GÜNCEL DUYURULAR

Çalıştayın İptaline İlişkin Kamuoyu Duyurusu (02.08.2016)

15 Temmuz 2016 tarihinde gerçekleşen darbe girişimi nedeniyle Anayasanın 120'nci maddesi ile 2935 sayılı Olağanüstü Hal Kanunu'nun 3'üncü Maddesi uyarınca ülke genelinde 21 Temmuz 2016 tarihinden itibaren doksan (90) gün süreyle Olağanüstü Hal (OHAL) ilan edilmiştir. 1-3 Eylül 2016 tarihinde Artvin Hopa ve Batum’da gerçekleştirilmesi planlanan VII. Kamu Politikaları Çalıştayı’nın bu olağanüstü koşullar içinde sağlıklı bir biçimde gerçekleştirilmesinin mümkün olamayacağı öngörülmüştür. Bu bağlamda Artvin Çoruh Üniversitesi ve Batumi Shota Rustaveli University işbirliği çerçevesinde gerçekleştirilmesi planlanan söz konusu çalıştay organizasyonunun iptal edilmesine karar verilmiştir.

Çalıştay için bildiri gönderen herkese teşekkür eder, bu olağanüstü durumdan kaynaklanan iptal işleminden dolayı herkesten özür diliyoruz. Çalıştay kapsamında kabul edilen bildirilerin hiçbir şekilde basımı ve yayımı gerçekleştirilmemiş olup tüm telif hakları bildiri sahiplerine aittir.

Kamuoyuna saygıyla duyurulur. 02.08.2016

Çalıştay Düzenleme Kurulu

Çalıştay Programı (30.06.2016)

Çalıştay programı için tıklayınız.

Programa ulaşmak için ayrıca aşağıdaki linki de kullanabilir siniz.

http://www.artvin.edu.tr/files/upload/duyurular//calistay-programipdf7zfx8_tr.pdf 

Süre Uzatımı (24.06.2016)

Bildiri sahiplerinin talepleri doğrultusunda Genişletilmiş Özetlerin gönderimi 27 Haziran 2016 Pazartesi gününe kadar uzatılmıştır. 30 Haziran 2016 da Çalıştay programı ilan edileceğinden dolayı bu tarihten sonra gönderilecek Genişletilmiş Özetlerin çalıştay programına dahil edilmesi mümkün olmayacaktır.

Genişletilmiş Bildiri Özetlerinin Gönderimi (27.05.2016)

1-3 Eylül 2016 tarihlerinde düzenlenecek olan VII. Kamu Politikaları Çalıştayı için Genişletilmiş Özetlerinin 24 Haziran 2016 tarihine kadar gönderilmesi gerekmektedir. Genişletilmiş bildiri özetlerinin formatı ile ilgili açıklamalar çalıştay web sayfasında yer almaktadır. ( http://kamupolitikalari.artvin.edu.tr/bildiri.html )

Çalıştay kapsamında oluşturulacak tartışma grupları için ön okuma hazırlığı gerektiğinden ve En İyi Bildiri Ödülleri nin belirlenmesinde Genişletilmiş Özetler önemli rol oynayacağından 24 Haziran 2016 tarihine kadar tarafımıza iletilmesi önem taşımaktadır.

Genişletilmiş Bildiri Özetleri için belirlenen yazım standartlarını karşılamayan ve tarafımıza zamanında ulaşmayan bildirilerin çalıştay programına dâhil edilmeyeceği ve Çalıştay Bildiri Kitabında yer verilmeyeceğini şimdiden sizlere bildirmek isteriz.

Genişletilmiş Bildiri Özetleri tarafımıza ulaştığında bildiri sahiplerine resmi Çalıştay Kabul Mektubu gönderilecektir.

Kabul Edilen Bildiri Özetleri (22.04.2016)

1-3 Eylül 2016 tarihlerinde düzenlenecek olan VII. Kamu Politikaları Çalıştayı için kabul edilen bildiri özetleri web sayfasında yayınlanmıştır.