення виконаних завдань Марафону на презентації зі спільним доступом.

29 травня 2017 року

Педагогічні працівники Новоархангельського району отримали право доступу для висвітлення виконаних завдань Марафону на презентації зі спільним доступом.

25 травня 2017 року

Шановні учасники Марафону!

Пропонуємо ознайомитися з матеріалами методичного об'єднання вчителів початкових класів НВК "Голованівська ЗШ І-ІІІ ступенів ім. Т.Г. Шевченка - гімназія".

Запрошуємо переглянути оригінальне представлення та розміщення розроблених уроків (фестиваль уроків) на сайті Побузької ЗШ І-ІІІ ступенів Голованівського району.

24 травня 2017 року

Педагогічні працівники Голованівського району та методичні працівники міста Світловодська розпочали змістове наповнення презентації зі спільним доступом.

22 травня 2017 року

Педагогічні працівники Петрівського району розпочали змістове наповнення презентації зі спільним доступом.

22 травня 2017 року

Ще один навчальний заклад Голованівського району отримав право доступу для висвітлення виконаних завдань Марафону на презентації зі спільним доступом.

19 травня 2017 року

Вільшанський район - право доступу для висвітлення виконаних завдань Марафону на презентації зі спільним доступом відкрито для всіх адрес за запитом, крім tatianaprotsik@gmail.com , яка містить помилку в написанні. Уточніть, будь ласка, та повторно надішліть адресу.

Працівнкам ММК м. Світловодська надано спільний доступ до презентації для висвітлення роботи в обласному педагогічному марафоні «Штрихи до портрета Василя Сухомлинського».

Гайворонський район отримав право доступу для висвітлення виконаних завдань Марафону на презентації зі спільним доступом.

15 травня 2017 року

Бобринецький район отримав право доступу для висвітлення виконаних завдань Марафону на презентації зі спільним доступом.

11 травня 2017 року

Голованівський район отримав право доступу для висвітлення виконаних завдань Марафону на презентації зі спільним доступом.

10 травня 2017 року

Петрівський район розпочав отримувати права доступу для висвітлення виконаних завдань Марафону на презентації зі спільним доступом.