XVIII NIEDZIELA ZWYKŁA

15.10.2017

Dzisiejsza kolekta przeznaczona jest na bieżące potrzeby parafii.

·        Dzisiaj zapraszamy wszystkich na nabożeństwo różańcowe o godz. 1600 w kościele, a o 1500 przy krzyżu na Ameryce.

 

·        Dzisiaj przed kościołem możliwość zakupienia Kremówek Papieskich, które sprzedawać będzie młodzież oazowa, a z których dochód przeznaczony będzie na dofinansowanie letnich rekolekcji.

 

·        W tygodniu zapraszamy wszystkie dzieci, młodzież i dorosłych na nabożeństwa różańcowe pół godziny przed wieczorną Mszą św., a w niedzielę dodatkowo o 1500 przy krzyżu na Ameryce. Strażakom dziękujemy za zabezpieczenie miejsca modlitwy.

 

·        W czwartek i w piątek w naszej parafii przypada wizytacja kanoniczna ks. bpa Adama. W piątek 20 października o godz. 1500 zapraszamy na Koronkę do Miłosierdzia Bożego i spotkanie

z ks. Biskupem wszystkich parafian i poczty sztandarowe oraz grupy: Żywy Różaniec, Jezu Ufam Tobie, Domowy Kościół, Radio Maryja, Apostolstwo Dobrej Śmierci, Grupę Modlitewną, Chór, Koło Gospodyń Wiejskich, Pomoc Aleppo – Rodzina Rodzinie i Caritas parafialny. W niedzielę o godz. 1015 na spotkanie z ks. Biskupem zapraszamy Dzieci Maryi, Ministrantów i Oazę Młodzieżową. Polecajmy dobre przeżycie wizytacji w modlitwie. Szczegóły dotyczące wizytacji znajdują się w gablotce i wiadomościach parafialnych.

 

·        W środę 18 października o godz. 1800 spowiedź przed bierzmowaniem. Po spowiedzi spotkanie modlitewne dla kandydatów do bierzmowania. Bierzmowańcy przychodzą z rodzicami. Obecność obowiązkowa. W czwartek 19 października po Mszy św. wieczornej odbędzie się próba dla bierzmowańców i świadków.

 

·        W czwartek o godz. 700 zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu.

 

·        W piątek 20 października o godz. 1630 zapraszamy na uroczystą Mszę św. w czasie której

Ks. Biskup Adam Wodarczyk udzieli Sakramentu Bierzmowania młodzieży naszej parafii.

W piątek nie będzie nabożeństwa różańcowego.

 

·        W najnowszym numerze Gościa Niedzielnego polecamy artykuły: - O sporze wokół ustaw sądowniczych i zakazie aborcji eugenicznej; - Uspokój się kobieto!; - Dżuma XXI wieku.

 

·        W przyszłą niedzielę kolekta przeznaczona będzie na misje. Serdeczne Bóg zapłać za dzisiejsze ofiary.