logo-mini.jpg

Tax NEWS

25/07/2017

Нардепи знову хочуть обмежити безмитне ввезення товарів

Група народних депутатів зареєструвала у Верховній Раді законопроект, який передбачає безмитне ввезення товарів для компаній і громадян протягом одного місяця на суму 150 євро. Про це йдеться в тексті законопроекту №6755, опублікованому на сайті парламенту.

У 2028 році номінальний ВВП може перевищити 6 трильйонів гривень

У 2028 році номінальний ВВП може скласти 6 435 млрд гривень, інфляція - 4%. Прожитковий мінімум для непрацездатних осіб через десять років прогнозується у розмірі 2 798 грн, мінімальна зарплата – 8 319 грн. Мінімальна пенсія становитиме 40% від мінімальної зарплати і складе 3327,6 грн.

Українських заробітчан примусять сплачувати страхові внески до пенсійного фонду України

За словами Реви, Мінсоцполітики має намір співпрацювати з країнами ЄС у питаннях легалізації українських заробітчан для врегулювання виплат їх роботодавцями страхових внесків в Україні. Юрай Сівачек наголосив на готовності словацького міністерства соцполітики працювати спільно з українською стороною над вирішенням проблем у цій сфері.

Козак: Замість корупційного податку на прибуток буде запроваджений дієвіший механізм 

Сьогодні податок на прибуток приносить у бюджет тільки 6% доходів, але вимагає дуже багато перевірок працівників ДФС. Відтак експерти запропонували скасувати цей корупційний податок, замінивши його податком на виведений капітал, який оподатковуватиме тільки ті кошти, які бізнесмен витягує з бізнесу на споживання або виводить за кордон.

Раде предложили поднимать «минималку» в течение года

Раде предложили повышать «минималку» в течение года в зависимости от уровня инфляции. Соответствующий законопроект зарегистрировали в парламенте под номером 6731 17 июля. Инициатором законопроекта выступает украинский депутат Сергей Каплин.

Італія допоможе Україні з реформами у фінансовій сфері

Згідно з інформацією прес-служби, особливу увагу було приділено питанню створення в Україні Служби фінансових розслідувань - органу по боротьбі з економічними злочинами проти держави, чий функціонал буде схожий з діяльністю італійської фінансової гвардії.

Уряд шукатиме нові методи взаємодії бізнесу і силовиків - Петренко

На найближчому засіданні уряду буде створено робочу групу, яка займеться пошуком нових механізмів відносин між бізнесом та правоохоронними і силовими структурами. Про це на сьогоднішній прес-конференції повідомив міністр юстиції України Павло Петренко.

Ринок землі на паузі: як Україна використає цей час

Як зауважив експерт Михайло Соколов, більшість аграріїв не хоче введення ринку землі в найближчому майбутньому і категорично проти, якщо його будуть вводити без їх участі — з забороною або мізерними лімітами на площу с/г земель, які може купити с/г товаровиробник, тобто юридична особа.

Влада свідомо перетворює Україну на сировинний придаток, – Головко

Українська влада не створила сприятливих умов для того, щоб до нас прийшли іноземні інвестори. Бізнес зіштовхується із серйозними проблемами – корупцією та дорогими енергоресурсами. Таким чином політики свідомо знищують українське виробництво, щоб перетворити державу на сировинний придаток.

Пенсійну реформу спіткали конкуренти. Що на неї чекає восени

За інформацією джерел, для міністра соцполітики Андрія Реви та прем'єр-міністра головне — зберегти цілісність свого проекту на етапі підготовки до другого читання і не допустити його розмиття поправками або альтернативними ініціативами.

Минфин инициирует объединение отчетности по НДФЛ, военному сбору и ЕСВ

Основными целями принятия указанного законопроекта является упрощение ведения бизнеса и повышения эффективности работы контролирующих органов за счет создания единого унифицированного документа путем объединения отдельных видов отчетности.

