týden 20.9. - 24.9. 2021  

Milé Sovičky,

v tomto týdnu se budeme  opět věnovat tématu “ HOUBY”.

 V minulém týdnu jsme poznávali houby jedlé i jedovaté, zpívali jsme písničky , hráli jste houbové Dooble. Tento týden vás čeká houbový kvíz, houbové čtení a další činnosti.

Vaše paní vychovatelka Gábi.

                                             

Informace pro rodiče:

Vážení rodiče, prosím, myslete na to, že Vaše děti potřebují malou svačinu do odpolední  družiny. Dále připomínám úplatu za Šd 300,- Kč.

 Odchody jsou nastaveny takto: po obědě ( do 13.30), pak v 15.00, 15.30, nebo 16.30 hod. Pokud Vaše dítě odchází jinak, než je v zápisním lístku, je nutná písemná omluvenka, či sms zákonného zástupce (není možné, aby dítě omlouval nezletilý sourozenec), i když je pověřený jeho vyzvedáváním.

V našem oddělení měly děti možnost se přihlásit na tyto kroužky:

 Začneme v říjnu a to  v úterý od 15.30 do 16.30   MALÝ ČTENÁŘ

 ve čtvrtek od 15.30 do 16.30  DOVEDNÉ RUCE.

Pokud by bylo možné, aby nepřihlášené děti ( kroužky nejsou povinné) odcházely v úterý a čtvrtek domů v 15.30 hod., pomohlo by mi to. Budu ráda, když se mi rodiče, kterých se to týká, ozvali a mohli jsme hledat řešení, které bude vyhovovat nám všem. Chápu, že u některých to nebude z časových důvodů možné a proto žádám individuální domluvu.  Děkuji.

 Pokud máte nějaký dotaz, či nejasnost, neváhejte mi poslat email, nebo sms. Kontakt mají vaše děti v zápisníčku Šd.                                         S pozdravem vychovatelka Gabriela Hartmanová