Гройсман: Головна мета земельної реформи - відродження фермерства

"Ніхто не має права через коліно проводити цю реформу, має бути діалог, розуміння, і я сьогодні такий діалог веду, передусім, з фермерами", - зауважив Гройсман. Він додав, що опрацювання моделі обігу земель в Україні - надчутливе питання, яке потребує ретельного обговорення й залучення широкого кола громадськості.

Хтось дуже хоче дешево купити російські банки в Україні - Уманський

Про нюанси пенсійної реформи, негативні наслідки податкової реформи Наталії Яресько, недоліки "спрощенки", а також про те, що насправді стоїть за атакою на російські банки в Україні - в бесіді з позаштатним радником президента України Ігорем Уманським.

Сергій Алєксєєв: Без запровадження <<нульової>> декларації механізм е-декларування недієвий

"В цьому винні не люди, а система, в якій вони були. А що ми зараз зробили: ми виокремили групу людей і зобов'язали заповнювати е-декларації, щоб потім відповідати за це, хоча більшість навіть і не знає, як свої заощадження заробляли батьки. Треба демонтувати цю систему і запровадити на рівні з е-декрараціями "нульову" декларацію, визначивши точку відліку", - вважає народний депутат Сергій Алєксєєв.

Експерт: електронна акцизна марка для тютюну і алкоголю  - це "окозамилювання"

Електронна акцизна марка, запровадження якої пропонує Кабінет міністрів України, не стане дієвим механізмом у боротьбі із контрабандними підакцизними товарами. Таку думку висловив завідувач відділу контролю над тютюном та алкоголем Інституту стратегічних досліджень МОЗ України Костянтин Красовський.

Как и когда в Украине заработает накопительная пенсионная система

Поскольку третий уровень в Украине не прижился, депутаты предлагают сосредоточиться на обязательной накопительной системе. Законопроект №6677 предусматривает с 2018 года обязательные взносы в размере 2% от заработка (для наемных сотрудников от зарплаты, для ФЛП — от дохода), а также их ежегодное увеличение на 1% до 7% в 2023 году.

Скандал із законопроектом №6489: Розенко оцінив нинішню систему штрафів

За задумом ініціаторів, законопроект №6489 спрямований на зменшення тиску на підприємців і бізнес. Однак віце-прем'єр-міністр зазначив, що зі сторони інспекторів праці будь-яких системних зловживань у цьому напрямку поки не спостерігалося.

Украина почти треть бюджета тратит на обслуживание и погашение кредитов: сколько должен каждый украинец и ждать ли дефолта

Общий государственный долг Украины превысил 74 миллиарда долларов. Каждый год из бюджета приходится выделять десятки миллиардов гривен на обслуживание кредитов и отдельно – на их погашение. Долги приходится возвращать с процентами. Только в этом году 31% от всей расходной части бюджета "съели" кредиты.

Привіт від фіскалів: чи є життя після того, як "заблокували" податкову накладну?

Антон Поляничко, радник голови Вищого адміністративного суду України, стверджує, що поки не було неправомірних відмов в реєстрації, відповідно й судових позовів. Але це може статися. Експерт каже, що справжність чи "фіктивність" податкової накладної і за чинним законодавством визначається лише поданим підприємцем пакетом документів на підтвердження.

Что ждет украинцев осенью: кратко о главных нововведениях пенсионной реформы

На размер пенсии влияет всего три показателя: средняя зарплата по стране, размер собственной зарплаты и стаж. В формуле расчета пенсии, согласно ст.40 закона "Об общеобязательном пенсионном страховании", учитывается как соотношение собственной зарплаты к средней за каждый расчетный месяц, так и средняя зарплата по стране за три года.

Нардеп: Законопроект про пенсійну реформу – неконституційний

“Діра в пенсійному фонді зараз 142 мільярди. А через два роки вона може складати половину бюджету країни. Отже пенсійна реформа потрібно однозначно. Зрозуміло, що для наповнення Пенсійного фонду є два шляхи - перший - створювати нові робочі місця для збільшення надходжень з податків, другий — балансувати витрати фонду”, - Вадим ІВЧЕНКО.